Miks wywołujący stymulację

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Użytkownik nieaktywny
  • 120 / 1 / 0

Witam. Jako zapalony mefedroniarz postanowiłem poznać inne research drugsy. Amf zniszczyło mi już dawno temu śluzówkę i przyjmowanie donosowo czegokolwiek jest już niemożliwe, mef ładowałem zawsze doustnie (doszedłem do 500mg na 1x).
Mogę zamówić sobie takie oto substancje :

1. 5-MeO-DMT
2. MCPP
3. TFMPP
4. MEOPP
5. PFPP
6. MDPV
7. Methylone
8. MDAI
9. Mefedron

Jakie mixy byście polecili z tych substancji, żeby skomponować sobie wmiare ciekawe pigsy?
Myślałem o 100mg mef + 25mg mdpv aby podbić nieco stymulacje. Ale nic poza mefem i mdpv nie stosowałem także prosze o sugestie, Wasze propozycje czy już sprawdzone mixy.
Ps.: ładuje do żelowych otoczek po suplementach :P

Zmiana nazwy i dodanie opisu tematu #czeslaw

• 288 / 4 / 0

żelowe otoczki a.k.a. kapsułki można kupić na allegro

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Oprogramowanie szpiegujące, które El-Chapo kazał zainstalować, pomogło śledczym w zdobyciu dowodów

W Nowym Jorku przed sądem stanął baron narkotykowy i założyciel kartelu Sinaloa – El Chapo. Co ciekawe, część materiałów dowodowych przeciwko niemu zdobyto, ponieważ El Chapo nie ufał swoim współpracownikom i kazał zainstalować im oprogramowanie szpiegujące. To do niego dostęp uzyskali śledczy.

Użytkownik nieaktywny
  • 120 / 1 / 0

opalony i co mądrego wniosłeś do tematu?

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 3 / 0

a ty mefedroniażu?

z tych miksów to pfpp+meopp podobno działa bardzo zbliżenie do mdma. miksy pfpp z ketonami zmniejszają potrzebną dawkę ketonu. tfmpp z pfpp podobno bardzo w stylu 2c-b.

Użytkownik nieaktywny
  • 120 / 1 / 0

69plateau jak byś dawkował? w jakiej proporcji?
ja wrzucałem Mef + MDPV 100mg:20mg i było konkretnie, dość mocna stymulacja.

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 3 / 0

pfpp+moepp 1:3 albo jakoś w tych okolicach to było. pfpp+m1 1:4. nie jestem tych proporcji pewien, ale powinno być dobrze. a poza tym know your body, know your substance.... bo o ile pojedyncza substancja ma w miarę konkretne dawkowanie, to w miksach już bardziej od osoby zależy

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 20 / 0

120mg 5-meo-dmt na pigulke powinno dac calkiem ciekawy imprezowy efekt ;)

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 3 / 0

macki, ale żeby 5-meo-dmt poczuł musi jeszcze kilkaset mg moklo do tej kapsułki dodać %-D

• 321 / 4 / 0

Methylone + MDAI po 100mg jakoś powinno dać również efekt zbliżony do MDMA.

• 1877 / 13 / 0

69 cos Ci sie pomieszalo wcale nie musi 5-meo-dmt jest normalnie aktywne oralnie .
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata