Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 397 / / 0
Witam.
Bez zbędnych ceregieli przejdę do rzeczy. Mam dostęp do diazepamu we fiolkach do iniekcji. Z racji, że powiedziałem sobie, że nigdy nie sięgnę po strzykawkę, postanowiłem wypić płyn. Działać, podziałało, ale słyszałem niedawno, że pod żadnym pozorem nie powinno się tego robić, ponieważ to jest toksyczne dla układu pokarmowego. Co sądzicie o tym? Prawda czy bujda?
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson
  • 3112 / 318 / 0
Ampy z diazepamem zawierają glikol propylenowy który może podrażniać żołądek ale tylko jeśli jest pity w ilościach rzędu kilkuset mililitrów więc jeśli nie pijesz +100 ampułek dziennie to bym się nie przejmował.
  • 635 / 2 / 0
Czytalem gdzies na hajpie ze ampulek nie powinno sie pic ze wzgledow zdrowotnych. Ale tak jak pisze Blu, jesli nie pijesz ich jak wode to nic zlego Ci sie nie stanie ;)
Uwaga! Użytkownik NeverRewarded nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 397 / / 0
Pytałem o to mamuskę, która jest pielęgniarką z 30 letnim stażem i mówiła, że słyszała od wielu lekarzy, że to jest bardzo szkodliwe :-|
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson
  • 1961 / 51 / 0
Skoro można to podawać iniekcyjnie, to raczej Cię nie zabije, a te wszystkie płyny, które masz w żołądku porządnie to rozcieńczą. Zresztą jak masz ampuły to bierz tak jak się je powinno brać :-) .
Thirteen seconds to blood-brain barier. thirteen@safe-mail.net
  • 635 / 2 / 0
Thirteen pisze:
Zresztą jak masz ampuły to bierz tak jak się je powinno brać :-) .
:finger:

Znalazlem tego posta, o ktorym wczesniej wspominalem:
http://talk.hyperreal.info/poltram-ampu ... ml#p287957
Uwaga! Użytkownik NeverRewarded nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.