Mefedron - mix, a dopalacze

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 35 Strona 1 z 4
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
 • 5 / / 0


Witam wszystkich użytkowników forum, na wstępie chciałbym się przedstawić. Jestem studentem biotechnologii na 5 roku obecnie pisze pracę magisterska o wpływie reaktywnych form tlenu na organizmy ssaków i wytwarzaniu tych związków przy wzmożonym metaboliźmie. Jestem już w połowie badań, mam do swojej dyspozycji całe laboratorium biochemiczne i fizjologii zwierząt. Z nadmiaru wolnego czasu zacząłem eksperymentować z omawianymi na tym forum środkami, że niby, aby szczura metabolizm podkręcić :) Zainspirowany średniej jakości środkami z dopalaczy.com, głównie "kokolino" sam postanowiłem stworzyć podobną mieszankę. Otóż oto moja propozycja, proszę bardziej doświadczonych o pomoc i wskazówki:

Skład % mixu:
-50% mefedron - praktycznie czysty, 98% syntetyk
-15% kofeiny w postaci benzoesanu kofeino-sodowego
-15% chlorowodorku pseudoefydryny lub efydryny
-5% chlorowodorku triprolidyny
-pozostałe 15% kompilacja własna, zapachowo-smakowa --> tabaka, substancje podrażniające błonę śluzową nosa i zwiększające przepuszczalność błon

To taki skrócony opis, substancja ma mieć charakter imprezowy-pobudzający, tak żeby zagrać na nosie producentom dopalaczy. Macie jakieś sugestie co do możliwego działania i interakcji, jak myślicie jaka powinna być dawka, żeby dała pożądanego kopa. Starłem się tak dobierać, żeby substancje, były o podobnym działaniu i czasie uwalniania, ale także, żeby się uzupełniały i nie było mefowego zjazdu.

Czekam na odpowiedź życzliwych i bardziej doświadczonych zarówno teoretyków jak i praktyków, "badania" chce ująć także w swojej pracy. Przepraszam za dziwną formę posta, ale to mój pierwszy i próbuje się wdrożyć

Dziękuję za wyrozumiałość !
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 2010 przez biochemik, łącznie zmieniany 1 raz.

 

Rejestracja: 2010
 • 90 / / 0


biochemik pisze:
-pozostałe 15% kompilacja własna, zapachowo-smakowa --> tabaka, substancje podrażniające błonę śluzową nosa i zwiększające przepuszczalność błon
wiele nie wniose, ale wnioski chętnie poznam
tylko po jaka cholere ta własna kompilacja zapachowo-smakowa?? Najgorszy syf to te aromaty w dopalaczach.
Jak już cie bardzo korci to dentysty troche dosyp %-D


i nie rób krzywdy tym biednym szczurkom ;)

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Medyczna marihuana - amerykańscy seniorzy leczą nią ból

W tych stanach amerykańskich, gdzie medyczna marihuana jest legalna, odnotowuje się znaczący spadek przypadków dolegliwości bólowych, które muszą być leczone silnymi lekami.

 

Rejestracja: 2009
 • 190 / 5 / 0


EfEdryna (nie y ;) ) jak i HCl są lekami, więc reguluje je osobne prawo. Poza tym-efedryna jest na receptę, w związku z czym taką mieszankę mógł byś robić jedynie na własny użytek, i pewnie było by to problemem przy publikowaniu wyników badań.

Druga rzecz-efedryna+kofeina to połączenie termogeniczne. Myślisz, że to odpowiednie na imprezę? Co z przegrzewaniem się?

I jeszcze-wszystko to w połączeniu ze sobą nie będzie podnosiło niebezpiecznie ciśnienia? A wraz z alko? Mi to wygląda na ryzykowne.

Poza tym-jak, nie znając dawkowania tego i owego jesteś w stanie wymyślić skład procentowy? Chodzi Ci o procent masowy, czy o procent wpływu na samopoczucie?

Dodatki smakowe są raczej zbędne, niż przydatne.
I nie męcz zwierzaków.

 

Rejestracja: 2010
 • 125 / / 0


Skład % mixu:
-50% mefedron - praktycznie czysty, 98% syntetyk
-15% kofeiny w postaci benzoesanu kofeino-sodowego
-15% chlorowodorku pseudoefydryny lub efydryny
-5% chlorowodorku triprolidyny
ten mix mefedronu,kofexu i acataru prowadzi do jednej konkluzji której wynikiem jest wyjebana tachykardia jaki to ma sens?

 

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
 • 5 / / 0


Skład procentowy zasięgnięty z rozkładu "kokolino" w chromatografie cieczowym, tylko, że nie ma w nim kofeiny. Poza tym tak jak kolega napisał powyżej można pozyskać ów środki z leków takich jak kofex i acatar, a są one bez recepty. Tachykardia to przesada, można rozrzedzić krew kwasem salicylowym (aspiryna), albo nie wielka ilością alkoholu. To jakie proponujecie rozwiązanie, zamiast kofeiny co nie obciąża wątroby ? Mefa i pseudoefedryna dobrze ze sobą współgrają, gdyż są to środki pochodne - zozole :P

 

Rejestracja: 2009
 • 155 / 1 / 0


zasięgnięty z rozkładu "kokolino" w chromatografie cieczowym
a co Ci tam dokladnie wyszlo :D?
PS> Nie Krzywdz zwierzat ....

 

Rejestracja: 2008
 • 49 / / 0


właśnie, nie będzie zbyt obciążało serca?

 

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
 • 5 / / 0


O zwierzaki się nie martwcie bo to wszystko w celach naukowych, poza tym szczury dostają 0,001g mefedronu do ustnie, biega 30 minut na kołowrotku i pobierana jest im krew do badania. W wypadku wyżej wymienionego mix a nie eksperymentowałem na nich.

To co mi wyszło z próbki 1 gramowej kokolino - zaznaczam że rozpuszczona została do badań w 9 ml H2O dest. i wynik obarczony jest błędem pomiaru, rzędu 0,0001g, ujednolicam jednostkę do gramów żeby było łatwiej. Pomiar według substancji znacznikowych bez rozkładu chemicznego na poszczególne związki np. z czego składa się mefedron - można chyba znaleźć na tym forum.

KOKOLINO EXCLUZIVE:
- 0,4639 mefedronu
- 0,1224g paracetamolu
- 0,0184g ketaprofenu
- 0,0218g nikotyny
- 0,1091g pseudoefydryny
- 0,1187g jakaś pochodna od piperazyny
- pozostałe mniej znaczące to wit. C, B6, B12, inozytol, coś na wzór popiołu roślinnego - przypuszczam, że tabaka, niacyna, i inne mniej znaczące.

Myślicie żeby trzymać się tych wytycznych ? Po co te przeciwbólowe, przecież niepotrzebnie blokują synapsy chemiczne. Z kofeiną w sumie można sobie dać spokój, tylko, że ona wzmaga metabolizm komórkowy i uwalnia się później. Tylko faktycznie temperatura może być problemem. Jakieś pomysły ? Jakie zmiany byście wprowadzili ?

 

Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
 • 1234 / 2 / 0


Jaki miałeś detektor na HPLC?

 

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
 • 5 / / 0


HPLC ze spektrometrem mas, piki porównywałem z bazą i substancjami wzorcowymi. Wielkość próbki 100µl. Jako eluent zastosowałem: toluen, chlorek metylenu, etanol. Wyniki były zbliżone.
Posty: 35 Strona 1 z 4
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości