Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
  • 9 / 1 / 0
Jaki sposób palenia mj jest najbezpieczniejszy dla naszych płuc? wiadomo, że joint w tym przypadku schodzi na ostatnie miejsce. A według was jaka metoda palenia mało szkodzi płucom??
  • 4021 / 349 / 947
  • 52 / / 0
Wiadereczko %-D
Zamiast x buchow z blanta, palisz jednego z wiadra. Samo zdrowie!
  • 381 / 5 / 0
Tak,ale buch ten rozrywa Ci płuca krzyczące o łaskę i nadwyręża Ci je jeżeli nie są wyrobione-a to coś znaczy.
Ale kubełki i tak są okej.
Tylko waporyzacja uratuje Ci płuca,możesz też jarać z żarówy podgrzewając a nie spalając temat(http://www.haszysz.com/zarowki/112-arowka-2.html) oraz bardzo pomocne też jest jaranie bez tytexu,ale chyba musisz być Richie Richem żeby stosować tę metodę na codzień,heheh.
  • 52 / / 0
Odnosnie waporyzacji, o wiele fajniej sie sprawdza probowka chemiczna z odrobina piasku + pokruszone wewnatrz ziolo - wedle gustu, mozna sobie sprzeglo dorobic i zatkac gorny wylot gumka z rurka, albo po prostu wsysac opary :D Jesli sie ma jakiegos znajomego chemika, warto sie zakrecic. Jesli nie - taka probowka kosztuje grosze doslownie.
  • 809 / 80 / 0
po co palic jak jeść można :)
  • 488 / 6 / 0
Na pewno dżoj nie leży na ostatnim miejscu. Od regularnego wpierdalania wiader można dostać rozedmy, podczas jarania z butli uwalnia się mnóstwo kancerogennych związków z folii aluminiowej a jaraniem z lufki (gorące opary) pozbawiłem się plomby w zębie. Od siebie polecam bongo.
  • 381 / 5 / 0
Fakt,woda filtruje palto z substancji smolistych,a THC gladko przechodzi.
Sproboje patentu z probowka,bardzo ciekawie brzmi.; D
A jabłuszko jak myślicie ?
  • 809 / 80 / 0
jabłko konkret z lufką lub bez...
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.