Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 26 • Strona 1 z 3
  • 6 / / 0
Siema wszystkim opiszę tu mój spory problem z którym borykam się od niedawna. Nie owijając w bawełne : niedawno zacząłem palić MJ niestety moje odczucia nie były euforuczne wręcz ukierunkowane były w zupełnie "inną" stronę po spaleniu jakiś 3-5 luf odczówałem zaburzenia świadomości (nie wiedziałem czy śpie czy jestem na "realu") no czuję sie mega zamulony nie można było by tego nazwać zadowoleniem. Po około 1h po paleniu zacząłem oglądać rodzaje silników w wikipedii. Degustowałem też na dworzu tam był już lepszy efekt lecz wtedy wypaliłem duużo więcej. Kiedyś paliłem w wieku ~15 lat lecz beż żadnego efektu (za mało). Mam 20 lat ~70kg Niedługo zapowiada się znowu palenie w grupie i nie chciał bym wypaść na zamulatora. Czy ma ktoś może podobny problem do mojego ? Jakieś sugestie ? Pozdro!
Uwaga! Użytkownik 404notfound nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 123 / / 0
Nieprzeczytany post autor: r0galik »
3-5 luf to mogło Cię tak kopnąć, spróbuj spalić mniej i się przywyczaić. MJ potrafi być dość mroczna.
Co cię nie zabije, to cię osłabi.
  • 140 / 1 / 0
po prostu pal mniej.
Ja można powiedzieć mam podobnie z tym , że nie uważam tego za problem , ty skoro zaczynasz z marihuaną zapewne się "przejarałeś" u mnie zamulator to stan w którym odcinam się od rzeczywistości głowa w chmura w głowie , zaczynam wtedy rozmyślać nad wszystkim , różne wkręty sobie układam nie będę pisał jakie bo zazwyczaj u każdego są one osobiste.
marihuana to psychodelik w zbyt nadmiernej dawce powoduje za duży stoned i brak ogarnięcia rzeczywistości , tobie to nie przypadło do gustu %-D wniosek spal 2-3 lufy.
h͜y̶pe̡r͞re͜a̴l̕ ̶4 ̢t́eh̷ ͠ẃin̴z̢z̕
  • 6 / / 0
No spróbuje mniejszą dawkę. Lecz myśle, że to nie w tym tkwi problem. Czy jakieś tapsy lub dieta mogą mieć wpływ na tripa ? Biorę rutinoscorbin i magnez ;d;d.
Uwaga! Użytkownik 404notfound nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3490 / 47 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
Spal lufę. Jedną. Jeśli nie masz jakiegoś mega-gówna to powinna to być akuratna ilość.
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 159 / 41 / 0
Nieprzeczytany post autor: Pawel84 »
jak kurwik - spal jedna rozsadnie nabita lufe. jak bedzie dalej kaprawo, to albo masz kiepski, zamulajacy materiał, albo (co mniej prawdopodobne) tak reagujesz na ziolo. ziolo ma taka wlasciwosc odkrywania tego co zakryte i wyolbrzymiania. czasem dobra sytuacja staje sie ekstazą, a male potkniecie tragicznym zdarzeniem. albo moze po prostu wtedy widzisz jak na dloni to jaki jestes naprawde?
Oh Lordy, trouble so hard
Don't nobody know my troubles but God
  • 441 / 10 / 0
Nieprzeczytany post autor: kwik763 »
@404 z tego co opisałeś w pierwszym poście to nawet na typowe %-D objawy zjarania mi nie wygląda. Może to nie jazz?
777 - nowy, lepszy Szatan.

Czemu MDMA jest tak trudno dostępne? Przecież zarobiliby na tym kupę kasy...
  • 31 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: kezer@ »
ukulaj jointa z polowki i po zjaraniu zjedz snickersa :-)
Uwaga! Użytkownik kezer@ nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 126 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: dober »
ukulaj jointa z polowki i po zjaraniu zjedz snickersa
:-I

jaranie działa w ten sposób, że odkrywa nasze schowane na co dzień zachowania /myśli czy cechy charakteru. Myślę że w tym jest problem, a jak to mówią z problemami trzeba walczyć a nie unikać, więc po jakimś czasie dzięki terapii jointowej możesz zmienić się na lepsze w różnych kwestiach, bardzo szeroko...

albo po prostu jak zjarasz za dużo cie zmula zwyczajnie i powinieneś jarać mało i ewentualnie po trochu. Lepiej spać i trzymać się piramidy pokarmowej ;P
Uwaga! Użytkownik dober nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 859 / 46 / 0
Nieprzeczytany post autor: rrd »
Żeby nie zakładać nowego tematu:

Palę od jakichś 3 lat. Przez pierwsze 2 lata paliłem 2 razy w tygodniu, w 3 roku zamiast po paleniu czuć się fajnie zacząłem czuć się gorzej, niezależnie od sytuacji (impreza, samemu, pijany, bez alkoholu, zmęczony, wypoczęty, itd).
Zawsze mnie zmula, nie poprawia mi się wcale humor. Długie przerwy nic nie pomagają, zmiana gatunku trawy na inny też nie.
Co mogę zrobić, czy już nigdy nie będę mógł palić? :(
[abbr=90]robię profesjonalne recepty. BTC===[/abbr]
ODPOWIEDZ
Posty: 26 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.