Mixy po raz kolejny!

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 1 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 39 / / 0

Były już takie tematy, ale czuję, że ten i teraz jest wyjątkowo potrzebny, a i może dużo nowego wnieść, bo obserwuję, że wiele osób od dwóch tygodni bardzo tęży głowy, żeby korzystając z całej gamy innych legalnych substancji zbliżyć się do siły mefedronowej euforii i energii.

Właśnie trzy minuty temu, o godz. 00:00 25.08.2010 pożegnaliśmy się z czystym mefedronem ze sklepów rc. W jednej sekundzie wszystkie zapasy proszku po prostu zniknęły.

Wszyscy wiemy, że żaden obecnie dostępny beta-keton w pojedynkę nie zastąpi mefedronu. Mi intuicja podpowiada, że pewne mieszanki mogą działać porównywalnie, a może i lepiej. W zasadzie mam przygotowane próbki różnych legalnych materiałów do tworzenia miksów, ale brakuje mi cierpliwości, szkoda mi zdrowia na kolejne niewiele wnoszące próby i trzecie najgorsze, mam tak wysoką tolerancję na mefedron, że większość związków zbliżonych do niego pod względem chemicznym działa na mnie bardzo mizernie, bądź wcale, a dalsze próby prowadzone w pośpiechu nie pomogą mi zbić tejże. Spokojnie wytrzymam dwa miesiące bez białych proszków, aż zmniejszy mi się tolerancja, ale nie wytrzymam tej niewiedzy.

Może rozsądniejsi w dawkowaniu mefa niż ja już odkryli co nieco? Może nadzieja tkwi w mieszaninach nowych/starych beta-ketonów z niewielkimi ilościami tryptamin, albo 3/4-FA?

Jeszcze, gdyby mieszankę o działaniu niekoniecznie identycznym, ale jakościowo podobnym dało się podać sniffem to byłoby pięknie, ale niestety związki, z którymi łączę spore nadzieje - 4-EMC/4FA/M1 z nosem się nie lubią, albo przy takim podaniu tracą swoje właściwości.

Będę niezmiernie wdzięczny za każdy post wnoszący coś do tematu.
Posty: 1 Strona 1 z 1
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1358 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości