Captcha – wątek techniczny

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

Ze wzgledu na to iz logowanie captcha nie dziala prosze o usuniecie flagi 'przekroczono limit blednych prob logowania' z mojego konta 'Cobra Commander'. Przywrocenie hasla nie wchodzi w gre (bo no-mail, na ktorym mialem tamto konto zarejestrowane nie dziala). Prosbe swa motywuje tym ze przy ilosci nieaktywnych kont jakie posiadam juz na forum czuje sie drugim dragiem a przeciez nie powinienem.
  • 544 / 1 / 0

Spróbuj się zalogować, zwiększyłem ilość błędnych prób i zmieniłem mechanizm captcha. Daj znać.

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Zgubił się w Disneylandzie po zażyciu LSD

Trzydziestu strażaków, kilkunastu policjantów, psy i 80 pracowników Disneylandu poszukiwało mężczyzny, który rzucił się do wody po zażyciu LSD w paryskim parku rozrywki.
Użytkownik nieaktywny
  • 15 / 2 / 0

Stestowalem captche na zbanowanym koncie i teraz wszystko dziala az milo.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 62 uczestników Wejdź na czata