Mefedron - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 262 Strona 1 z 27

Autor tematu

Maskaradore

Posty: 1613
Rejestracja: 2006
13
4


Wpierw przeczytaj - Mefedron - podsumowanie informacji.
Tutaj zamieszczamy wasze różnorakie miksy z mefedronem - substancje, czasy podania, ocena.
Wątek jako konkretne źródło informacji - żeby odciążyć wątek ogólny.
------------------
miks imprezowo - domówkowy:

500mg mefedron donosowo + 0,5L whisky + 300mg kofeiny + 1,5mg alprazolam + marihuana

kolejność:
18:00 - alprazolam 0,5mg SR + 80mg mefa donosowo
pierwszy wjazd mefa genialny, lekko kokainowe pobudzenie, zwiększona potliwość, ostry strzał po śluzówkach.
co godzinę przez sześć następnych godzin:
80mg mefa donosowo + 2 drinki z whisky + skręt z ganji na końcu + 1mg alprazolam SR na sen. Do tego fajki, jedzenie, soki, witaminy, magnez i 2 Red Bulle.

Ocena:
dobry miks jak rozkłada się w czasie i kontroluje fazę
Na start mef czyli kop, przy drugim strzale zaczyna działać alpra, więc za bardzo nie nosi & wjeżdża pewność siebie. Rozchodzić i pić nie za dużo - 2 drinki na godzinę max. Dorzucać mefa kiedy mamy potrzebę. Łatwo wyczuć ile można pić, a ile mefić. Tak poprawiać można wiele razy. Na finiszu imprezy spalony gibon co daję dobrą rozkminę przed snem i 1mg alprazolamu żeby łatwo zasnąć.

Faza na gadkę, dańcu dańcu, dobra na wszystko. Wuchta frajdy z układania playlisty na imprezie, więc można się na czymś konkretnie skupić.

 


TetraHydroCannabinozaur

Posty: 157
Rejestracja: 2009


Mefedron 1g + Taifun Orange- ok 1.3g (z dopalaczy) + troszkę alkoholu ( vodka Absolwent )

Akcja rozgrywała się w domu u kolegi. Mała domóweczka, 8 osób ( wszyscy oprócz mnie kopcili Gandę i pili Vodkę)

Od godziny 20 do 21 wyniuchałem sobie ok 300 mg Mefa i wypaliłem ok 0.3g Taifuna.
Stan jak marzenie, lekkość ciała fajne rozkminki.
Ok godziny 21 skręciłem bata: 1/4 tytexu z fajka z 0.3g Taifuna.
Wypaliłem z kumplem na pół, po czym zaaplikowałem Mefa w nofala: 50mg w lewą + 50mg w prawą.
DO tego od razu walnąłem sobie "setke" Absolwenta.
No i się zaczęło.
Usiadłem sobie na kanapie i śmiałem się z "niczego", mimo iż próbowałem zaprzestać to za żadne skarby świata nie mogłem. !!Płakałem!! ze śmiechu jak jakiś popierdolony :-p W międzyczasie chciałem sobie mefa dociągnąć, ale z powodu śmiechu nie mogłem. Faza trwała godzinę. Jak już się ogarnąłem powtórzyłem te same czynności, tylko że sam spaliłem bata z 0.6g Taifuna + 100mg w lewą i 100mg w prawą. Do tego 2 kielonki vodki.
Po ok 2-3 min tak mnie wystrzeliło z kapci , że nie potrafię tego opisać. Wypłakałem 2 paczki chusteczek. Brzucho tak bolało od śmiechu, że chciałem żeby to się skończyło przynajmniej na jakieś 5 min.
Powyższe czynności powtarzałem do chwili, gdy zaopatrzenie się skończyło.

Ocena końcowa: Nie wiem, czy ten mixik podziałał tylko tak na mój organizm, ale w życiu bardziej się nie uśmiałem. Rano miałem zakwasy na brzuchu od śmiechu. Jeżeli ktoś będzie miał skosztować coś takiego to niech napisze. Jestem ciekaw :gun: pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2010 przez TetraHydroCannabinozaur, łącznie zmieniany 1 raz.

W dniu wejścia w życie nowych przepisów, przytaczamy rozległą, imponującą drobiazgowością analizę paragrafów dotychczas stosowanych przez władze chcące ukarać sprzedawców dopalaczy. Lektura nie najłatwiejsza, ale po wgryzieniu się w tekst - naprawdę interesująca.
Na Litwie została zalegalizowana medyczna marihuana. Za nowelizacją przepisów głosowała większość tamtejszych posłów.

 


Evey

Posty: 29
Rejestracja: 2009


Większość twierdzi, że alkohol + meph to groźny miks, ja tak nie uważam, to ciekawa mieszanka. Mefedron mieszałam z trzema substancjami pierwszą z nich był płyn do czyszczenia chromu (wiem, brzmi gorzej od denaturatu). Nigdy wcześniej nie próbowałam tego świństwa, była to również moja pierwsza mefacja. No więc tak pierwszy raz cokolwiek wciągałam, trochę sie bałam ale łatwo poszło, okej, euforia itd jak to po mefedronie. Ale co to.. przechodzi powoli, zjazd. No dobra, trzeba się czymś dojebać. Koleżanka, specjalistka od dziwnych substancji, nasza kochana narkomanka, zaproponowała po 3 ml płynu do czyszczenia chromu. Ba, gdybym wiedziała, że 3 ml to taka krytyczna dawka wypiłabym 1 ml i byłoby zajebiście. Dobra, 3 ml zmieszane z jakimś czerwonym kompotem, gorzkie zajebiście ale poszło wszystko na raz. Nie odczuwam żadnych zmian.. zaraz zaraz, musze zapalić. Idę na balkon z kolegą.. Idę idę i w pewnym momoncie.. co to? Nogi mi drętwieją, nie wiem o co chodzi, kolega mnie łapie, nie czuję już nic od pasa w dół, zawroty głowy, otumanienie, RZYGAĆ! Kumpel zaniósł mnie do łazienki, zamknął drzwi, zostałam sama z kibelkiem. No dobra, wyrzygałam się raz.. dalej nie pamiętam. Ponoć spałam dwie godziny w łazience. Pamiętam tylko, że otwierałam oczy i rzygałam pod siebie, potem znów traciłam przytomność. Gdy już wytrzeźwiałam, miałam straszne wyziębienie, byłam sina i zimna, czułam się jak trup, blada, trzęsłam się. Już trzeźwa zwymiotowałam jeszcze dwa razy (tym razem trafiając do sedesu). Poszłam spać ale ni chuja nie zmrużyłam oka aż do rana.

Drugi miks to Taifun Orange + Mafedron. Dlaczego Orange? Bo świąteczna promocja za dwie dysie, no to jak tu nie kupić :D Znajomi urządzali mefację i kolegi na chacie, ja nie miałam zamiaru brać tym razem (tak slepo w to wierzyłam haha). Kupiliśmy se z kumplem taifuna na pół, spaliliśmy prawie cały, ostra zajebka jak to taifun, nie będę się wczulać. Chyba nic już nie zostało w paczce, no dobra. Siedzę sobie na kanapie, rozkminiam co się w okół dzieje.. Zaraz zaraz, coś jest nei tak. Ojej, to już się wydarzyło! nie nie.. Co to.. Dlaczego wszyscy się jąkają? dlaczego JA się jąkam? Czemu widze po 10 razy te same wykonywane gesty? Wstaję.. Nie mogę się utrzymac na nogach, padam na łózko. Nie no na początku fajna faza, klatkowanie. Do czasu.. Jebane dopalacze. Eh.. nie chcę już! Nie no to zaczyna być męczące. Po chwili zamieniło się to w totalną psychodelę, nie wiem co się dzieje, wszytsko dzieje się po kilkanaście razy, nie ogarniam! Mózg mi płonie, słyszę jakieś cholerne ultradźwięki.. Łzy mi lecą, masakra! Położyłam się, czekałam aż minie. Za duzo taifuna, na bank. Dostałam jakiś drgawek. Poleżałam z 15 minut i powoli zaczyna to dziać się coraz rzadziej. Dobra, wstaję na szluga, nadal klatkuję ale przyzwyczaiłam się już, ogarnięta z deka jestem. Znajomi namówili mnie na meph, okej. Czemu nie.. Klatkuję nadal, ale nie wnikam, wciągam dwie grube ściechy. I nagle.. Wszystko minęło. ZERO fazy po taifunie, czuje się całkowicie trzeźwa. Nie czuję też zbytniej fazy po mefedronie, ale czuję całkowite ogarnięcie, zero szumów w uszach, żadnych pisków, żadnych zawrotów i klatkowania. Wszystko całkowicie minęło. Dojebałam się ostro mefedronem i było póxniej jak zwykle, całkiem zapomniałam o jakimkolwiek paleniu taifuna na cały czas fazy.

Ostatnia mieszanka to alkohol + mefedron. Sylwester. Od początku planowałam mefować, więc starałam się mało pić. Z początku jakieś piwa, potem trochę szampana. No dobra, wciągamy. Zwykła faza jak zawsze ale po północy się zaczyna chlańsko. Tu nei ma zbytnio o czym opowiadać powiem tylko tak. Jebnęłam kilka kielonów i od razu wciągnęłam dwie grube ściechy, to było niesamowite nigdy czegoś takiego nei czułam. Wciągałam z pralki w łazience - wciągnełam i odchyliłam się, wyprostowałam i zonk. Normalnie nie wiem co to było ale takie kopnięcie, potem taki speed już ledwo pamiętam co robiłam na pewno tańczyłam biegałam i t d. Czas od północy do rana zleciał, jakby to było jakies pół godziny.

Kiedyś już łączyłam alkohol z mefedronem, wypiłam ze dwa szampany i w knajpie piłam piwo w łazience wciągałam i dostałam na moment depresji oddechowej, nic takiego tylko przez chwilę nie mogłam złapać oddechu. wyszłam na świeże powietrze i jakoś doszłam do siebie.

 


KingOfTheJungle

Posty: 58
Rejestracja: 2009
1
2


Kogoś, kto proponuje 3ml GBL początkującym trudno nazwać "koleżanką". Taka dawka zwala z nóg praktycznie każdego. Nie zmienia to faktu, że to właśnie GBL idealnie komponuje się z mefem. Taki mix jest bardzo sexy - jednoczesne podniecenie i błogostan. Minusy też są: nieogar jest jeszcze większy (taka tendencja do robienia wokół siebie burdlu - powyciągane jakieś "niezbędne rzeczy", po chwili porzucone itp.), większa beztroska sprzyja popadaniu w ciąg, a późniejsza bezsenność jest jeszcze bardziej dobijająca. No i kombinacja chemicznego smrodku metabolitów mefa z potliwością po GBL to też minus.
Alko też się ładnie komponuje, ale później szczaniu nie ma końca i sahara okrutna, więc lepiej nie przesadzać i zapijać dużą ilością wody i soków (co zresztą w przypadku mefa jest i tak konieczne). Do tego dochodzą sprawy ciśnienia - serducho może gorzej odebrać taki mix.
Może to nie do końca mix, ale warto pamiętać o przyjmowaniu 5HTP co najmniej kilka dni przed sesją z mefem, w trakcie i po. To faktycznie ratuje przed depresyjnym zjazdem. Na fizyczne dolegliwości natomiast witaminy (multiwitamina w tabletkach przed, obalenie 2 litrowej multiwitaminy w trakcie), tran, woda mineralna, izotonik. Jeśli nawet to nie pomaga - czas na dłuższą przerwę (i nie chodzi o 2 tygodnie, a parę miesięcy) a może i zakończenie znajomości z mefem.

 


opiofan

Posty: 443
Rejestracja: 2008
2
8


Zanim poszedłem dziś po mefedron (na pocztę), zostałem z godzinę przed tym wyciągnięty na piwo i gandzię przez znajomych. Wypiłem Żubra i wypaliłem z 1,3 nabity lufy niesamowicie mocnego zielska. Po godzinie doszedł do tego mef, w sumie koło 180 mg. Teraz czuję jednocześnie efekty mefedronowe i lekkie upalenie, bardzo fajnie jest, z lekką nutką absurdu odbieram rzeczywistość, rozmowny jestem jak nigdy. No i jakoś mniej leniwy niż po samym mefie jestem :D. Ogólnie, to jest zajeeeeebista luta, pewnie ni chuja nie ma sensu to co piszę, ale chuj w to wbijam :).
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2010 przez opiofan, łącznie zmieniany 1 raz.

 


Zdeblo

Posty: 153
Rejestracja: 2007


Ma sens, mi mef+zioło przypomina piękny stan po MDMA bardziej niż sam mef. Ale jebać środki zastępcze :D

Poza tym jedno piwko idealnie współgra z Mefistofelesem :)
No i fajki, po prostu poezja na owym szatanie.

Edit: no i jako iż kocham nadmiar neuroprzekaźników dorzucałem moklar, ale to teoretycznie niebezpieczny miks, choć w praktyce nic nie działa dłużej!
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2010 przez Zdeblo, łącznie zmieniany 1 raz.

 


lucker

Posty: 34
Rejestracja: 2009
1


Kolega wyzej pisal o mixie mephe + gbl,tylko ze z dawka przesadzil.A jakby wygladala sytuacja gdybym
zapodal malpkom 200 mg i po jakis 20 min 1/1.5 ml gbl?
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2010 przez lucker, łącznie zmieniany 1 raz.

 


KingOfTheJungle

Posty: 58
Rejestracja: 2009
1
2


A jakby wygladala sytuacja gdybym zapodal malpkom 200 mg i po jakis 20 min 1/1.5 ml gbl?

OK. Dajesz po prostu standardową dla siebie ilość GBL. W przeciwieństwie do zielska, którego trzeba sporo żeby się przebiło przez mefową fazę, ilości GBL raczej nie zwiększa się.

 


electricretard

Posty: 40
Rejestracja: 2009


Gdyby ktos jednak przywalil za duzo giebla i czuł, że zaczyna zaraz zasypiać może walnąc dodatkowy strzał z mefa na rozruch. Patent testowany, ale z MDMA :-D

 


Infamis

Posty: 194
Rejestracja: 2005
15
23


mefedron+piracetam - czyli, pierwsze podejście

Mefedron, jedlismy juz drugi dzien, gdy 3g juz zostaly w calosci pochloniete nadszedł pan Zjazd, znacie co? :-D .W czasie, gdy ten pan coraz bardziej dawal w kosc, postanowilem jakos chama wygonic. Po przegladaniu apteczki, natknelem sie na pare opkowan memotropilu x 400mg. Lezalo to tam troche, ale data przydatnosci byla na 2011, wiec juz nie bylo odwrotu. Najpierw 200mg, po 10min 400mg. Musze przyznac, ze jeszcze ostatki, ostatkow wykrzesal z tago mefika jesli chodzi o dzialanie empatogenne. Z kolei, jesli chodzi o stymulacje to w formie lekkiego czillu takze.Pobudzenie trwalo tak ok1,5h. Serducho dostalo niezłą babkę, jesli o nie chodzi to, az wydalo mi sie to troche niebezpieczne. Lecz podsumowując, te nieprzyjemne zjadowe uczucie przechodzi szybciej niz po benzo, ale jesli wybieramy opcje "nie spania". Ogólnie chcialem sprawdzic, czy zachodzi jakas reakcja i czy nie ma nadmiaru negatywnych efektow, bazujac na malych dawkach i nie przy pelni dzialania srodka. Nastepnym razem dorzuce troche do kreski i wtedy zobacze czy mi pikawa nie wystrzeli ;-) .

Posty: 262 Strona 1 z 27
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 384 uczestników Wejdź na czata

Awatareliot  2f9f6442427d776bf2c8dcf0cfdb6639Jazzmanka  Awatarramzes2000  Awatarmisiek066  AwatarWincent  Awatarneprom66  e2777c31858f007d49f4ea0604ae8269Nulltum  d143872f026d3b1684b04ef6d316649aalkoholikzwyczajny  Awatarmalinowa_wrona  43f3963a4553e83ab22594342aebacb2orygenes  58155a578b416c8d60a94bd674d6e625ffenz  Awataritirritate  2c4ed23a06b27c9cc9534544e6c03928Guttural  AwatarAlembik  cb9777469a4949b2390c33dfece65880opt  6e1fb665a8281b87a7bd9fe5af69090eNazwaUżytkownika  AwatarStrahlung  Awatarhrn  Awatarzarlaczbialy  8d51d0d4f17880d97750059407302383cocosajkosajan  Awatarl0lz  Awatarhpk666  b60afa18ed091c10ed8bc511be26f3c4pigulkowce  AwatarBetterThan  843881ac4a55b05751e222b2f6e2e2a6Iskolaska  Awatargringo  531543e1c27d1e1d41e7170a7a10904bMartwa_dziewczyna  dee71be6061222d7c3e2d687eaf29151fajnagosia  9974acc77f360e182690c7706509bc69waleczule  c414fa72eeee92f2858c457cf91b9e7bmangojuice  57c7485df0bc92f271c5c90a8701c573mariusz9984  AwatarMendeleev  89899539e1124cff91cd895536db2cechasan125  AwatarGakana  ead1d2fe9dc80fe236d14194a74a8241Ataczi  Awatarcosi  Awatarfoggy  6a1ff432691e2ce140aa528458900437Drabb  AwatarDexPL  7437db3819e61ee34c3e3894354609eeNupBuster  AwatarSem  Awatarpssst  Awatarperes89  039066156b87124731c39f910e12677bobcgnmi  Awatar__  17409f29fae980b64e00e94920138cbeathlete  Awatarmamabarszcz  Awatarpiporek  775debbfc3ed0a8d0cb5ae9f695b46c7msrom  AwatarIce_Cube  50ea6ec6ad5512ad719839c329c10440Riczi  AwatarCodeineCups  3d26a118676104466fbb959b5ab6bd7cicoteras  a5425b4bf5a26992b54038204c57e6a2marylka1990  AwatarMDMAsters  AwatarUJebany  a3f9647e8f763bdef790dab27193396bSmuglava  68632bf461562a8ade69044037ebc8b2onbekend  873e3a2e74a96f4f0465cbd4418a8c18skinhead88  AwatarTripowicz  Awatarchemiczny30fun  AwatarBelial  ab25d9f2f652aa83620019cee3a89b04johnnyarrived  Awatarpomasujplecki  c78a29132f131ea50dd34f81a32ea92bmooreg  bac85984f89273b843a94c9e5fb3a1a1Najdan  Awatarpierunskimixer  AwatarApollo  731f3188c208938ece41fbef191d8825tesla420  1edf7fc9100d1d5c2395433667d6178cbadmouse  62f32d44177e2f65a74cf3c6fe13b15fN03  f471a40dc54393b27ef776dbd9a7e578kredka90  78bf1055948d662aacbf9b6bdeb89133bambii  Awatarcebex  37d0651be1530ba7d6ac72aefb97eee9magell  7521a060c9457120a75a4f404267c736nicknaszybko  Awatardamianero123  Awatarszynszyla  9c567d34ef48520a822b3be947feca52politykier  AwatarGreenZielony  c2e9a7b90bce63425209cfcf476c22daQnTwKZTN  AwatarMondengel  d9c721176f8e56a29519bec653a8ed55poduszkadouszka  517faa74de73bed7ab7863d93dcac2eaVenturio  495a4df04d23ea2941d532fd9228427bYing Yankes  1b0453b80f39e7e46615e46117cb186cNiechcetegoPanieBoze  AwatarA-CoA  AwatarPierwotnyWilk  212b02850ccbafb070ae5ba3343c1639ciekawskaaa  AwatarSassyFungus  Awatarmimic  1d2e3356ebca37462736f74174d2623erastlin80  AwatarCorgan  f8bdc6e780f64a695a809bb760dab6c4trufla1989  AwatarTiHKAL  AwatarLuciferianDawn  5e48f36c7e8f4ccdd3987ce2948d8cffpixmanek  AwatarPsychopath  Awatarsaterox  Awatargenezyp_kapen  683f0b0e312df3e60880b5f08d9ad183Vlad1234  Awatarkirke  7aa23c18079600dd0a693f9849c4c753NiepoprawnyTyp  2a41565217492d04ce55b9b2e2239ed2heheh  Awatarravez  Awatarciopek  Awatarsurveilled  6622dc58bad9b16d0e6c7c3385635f77Siyabonga  46fe728d97ee57b792eabd243bbad3eatylkotwarde  Awataritq5  373cfd8112f788620251171980e2cf20matteo97  Awatarmoondog  089a0b53a4228cc400f2059487312afdRamzeslaw  6fa55962096f5585fe7bd9e3b4828b82zdzisiu  9320ee015e0f33f03f4c4dc23d78f81fStylowy  AwatarTheFlash  Awatarcstmdrg  AwatarUho  Awatarsurferbrujo  Awatard33nied  Awatarjabolman  826df22d6c17690905758a542c082515sombre  a6af69a4d52d8e1b7afd2813df485f59psychonauta99  4ce05a5bec8feab2a77556427f387911Razley23  AwatarGandalfBiały  428036e136284eabc27ca054fa0740e9Varghulf  5bbfd99907952027796d25e17da491c8Receptor  AwatarLutenson  AwatarBillieGibonz  cd568b92e799105ef1a9860a349bc393Leczo  6866a274a884112a9b16f043140e540eadok  Awatarmialek360  5373a60d0346c0ba533e66204741a6d0carmelovelove  ca8ca4fc387546a89b1d05a2ffc4bef9kadet97  435d5f6cb22f58520dbb5532606c7c6bdaro86  f4602320e2498143f900d4fe95a39c28Dukken  Awatarstrtcode  bd2a146462b045ada72a537d866dafdcnormalnychlopak  AwatarInkwizytor_666  Awatarhvze  Awatarhoralky  ede373d104c4aac4f14d147fa669a4fedrakan9  AwatarHanHaay  08b079f77a4535867e206bd60c6dc721Kiwrukytna  Awatarthcmaster  Awatarpilz2  AwatarFurioz  Awatarcrup-nick3  a9a8ed22180ff4cd876d7e0b3f2217a2kordylier67  7dd70481332b48c8a447d7a1daae57cddarkodonnie  b743304afe9e366923266d4f265623eeagetophobia  AwatarSampleTube  eafb4b63067c4a583aa9925416b5338cmalarodzynka  1d67fc0769093bc7c4ceab7d07ef52a5SpOkOjNA  AwatarAnnihilator  Awatarlightinside  342523efdc48e68d5373871449c15f00mir576  Awatarloth_joven  Awatarmalachite  Awatarheroinowakrolowa  c0a03b2d64ec96e8bdbe9a2ed31b9b85WINALOTO  0c769f9f1b76c720d09f4afa8a3b8c08lazymilk  beb8ef285dcec9821ee9da1b67c52077bodzioo1979  0d9fd24295ff77b190ecdbe26ebe9309Szarisza  cc968a63fe46b5ffd794a920b6a8cbf0strajk  5fa1fa67a87b3dc80cbaa74a1ef5814aMirajane  AwatarSigiVera  AwatarCycuszek  a7d77a405a53bb40ad716ed9f2e72c73dermaster66  0cfceb96134949895666cfd73306df74klfpopoe  437242de8dc44bfbb85030249b997f28Hard_As_Hell  75cab52ade88bd3bf5f236c2264484e4hania90  Awatarpapiezpolak666  Awataradi112  894858c6f31df7a0bd1ed92baf2f0da6Diggry  AwatarSzaraOwca  AwatarKiepekV2  8f54a28f5b8f9e31d33445325dcd865aImAloneInAComa  Awatarledzeppelin2  AwatarGermanDoll  AwatarSiosek  f1983ba616689e69d699cea0b3ad4bf9gienio  Awatarziomek455  431f08ff0b704b99362a586e3635f5aaMasterYodaOfSkun  817d8178a61eeb4f142a422909d79396Blant_Soldier  Awatarjogurt  AwatarKutaczboga  Awatarqwertz  Awatarsiddney  AwatarGanjaBot  AwatarCzarli Hustle  7220cc2933813305c64d4db68bd0a673Pan Cietrzew 69  1c218b28eadea827727518233c7d1299michal669  6d5abb140bc182ddff34bd7a0cdebaa5hausverwalter  Awatarcyanbhelliom  1b0ea014d98e9566a8aac4832249c7d3ksentoss  5eb02ec28d5717eb8ab04d6bd5470e9fDrWips  e17bb4a7d2ef566e0976320842754f99Zaiec  Awatarkalafior91  07b74f1b3ed2fa678edbc4a32fee0ce2Gość  Awatarredalert  Awatarabsolut6  1f2ee8f11488ad4e3feea79564200a55warr0n  Awatarkaneshiro  cbbe4c814d1c726328e5d3b4aa3043dbVarkus  AwatarAmaya  1f0d5e7cd5c0a21a47ae84089c41954dreal_  Awatarpitka  9176cfffb92c0f1899ac6b81c23a8d00hatemenow1337  a569924a854a053ba17e4b26f60cecb2ljoss  6a17560fb596a7be9be2c4703f16846bmateusz5555  49a1c758aef9fd331a96997b7dc253c2Braak  AwatarDworzec PKP  faf18d20316c06e2269dd1bc662efa54Kotel25  AwatarJohnBravo  640cfb9a05a9a0ee849476c9c598b776marian72  AwatarXavi  197241a676404cc0caa812fb9806fe88papjerz  AwatarSynus  AwatarPerel  6db36e6c088002fdbe7d6a4868f8b9e5Maganus  Awatarketrab74  AwatarMrMagnificus  Awatareasilybored  caf4dc82b5eb8c647047309b3e497288liltracy  e8034272bbadb7ebd554bf2923264db6Wojciieszek  9e86f6f7cbb9f1bbe35575d5588e3cbcmikiunw  72ad81053b2f720137f3aa6e5195e9a2zjadaczRC  52d70416a188110d9b8ddc2280f44b25Marahaja  Awatartwsoul71  671e56fba73315a24cdd571d3fe52749DrsRaker  9e6639c9a4f89b379b0f6d7a54344a2f5ph1nx  Awatarqvintix  Awatarrekawiczek  ab49d8f3aec862daf594d745b0b6873fwydzielina  b64e1081e588b80ff4d1d52f1a666ffesome0ne  9b2a70751ee2d1c11061e5cafd9b315fChomik  c941ba7ee13784df99909aa6879d0a4cmosznalenina  daf72182d60aa8aa46bb1a4145bac8c2najlepszyPszyjaciel  12faa741d5c698d3e0cf7b981ce16bafMrFrog  7166a24d35c31bb18150e95fa3b0c846przodownik  Awatarravestar6  9fef328668940134703c0b53b8128acbkoksiarz36  b7b4aaab07bc69d02785678b423268a8LeegFlavoeur  fc02506a0d2f6edc34588aa1ad0cc9ecHenrykPotter  Awatararturwasyl  AwatarUroboros  AwatarDelicSajko  Awatarblokowiska666  AwatarMorfineusz  Awataruxuuri  AwatarvisitorQ  4e01d6276a7f6a85e2880d08252b3f58thai_stick  Awatarprzjan  AwatarDeadspace  Awatarsimer44  af3447cfaa6ecc5d6ec626df809760a2carmilove  Awatarmurdock777  e8bc20f482f69e9da82110920f909ba4statyczny  0fe7fb6dbd8d21e9312de1f49f7213dbiwan27  4ae44d6f8a3a9fcadcb73c4d81b3706aMaleCoNieCo  Awataromikkk  e9a084d226bc79ed941f7633015746bcSzanujeGrzyby  2e6319b5e081f6c7992b86a7f7347461tomdel38  AwatarvoLsky  AwatarHlaskover  Awatarboostlab  AwatarLOBO87  Awatarmesmerize  e50c0a1566f0c7a702b2ba2ae2619e68Adwocat  AwatarJakub777  Awatarnarcotic_dream  6ad19e16718293c3957942daf4fe83cfzohha  Awatarcelias  c4bebf56a1e9538b5df2b535a43e0a6fAhpuch  6bdf406655c9e9ff31d9890b99ffcea3Belzebub8811  2d29a9fcb774a378677ba53b3b26c99fSpielzeugmann  3a94e8c63aa27aa52e50a9dd17aa39adru_ra  AwatarInfamis  45cfe8c9c16d10e808e3f5e683054dfaflatro  f4795ecaa99389d69f2bb2ea3a27202aIzakzygzak  AwatarCristianoTramaldo  daf6d58a2fc3ca1a171bedd204460031Seripogrzybek  37d1693b4e328a244bd7c035f61ddd97gg  6cf30a59d8f8e54c82aa6a2393fab592Gomez  Awatarletmigo  Awatarsedambromek  AwatarDeWitt  AwatarBelian  AwatarAmffaa  df5c49efaa1a955853ebd379277011efrealthing57  1b0890ce03e13e83bee6bd73c2a34e56eoeo  AwatarIvival  13678504b9b34d9bd83b3bd9312ca8ddTTomasz  d9f3d8f3582337c0d64c87e803745f44sxhd  Awatarnexu  bda23f3352e3596c35351352e7cdc9aadriveaway  AwatarZefir77  Awatarcolias  1bae16b0abf64fa7cc31db97e154b96bBorowikPL2010  Awatarraabe  Awatarflosik  AwatarGG Allin  3341056aa444a9e7f5ad641c44c247acInsomis  Awatars3ven  d99683d711128e15c2bf563d617efae3rell123  e52f97b9d32e24ec20235d192aa19e9ckadarkaa  Awatarowerfull  AwatarDemis  AwatarxSzuLeRx  AwatarHexaCentauri  Awatarre-ligio  702ccc3a277b8992f0c98e401c34bcc7FeelsGanjaMan  9ee3690319159ef19d844e7ae4b7a6afJokefeller  c238c809a4251e5e78f67d326f4c1c32guadelupe  Awatarkuls  2f9598465bff44af0975f49940d8d16cOlsztyńskiChlor  AwatarHeliodora  AwatarPjaq  Awatarmuszkaowocowa  AwatarFoka3054  AwatarNikanna  Awatart.rydzyk  308e474d6ab7d5c8ef85f9d1a7f3f041snowprincess  Awatarbabrus  Awatararileeh  83463eb288f5b4083e8ce6d7b630ec4dwiedenskichlopak  f6799dde0578808e61c11edc2ef6acd8alexxandria  4b8e9210fcf498ace5626f9ddcd228011337xd  3d3240437295e8689dbeffe0589c5183TheBest  215b42b77e5dac18d43770ae307363b9Kartonowa_mania  d231c2c0566020682c21d8ae169ab2a7bvh  Awatarpdill13  AwatarBlackHoodie  Awatarvirr  AwatarSzatanskiSkoczek  AwatarLasVegas  e46420faec1d8d26b7be1d7154b3f424Pan Horacy Mccycek  AwatarFargrik  Awatarkurak122  e3ab8707ac4f1d95a18fa17f7fb60836spergo  AwatarHelupek  AwatarPandaeb  Awatarandzelika  3d63952497c3a3762e8eee27a47e1ce5Diablofive  Awatarpunk6  004ae66fdcf7b573d1049fbb015cb700Waldislavek  235964ba3ce495b19df52d9f601c1ea9biel  AwatarZX  Awatarseraphin2341  AwatarAmadeusz626  82e89d79497bb4a05b71a09bf21c6a60ludecki12  Awatarunknown  Awatarnasienie14  77a245ec191b1d3baa34e7687ff4444fczpiej95  78126e8a57004b45f184f03b761b5c6bjednik92  b84c66916a8059dddaea2305b24135aflupus1541  AwatarAdvertisement  Awatarnosownik  baafa405b7fa784b48f9f0172ac9c041lysygrzyb  2951210ae7a660b81a043296302848e8ManBearPigi  05686f036017c6627cbe3b4c330828bdklapekmojzesza  41bac306e7c423824a24a010cf714322NieMogeCzekac  51dd5720b9037ec764c686cde7c89befwersal76  AwatardaKNUR  197aec8600ffaf58a0a3f93c8288594cjanosik1358  174024be8bab913f4c53adc995cc096aautumn_mood  442bdbf69f1fb64a486aff287cc05481d-Anconia  ebe2608fdda2c5e6c660646f326f5f9esajdov92  989c06fa93633cb5a5242efac50af0bbNicson  3e5a0bf69ccca95de0719b31f4f108f2Pinkman89  Awatarrodozz313  81993a5450b7fa4c4e14bb6a12a10ad7Pan Magister  dfff02b5fc93c0310974a738fcad9a16Mundial  4ea4ea367aae47dc70a1c561246a2173Dersu Uzala  2fa1f42255eb16dde261875c46b46010babycat299  AwatarPanZyciaiSmierci  bc00ace87234b7d0df2ae5a6626ce610Kokorari  Awatarmarynia  Awataroczass  b5939d93e3bbb4361b59fcfdbfbd504eLadyDarbanville  Awatarwolfster  ec26fbbf512c7af1bb261c226f243659Nokideusz  AwatarNathan  

Kto jest online

Obecnie tego podforum nie przegląda żaden zarejestrowany hyperrealowicz (6 gości)