Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
 • 1474 / 15 / 0
Opcjonalnie zamiast deliriantów może być też BXM bo myśle że łączenie np. bielunia z czymkolwiek nie ma najmniejszego sensu, a Aviomarin według mnie nie nadaje sie do niczego oprócz zastosowania medycznego...

Ja jeszcze tego typu kombinacji nie próbowałem ale pod koniec lutego planuje Połączyć 600mg DXM'u z dwoma gramami benzydaminy i podczas szczytu zaaplikować 50mg DPT domięśniowo.
Także jak tylko opatentuje ten miks opisze go w tym wątku...

No więc podzielcie się doświadczeniem ci co takowe macie :-)
Uwaga! Użytkownik Qlim jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 3246 / 352 / 2
Nieprzeczytany post autor: jogurt »
Łączyłem benzydamine z powojem, powój zupełnie zagłuszył benzydamine i została po niej tylko paranoja i stymulacja. Kiedy powój zszedł pojawiły sie benzowe haluny. Bardzo podobnie jak benzy + thc.

BXM i benzy + zolpi są fajne. THC i LSA zagłusza działanie benzy, nie wiem dlaczego (może pobudzają cholinegicznie), ale to nie są dobre mixy.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
 • 1474 / 15 / 0
Nieprzeczytany post autor: Qlim »
Jesli chodzi o Ergine to ma ona do siebie to ża przytłumia działanie niektórych dragów... Np DXM słabiej czuć gdy łączy sie z LSA choć miks jest fajny ;-)

Ale jak by już połączyć BXM z powojem to mogłoby być całkiem fajnie... Ale pierw nasionka i tak po godzince Benzymetorfan żeby weszło jak już LSEJ zacznie sie rozkręcać
Uwaga! Użytkownik Qlim jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 25 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Vimes »
ja zastanawiam się ostatnio nad mixem: 2C-P/E + DXM + Avio
(Qlimax 98 wbrew temu co piszesz po połączeniu avio (i to nieduzej ilości) z dxm miałem całą noc 'pięknych' halucynacji, różne osoby biegały mi po pokoju itp. i to bez żadnych znaczących efektów ubocznych)
z użyciem betablokera na ciśnienie. Trawi mnie jednak niepewność co do dawek i czasu zarzucania kolejnych substancji. no i czy mnie to nie zabije, choć chyba nie powinno.
Próbował ktoś kiedyś?
 • 87 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: ototom »
i co próbowałeś? ja zauważyłem, że 2C-E dorzucone na DXM średnio zadziałało ... jakoś tak jakby wcale ... a wczesniej ta sama dawka 2C-E przeszła moje oczekiwania :p
 • 3129 / 19 / 0
Nieprzeczytany post autor: chusajn »
DXM + fenetylamina = mniejsza lub większa szansa na zespól serotoninowy.
High, how are you?
 • 2497 / 45 / 0
jesli nie jest MAOi, ani SRI, ani SRA, to sadze, ze ta szansa jest minimalna, jesli w ogole jakakolwiek.
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 213 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: housemeister »
chsn pisze:
DXM + fenetylamina = mniejsza lub większa szansa na zespól serotoninowy.
jasne. a DXM + tryptaminy, si? W moich kręgach, ogromne masy przeżarły miksy DXM z 2ce, 2cc, 2cp, DOC, br DF w każdych ilościach, nawet tych najbardziej ekstremalnych i zawsze było zajebiście. Nikt nigdy nie skarżył się na żaden z symptomów zespołu serotoninowego. Fail. Nie żebym nabijał się z Ciebie, rozwiń swoją teorię.
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 2010 przez housemeister, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik housemeister jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 3129 / 19 / 0
Nieprzeczytany post autor: chusajn »
Z tego co wiem, to oprócz AMT tak.
High, how are you?
 • 2497 / 45 / 0
Znasz jakies zrodla, badania, relacje, czy chocby domyslasz sie jakiegos mechanizmu, ktoryby mial to powodowac?
Pomijajac to, ze po samym dxm jest jakies tam prawdopodobienstwo zs, ale to w bardzo duzych dawkach i trzeba miec pecha? Nie widze, powodu, zeby cos, co jest agonista serotoniny mialo wplyw na zs.
Pomijajac AMT, ktore maa troche inny mechanizm dzialania, niz reszta tryptamin, no i poza tym jest MAOi A
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.