Aviomarin+DXM+DUST

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
  • 13 / / 0


To była jazda. Dzisiaj razem z ziomkiem zarzuciliśmy po 2 tabsy avio, jakies 20 min pozniej po 450mg dxm... standardowo czekamy aż sieknie. Poszła rozkmina 'kręcimy palenie do dexa?', idąc po mj zatrzymalismy sie w dopalaczach gdzie stwierdzilismy ze dzis zamiast MJ spalimy 0,5g Dusta. Powiem tylko jedno: O JA PIERDOLE! takich oevów to ja nie miewałem nigdy nawet po duzych dawkach dexa z MJ. Oevy oevami, ale kiedy stanelismy na klatce(bez swiatla, ciemność) obaj zaczelismy miec jakies szatanskie wizje ktore były tak hardcorowe że nie wytrzymaliśmy i wypadliśmy stamtąd :D Oszalec mozna :D ale faza udana ;] polecam ten mix;p wazne by dusta zapalic dopiero jak dxm zacznie dzialac.

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 319 / 2 / 0


nie miewałem nigdy nawet po duzych dawkach dexa z MJ.


Bo te szatańskie wizje to od avio. Może się to wydawa głupie, bo tylko 2 tabletki, ale DXM wzmacnia avio aż czterokrotnie, więc nałożyły się 3 fazy na siebie:
- 450 mg DXM
- 8 avio
- faza po DUSCIE

Delirianty mają taki efekt, że nawet samodzielnie wywołują straszne wizje i lęk nawet gdy nic się nie widzi (bo wzięło się dawkę za małą na wizje, albo się nie załadowało jeszcze)

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Nowa Zelandia: Rząd zapowiedział referendum ws. legalizacji marihuany

Rząd Nowej Zelandii zapowiedział, że następne wybory powszechne w kraju, w 2020 roku, będą połączone z referendum ws. legalizacji rekreacyjnego palenia marihuany - informuje AFP.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości