Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 21 / 2 / 0
chyba wiecie o co chodzi. Nie chce mi sie wstawać rano, chociaż jak już sie zerwę z łóżka mam milion rzeczy do zrobienia, niektóre z nich robię nawet z ochotą :D Ale często nie chce mi się zrobić tego czy tamtego niezbyt przyjemnego jak posprzątanie pokoju, umycie naczyń (mieszkam sam) często nie chce misie gadać z kimś bo stwierdzam z góry, że to nie ma sensu i właśnie tu docieramy do senda -> z trudem znajduje w czymkolwiek sens, pare razy powstrzymywalem sie przed kliknieciem "powrot" podczas pisania tego tematu. Jest dlamnie jakis ratunek czy podziele los dinozaurow?
  • 634 / 3 / 0
Mialem podobnie, moze nawet troche bardziej niz Ty, lecz 'samo z siebie', a nie po trawie. Lekiem na Twoj problem jest znalezienie sciezki prowadzacej do Oswiecenia i podazanie nia. O szczegoly pytaj fey'a ;]
Uwaga! Użytkownik NeverRewarded nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 14 / / 0
Syndrom amotywacyjny jest moim zdaniem zależny od siły woli danej osoby. Ja również tego doświadczam (szczególnie jak mam pod ręką coś do wypalenia) ale wielu moich znajomych palących równie długo jak ja i równie intensywnie ma całkiem udane życie zawodowe, rodzinne, towarzyskie. Więc marihuana jest tu moim zdaniem tylko czynnikiem wyzwalającym wrodzone "nie chce mi się, zrobię to jutro".
  • 211 / 1 / 0
Cóż, proponuje trochę odpocząć od palenia. Najwyraźniej przestało ci służyć. Pewnie na początku nie będzie najweselej ale po jakimś czasie będziesz wiedział, czy to palenie stanowiło problem, czy może problem leży poza paleniem. Powodzenia.
  • 488 / 7 / 0
To nie zespół amotywacyjny, to naturalny stan człowieka nieskrępowanego społeczną presją :D Ja tak wiodę życie i naprawdę na nie nie narzekam. Idzie się przyzwyczaić a i sukcesy osiągać.
  • 21 / 2 / 0
ale pieknie to nazwales kolego "niczymnie skrepowane wyjebanienapresje spojkeczna" to jest to co mi odlega :D
taka szybka autodizgnoza
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.