Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Witam.Mam pytanie z gatunku prawnego.Ostatnie firma dopalacze.com pojawila sie w uk w Londynie i oferuja mozliwosc zalozenia sklepu franczyzowego.Czy taki sklep w uk bedzie legalny i jak uwazacie czy jest w ogole sens wchodzic w ten biznes w uk?Oni sa nastawieni narazie na klienta polskiego, ale z tego co mowia chca pozyskac klienta angielskiego rowniez.Czy macie moze jakies rozeznanie jak to wyglada w uk?pozdrawiam
Uwaga! Użytkownik nh79 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 71 / 1 / 0
Bez mefedronu w asortymencie biznes dupy nie urywa, ale na krotka mete to i tak pewniejsza inwestycja niz np "zdrowa zywnosc".
When I die put that bottle in my hand
All these years on earth, and was my only friend
  • 2814 / 14 / 0
Sklepy dopalacze.com zapewne nie prowadziły by sprzedaży nielegalnej. Zapewne zapewniają wsparcie prawne. Jeśli jest to tak duża sieć, a nie własna to nie widzę podstaw do obaw.
Przy własnej należy dokładnie pilnować prawa, chociaż...

UK od Polski w prawie różni się tym, że mają w inny sposób sformowaną listę substancji. Bardziej ogólnie, bo z pochodnymi.
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Alkohol daleko od kasy i z brzydką etykietą

Minister Katarzyna Kęcka o walce z piciem w "Miodowej 15".

[img]
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom

Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.

[img]
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany

Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.