Mef + GBL + Kodeina +...

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.

Ile GBL (ml) i MEFA (mg) do idealnego mixa? haha

11%
1-50
3
Brak głosów
2-50
15%
2-100
4
7%
2-150
2
7%
3-50
2
4%
3-100
1
15%
3-150
4
41%
wszystko co w worze i butli
11

Liczba głosów: 27

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 213 / 1 / 0

Co myślicie o mixie: mefedron (setka w nos), GBL (jakieś 2-3 ml), kodeina (paczka Thio), do tego jakiś lekki alkohol, THC, gaz rozweselający.
Dzień wcześniej zarzucałbym DXM... Byłyby możliwe komplikacje? Jeszcze mógłbym do tego mixa dorzucić alprozam, 4-Aco-DMT i metylon, ale się chyba nie odważę...
Good idea? S&S to akademik i juwenalia...

• 990 / 16 / 0

Ja bym jebł 5ml do 200mg iv. Do tego 600mg kody, tudzież setka brałna.
Tak by było ok.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Marihuana zwiększa płodność mężczyzn?

Mężczyźni, którzy palili marihuanę mają znaczącą wyższą koncentrację plemników w nasieniu w porównaniu z mężczyznami, którzy nigdy jej nie palili, donoszą naukowcy z Uniwersytetu Harvarda.

• 2744 / 20 / 0

utrzymaj proporcie 1ml gbl na 100mg mefa, jak przyjebiesz więcej, to senność gbl będzie wygaszać efekty mefa, wiem z własnego doświadczenia. No chyba, że masz jakąś gigantyczną tolerkę do giebla, to możesz troszkę więcej, ale na pewno nie wal normalnej dawki, nie więcej niż 70% standardowej

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 213 / 1 / 0

Dzięki. Ale 100mg w nos czy do żołądka?
I wiesz może Jezus, czy DXM zbije tolerkę na mefa?

• 2329 / 3 / 0

Slyszalem ze hujowo na zjezdzie z deksa walic mefa

• 2744 / 20 / 0

Nie wiem jak mef i deks na siebie reagują, a o 100mg mówiłem donosowo, oralnie z 20-30% więcej.

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 213 / 1 / 0

No i poszło. Ale z racji ciśnienia były najpierw 3 ml GBLa, następnie gdy już faza schodziła setka mefa. Dexa nie ładowałem. W sumie to nawet dobrze się bawiłem.

• 2744 / 20 / 0

Mef zrobił ze standardową mocą, czy poczułeś jakieś intensywniejsze działanie ?

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 213 / 1 / 0

Przyjemnie jak zawsze, Tylko po skończeniu działania poczułem straszną senność (spotęgowaną jeszcze browarami).
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata