Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
  • 182 / 4 / 0
Ponoc MJ sie przekrecil na zawal serca a podaja jako przyczyne tego zawalu naduzwanie Hydromorfonu (Dilaudid) i przepracowanie. Pierwsze slysze, zeby opiat byl bezposrednia przyczyna zawalu. Czy ktos, kto to cpal by mogl sie wypowiedziec?

EDIT: Znalazlem tylko wypowiedzi timeless'a, ze to najlepsze cpanie...
Staram sie pisac poprawnie, bo trzeba szanowac nie tylko swoich rozmowcow ale i swoj jezyk.
Alkoholizm to powolanie!
  • 3112 / 318 / 0
Nieprzeczytany post autor: Blu »
Opiaty z mocnym wejściem a do takich należy hydromorfon mogą powodować zawał kiedy dawka jest za duża a serce słabe.
Fantasy is what people want, but reality is what they need.
  • 79 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Vai »
A po za tym domyślam się, że jak zaczyna mieć problemy z oddychaniem to serce też zaczyna Ci zapierdzielać, a deprecha oddechowa jaka jest po opiatach każdy wie. Tak mi się kojarzy jak kiedyś Maleńczuk mówił, że jest "ekskluzywnym menelem, ekskluzywnym ćpunem" i chyba tu mieliśmy kolejnego :D
  • 915 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: tehacek »
http://www.youtube.com/watch?v=I8JQ97NujE8

Majkel napierdalał małe niebieskie, mówiłem, drag nie chciał wierzyć.
  • 1154 / 28 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gargamel »
Cholera wie co napierdal Majkel oprocz opio. Bral pewnie jeszcze antydepresanty, benzodiazepiny i hvj wie co jeszcze. Takie mieszanki bywaja niebezpieczne.
  • 913 / 29 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kazik »
Do tego on nie jadł nic prawie, ważył 50 kg, miał anoreksję i był chory na toczeń. Setka wódki też pewnie by go przekręciła :).
Your circuit's dead, there's something wrong, can you hear me, major Tom?
  • 122 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gleba »
Nie zupełnie; nie dostał zawału, tylko - według relacji jego osobistego lekarza - zasłabł i zaczął tracić oddech, co jest typowym objawem przedawkowania opiatów, a potem - w skutek niewłaściwie przeprowadzonej reanimacji - doszło do niedotlenienia i nieodwracalnego uszkodzenia mózgu, a co za tym idzie zatrzymania akcji serca i zgonu. Depresja oddechowa, to typowy objaw przedawkowania opiatów. Gdyby w porę została wezwana pomoc i został podany Naloxon, pewnie żyłby nadal. Ot, nieudolność lekarza, który go zatruł lekiem, potem nie umiejętnie reanimował i zmył się, a jak go w końcu aresztowano, stwierdził, że nic mu nie podał, w co wątpię. Wiadomo natomiast, że podczas sekcji zwłok znaleziono w żołądku Michaela masę tabletek uspokajających i przeciwdepresyjnych oraz ślady po wkłuciach na ciele. Był też ogólnie wniszczony i schorowany. Za parę tygodni, po dokładniejszych badaniach poznamy zresztą całą prawdę.

Generalnie był wrażliwym człowiekiem, zniszczyli go chciwi ludzie, stres związany ze sprawami sądowymi, odszkodowaniami i pomówieniami o pedofilie (chłopak, który ponoć miał być molestowany, przyznał się właśnie, że rodzice mu kazali tak ściemnić, aby wyłudzić kasę). Poza tym jak by nie patrzeć był artystą kontrowersyjnym, wielu wyśmiewało jego indywidualność. Przez to wszystko wpadł w nałóg który go wykończył i naprawdę szkoda. Nie jestem jakimś maniakiem Michaela, po prostu uważam, że był dobrym człowiekiem i wielki artysta. Szkoda, że ludzie go zniszczyli, bo mam sentyment do jego muzyki i pewnie, gdyby nie wydarzenia z ostatnich lat, żyłby nadal, koncertował i stworzył wiele zajebistych kawałków. Niestety, jakoś tak się dzieje, że największe gwiazdy umierają młodo... RIP [']
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2009 przez Gleba, łącznie zmieniany 3 razy.
  • 1154 / 28 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gargamel »
podczas sekcji zwłok znaleziono w żołądku Michaela masę tabletek uspokajających i przeciwdepresyjnych
Tak jak podejrzewalem. Jak mu znalezli tabletki w zoladku to znaczy, ze mu sie jeszcze nie wchlonely calkowicie, czyli musial ich zezrec troche. Mogla to byc proba samobojcza. Niestety udana.
  • 758 / 28 / 0
Nieprzeczytany post autor: Magicien »
Niestety, jakoś tak się dzieje, że największe gwiazdy umierają młodo... RIP [']
On miał kurwa 51 lat, połowa z tego forum tylu nie dożyje...
„Na ulicy przed domem leżał kot z białym kołnierzykiem, ni to grzejąc się w słońcu, ni to raczej jednak nie żyjąc, wnosząc z faktu, że nie było słońca ani żadnych innych przyczyn, by leżeć wśród pędzących samochodów.”
  • 123 / / 0
Nieprzeczytany post autor: diesel »
a skad wiecie ze te ploty z wp to wogole prawda?

hehe smooth criminal
"Kto staje się potworem ten zrzuca ciężar bycia człowiekiem"
                                                                      Dr. Johnson
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.