mdma + kodeina + speed

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 4 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0


jak na pierwszy raz wzielam mala dawke MDMA, po paru godzinach mala dawke kodeiny a na nastepny dzien jak mialam zjazd wzielam troche speed'u. pierwszy dzien po calym zajsciu przespalam. teraz juz po 3 dni niemoge wogole spac i mam straszne bole podniebienia i zebow. (mysle ze przez szczekoscisk). Mozna jakosc zlagodzic bol podniebienia ? I czym moze byc spowodowana bezsennosc?
Rejestracja: 2010
  • 394 / 1 / 0


Weź se jakieś benzo albo barbi ewentualnie jak nie masz to kup sobie krople żołądkowe z pabialginą i wypij całe z kolą. Powinieneś odczekać moim zdaniem jest to wina mixu koda+MDMA są one metrabolizowane p[rzez ten sam izoenzym wątrobowy i koda i pixy inhibują ten enzym i dlatgo MDMA nie mogło być zmetabolizowane a jak jeszcze fete wrzuciłęs to pewnie zaszła interakcja z pixami które niemogą być zmetabolizowane i dlatego to masz. Wypij kropelki i czekaj,

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Alkohol w pracy. Chodzi nie tylko o bezpieczeństwo

Eksperci potwierdzają, że alkohol w miejscu pracy to poważny problem. Co dziesiąty pracownik pije za dużo, obojętnie czy szef, czy podwładny.
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 214 / 1 / 0


a od kiedy MDMA jest metabolizowane przez CYP3A4? zawsze wpajano mi, że MDMA jest wydalane z organizmu w niezmienionej formie.
Rejestracja: 2007
  • 5304 / 57 / 0


To źle Ci wpajano, bo ulega metabolizacji. Ale jednak racja - CYP3A4, CYP2D6 nie tykają MDMA. Bezsenność w moim przypadku to na ogół robota kodeiny, tylko że nie przez trzy dni. Nie wiem co może być przyczyną, nie wiem. Prawdopodobnie narkotyki :D
Posty: 4 Strona 1 z 1
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 65 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości