Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 6 / / 0
No cóż przeszukałem forum i nic nie znalazłem wiec zkładam nowy temat.Pytanko do do tych co znaja sie na medycynie lub ciśnieniowców od kilku dni biore leki na nadcisnienie tętnicze i czy przy takich lekach można spokojnie palić marihuane? nawet w małych ilosciach? bo wziąłem przed chwila lek ale korci mnie żeby zakurzyć fifke tylko nie wiem własnie czy mj w połączeniu z tym lekiem nie zadziała jakoś tak że kopne w kalendarz.
  • 152 / 5 / 0
mi cannabis nie wplywa na cisnienie mozna spokojnie blanta kopcic tylko sie nie stykowac bo puls wtedy przyspiesza ale to i na trzezwo skacze w stresie
  • 616 / 4 / 0
Też biorę na nadciśnienie (amlozek 10) i jakoś nigdy jeszcze nic nie miałem po takimi mixie. A brać muszę codziennie. Więc spoko wodza, pal ile wlezie.
Uwaga! Użytkownik wendrowycz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 256 / 6 / 0
Mi po naszym rodowitym sqniku zawsze na peaku cisnienie w gore ... poznie jjuz maleje
  • 40 / / 0
połączenie skuna z lekami na ciśnienie na pewno Cie nie zabije, nie występują interakcje (nie wiadomo mi o tym, a trochę informacji przyswoiłem w życiu), nie ma obciążenia pikawy, wzrost tętna i lekki wzrost ciśnienia powoduje sam fakt 'palenia' - sporo nowych substancji do przetworzenia i rozesłania po całej imprezie zwanej organizmem.

Wszelkie większe skoki spowodowane są 99% przez stres/strach/nerwicę. No stress, just smoke.
  • 522 / 3 / 0
Ja biorę ramiprylat 10mg i beta bloker propranolol 50mg jak sie zestresuje i tętno mi skoczy a co za tym idzie cisnienie to wezme druga 50 beta blokera i wsio przechodzi.
  • 17 / / 0
Nie mam wad serca, ale mam nerwicę serca. Gdy zapalę marihuanę to tylko czekam aż zniknie tachykardia. U mnie po mj serce napierdala niemiłosiernie nawet do 160 bpm. Beta-blocker zażyty z marihuaną wszystko to niweluje. Najnormalniej w świecie można cieszyć się fazą ;-) Łykam metocard (metoprolol).
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.