Kodeina + Wodzian Chloralu

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2009
  • 103 / / 0


tak, wiem, brzmi dziwnie, ale...

http://forum.opiophile.org/archive/index.php/t-5361.html

tutaj facet popełnił taką mieszankę i efekt był podobnież ciekawy.

Nie sądzę, żeby ktoś tego próbował bądź cokolwiek wiedział (biorąc pod uwagę, że wodzian chloralu to już dość przedpotopowy środek) , ale założyć nowego tematu - nie zaszkodzi. Może ktoś lepiej ogarniający farmakologię będzie mi w stanie powiedzieć, czy jest to straszna głupota czy tylko trochę . I czy jest szansa, żebym potem jeszcze mógł się najebać i i nie zasnąć po pierwszym browarze? :-D ( w końcu wodzian+alko to przedwojenna pigułka gwałtu :-D )
Rejestracja: 2010
  • 394 / / 0


Kurwa ale masz pomysł wodzian chloranu to najstarszy sierodek nasenno/uspokajający, wprowadzony do farmakologi (nie licząc chloroformu, eteru itp.) Jego pocztki sięgają 19 wieku. Ale dość pierdolenia.
Działa on na receptory GABA (Podobnie jak benzo,barbiturany,alkohol itp.) Wiec mix był by podobny do mixu kodeiny z alkoholem lub barbi a więc nic ciekawego. Z tego co mi wiadomo ma dość toksyczny wpływ na wątrobe więc mieszanie go z kodeiną (szczególnie z antka) było by niewskazane.
Raczej w sposób normalny nie załatwisz sobie tego gówna niby jest dostępny jako lek recepturowy ale prędej by ci lekarz morfine w ampułkach na ból głowy przepisał %-D.
Synteza jest dość prosta chlorowanie etanolu w kwaśnym srodowisku.
Mixy kody z tradycyjnymi depresantami nie są dość ciekawe. Samo uspokojenie 0 eufori dzieje się tak bo do synaps zamiast dopaminy (odpowiedzialnej za euforie) wchodzi GABA )

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Jak jeden informatyk załatwił największego barona narkotykowego

Wydawał miliony na ochronę, lecz ścigały go amerykańskie służby, które znalazły sposób, by podsłuchać całą jego komunikację. Przeczytajcie, jak namierzono El Chapo.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości