Captcha – wątek techniczny

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

Ze wzgledu na to iz logowanie captcha nie dziala prosze o usuniecie flagi 'przekroczono limit blednych prob logowania' z mojego konta 'Cobra Commander'. Przywrocenie hasla nie wchodzi w gre (bo no-mail, na ktorym mialem tamto konto zarejestrowane nie dziala). Prosbe swa motywuje tym ze przy ilosci nieaktywnych kont jakie posiadam juz na forum czuje sie drugim dragiem a przeciez nie powinienem.
Rejestracja: 2008
  • 543 / 1 / 0

Spróbuj się zalogować, zwiększyłem ilość błędnych prób i zmieniłem mechanizm captcha. Daj znać.

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Narkotester pomylił narkotyk z lekiem? „Nie brałem amfetaminy”

- To był dla mnie szok, bo nie miałem żadnej styczności z narkotykami. Narkotester prawdopodobnie pomylił amfetaminę z lekarstwem, które zażywam – mówi pan Rafał. Rozmawialiśmy z kierowcą autobusu, u którego policjanci wykryli w lipcu niedozwoloną substancję.
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 15 / 2 / 0

Stestowalem captche na zbanowanym koncie i teraz wszystko dziala az milo.
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości