Opiaty a oddawanie moczu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1448 / 32 / 0

Mam taki problem mieszkam w Krakowie przyjmuje thiocodin, DXM, i tramal i od poniedziałku nie mogę oddawać moczu poszedłem do lekarza zapisał mi cipronex 2 x wtedy jakoś w domu cudem się wysikałem, ale leciało to kroplami na wieczór też nie mogłem się wysikać więc wezwałem pogotowie i założyli mi cewnik i wszystko było git potem poszedłem do urologa, który stwierdził zapalanie prostaty, a mam prawie 25 lat zdiął cewnik i zapisał mi lek poprawiający wydalanie moczu, po zdjęciu cewnika jak poszedłem się wysrać to mogłem oddawać mocz pomimo tego iż miałem pęcherz moczowy pusty, a wydalanie moczu sprawiało mi ból. Mam do was pytanie czy wydalanie kału ma związek z wydalaniem moczu bo jak ja u siebie dostrzegłem te objawy to nie oddawałem kału chyba z 6 dni, a jem mało.
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010 przez pol90, łącznie zmieniany 1 raz.

• 25 / / 0

wyślij mu parę anonimów z groźbami.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

• 982 / / 0

kiedyś nie moglem się odlać po pewnym środku narkotycznym na literę p to położyli mnie na kilka godzin w szpitalu i zaczęli dociskać kroplówki rozkurczające plus dwa razy usg czy nie ma zastoju na nerkach i nie wypościli póki nie zaczelem latać do kibla co chwile ,

z tym cewnikowaniem to ci dojebali,nie wspominając o wyciąganiu tego chujostwa
nigdy więcej wypełzającej rurki z chuja :-D

na siedząco da się lac i srać a a jak to ma się do siebie to nie wiem

mi to wygląda na zatwardzenie kodeinowo-tramalowe dużo gorsze niż te w przypadku bupry
jak zaczniesz walić kloca to zwrazenia mocz popuscisz i wszytko wróci do normy

jak nie pomoże to

w szpitalu maj takie czopki jak wsadzisz w dupe to przeciągu 30 sekund lecisz do kibla
możesz zapytać w aptece pewno maja na stanie ,

rrd

• 859 / 41 / 0

Spróbuj po prostu środków przeczyszczających.

Moja dziewczyna jest wegetarianką, malutko je i jest strasznie chuda i zawsze robi co ~6 dni :(

• 1448 / 32 / 0

mi to wygląda na zatwardzenie kodeinowo-tramalowe
Ale co to ma w przypadku nie oddawania moczu, zaparcia kodeinowo-tramalowe to nie oddawanie kału, a po za tym ja tej kodeiny i tramalu dużo nie łykam.

• 982 / / 0

Ale co to ma w przypadku nie oddawania moczu, zaparcia kodeinowo-tramalowe to nie oddawanie kału,
to że pasowalo by się może wkoncu wysrać i miec jeden problem z głowy i zając się na poważnie drugim
nie przejmując się tym pierwszym ,miłego luzowania zwieraczy

jon

Użytkownik nieaktywny
  • 1211 / 7 / 0

Hanka pisze:
w szpitalu maj takie czopki jak wsadzisz w dupe to przeciągu 30 sekund lecisz do kibla
możesz zapytać w aptece pewno maja na stanie ,
czopki glicerynowe

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3197719 hehehhe

Użytkownik nieaktywny
  • 10 / / 0

Ja ostatnio mam tak, że przez pierwsze kilka godzin od zażycia większej dawki (tramadolu) za nic nie mogę się ani wylać ani wysrać. Po prostu absolutna blokada. Z upływem czasu przechodzi, do czasu następnej dawki, co w ciągu jest mocno uciążliwe i czasem nieźle się trzeba namęczyć na kiblu. Brałem jakieś trzy różne leki, ale nic nie pomogły.

• 1613 / 15 / 0

Pij codziennie herbatkę Trawienie, choć od tego organizm się uzależni i bez tego potem może być ciężko - mi pomaga - na sranie jest zajebiste, oprócz tego małe dawki kefiru.
Po dłuższym używaniu trama organizm się przyzwyczai doń i z sikaniem problemów nie będzie, a sranko może blokować, ale nie więcej jak kilka godzin (12h przerwy od t. i wtedy wszystko zaległe ładnie spływa).

Użytkownik nieaktywny
  • 25 / / 0

Na sikanie najlepszy Flomax, nie mam najmniejszego problemu ze zroszeniem muszli bez wzgledu na to jaki akurat srodek zazywam :)
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata