DXM - Nadciśnienie

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 62 Strona 1 z 7
Rejestracja: 2009
  • 5 / / 0

Jak w temacie. Po wzięciu DXM mamy z początku zaczerwiewienia skury, dalej czerwoną banie, dalej niewydolność ruchu etc.
Mam pytanie. Przed wzięciem Acodinu można wziąć np. eneraenal?(dla zlikwidowania podwyższonego ciśnienia i związku z tym czerwonej bani)
Co zrobić żeby zwiększyć efektywność działania Acodinu?
Człowiek bieźe acodin bo chce mieć chaluny, zamiast tego ma nieprzyjemne uczucie nic nie robienia(tzn oderwanie od rzeczywistości jako takie wiesz co się dzieje wokół ciebie ale nie możesz na to zareagować a chalucynacji brak. Tym bardziej przemyslen głębszego poznania siebie... Jedynie pustka.

Po wzięciu acodina następuje sparaliżowanie jamy ustnej tzn nie możemy nic mówią szczęka jest taka ... Sztywna... Od lekarza słyszałem że jest to oznaką że coś niepożądanego się dzieje w mózgu(coś podobnego do wstrząsu) Mam pytanie w związku tym to jest normalne i u każdego takie zesztywnienie mięśni twarzy.Można temu jakoś zaradzić?
Jeżeli gdzieś był już podobny wątek to proszę o wybaczenie powtórki:)

 

Rejestracja: 2007
  • 62 / / 0

chaluny
Od lekarza słyszałem że jest to oznaką że coś niepożądanego się dzieje w mózgu(coś podobnego do wstrząsu) Mam pytanie w związku tym to jest normalne i u każdego takie zesztywnienie mięśni twarzy.Można temu jakoś zaradzić?
Powiedziales lekarzowi ze przedawkowujesz tabletki na kaszel ? Gratuluje. Zdrętwienie mięśni twarzy to normalka taka znieczuleniowa natura dxmu. Duzo osob zaczynajacych zabawe z deksem ma takie objawy jak ty. Ale jezeli sa one na tyle silne ze zle sie czujesz to dobry znak zeby sie w takie substancje nie bawic. A i tak zrobisz co chesz twoje zycie.
A tak btw szczekoscisk po deksie jest wedlug mnie przyjemny a i moze jestes w tych 2/3 ktorym deks nie przypadl do gustu i po prostu nigdy nie bedziesz czerpal z niego przyjemnosci. Wyrazne cevy zaczynaja sie od 7,5 mg/kg ale nie polecalym poczatkujacemu takiej dawki. Oevy zdazaja sie przy wysokich dawkach lub malych powtarzanych przez caly dzien co jakis czas i zazwyczaj takie doswiadczenie nie jest ani przyjemne ani budujace.

/wave

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Naukowcy: alkohol w małych dawkach poprawia pracę mózgu na starość

Przybywa dowodów na związek między regularnym, acz umiarkowanym piciem alkoholu a lepszymi funkcjami kognitywnymi osób w średnim wieku i starszych.

 

Rejestracja: 2008
  • 2696 / 6 / 0

Sorry, ale od samego DXM ciężko wymagać "chalunów". To w ogóle nie ten typ draga, uwierz mi. Jasne, na większych dawkach (750-900mg) powinno już być w miarę ciekawie, ale to wciąż nie będą takie prawdziwe halucynacje...

Proponuję połączyć go z benzydaminą, powinieneś być zadowolony.

Tylko uważaj na proporcje. %-D

 

Rejestracja: 2008
  • 504 / / 0

oszalałeś.
raczej poleciłbym coś enteogennego (powój, grzyby, mj(nie wiem czy można ją zaliczyć do enteogenów), elbo syntetyki - LSD, tryptaminy, fenetyloaminy. byle nie benzydamine ;]!

 

Rejestracja: 2008
  • 2696 / 6 / 0

Nie oszalałem, tylko chyba inaczej rozumiemy pojęcie halucynacji. Dla mnie to widzenie czegoś, co wygląda tak realnie, że bierze się to za rzeczywistość, a nie wytwór naćpanego umysłu. Po wymienionych przez ciebie rzeczach o takie coś raczej trudno. :-)

Owszem, to znacznie ciekawsze specyfiki niż to gówno jakim jest benzydamina, ale jeśli ktoś bierze dxm dla "chalunów"...

 

Rejestracja: 2005
  • 3075 / 265 / 0

Benzydamina z dxm rox. :D

 

Rejestracja: 2008
  • 504 / / 0

dobra, poprawiam. WIZJE. aczkolwiek przy takim miksie wizje przeistaczają sie poniekąd w halucynacje (omamy). z resztą, trudno mi jest ocenić różnice między wizjami, a halucynacjami, lecz wiem że to całkiem co innego. dla świętego spokoju pakuję wszystko do jednej beczki.

 

Rejestracja: 2009
  • 488 / 4 / 0

Kiedyś przy 16 mg/kg wydawało mi się, że choinka tańczy w takt muzyki, chwilami nie wiedziałem czy mam otwarte czy zamknięte oczy, nie myślałem, że dxm na to stać.
A jak chcesz mieć koniecznie "chaluny" to polecam grzybobranie. Na aptece świat się nie kończy.

 

Rejestracja: 2009
  • 5 / / 0

Ciekawe jest to co mówicie, szkoda że dxm na mnie tak nie działa ;D
Nie mówiłem lekażowi że przedawkowałem lek na kaszel ;D
Rozmawiałem ze znajomą lekarką ze szpitala, poopowiadałem dla niej trochę co mnie interesuję, poodpowiadała dla mnie. Naprawdę fajna osoba.
Sporo się dowiedziałem, ale tez mam i dużo dalszej niewiedzy...
Chciałbym powrócić do ogólnego mojego pytania i wątku, a nie mówić o halucunacjach...
Dxm NIE MOŻNA MIESZAĆ przynajmniej nie zalecane jest mieszać jak w faq z różnymi specyfikami, ale chyba nie ma albo nie zrozumiałem tej chemicznej plątaniny, ale tam nic nie było o lekach na nadciśnienie:?
Prosiłbym o zdanie kogoś kto się zna, a nie przypuszczenia.
Ja myslę że by działało, ale co z tego jak nie mam pewności..
pozdrawiam

Dodano o 14:21:
pan jozek pisze:
Kiedyś przy 16 mg/kg wydawało mi się, że choinka tańczy w takt muzyki, chwilami nie wiedziałem czy mam otwarte czy zamknięte oczy, nie myślałem, że dxm na to stać.
A jak chcesz mieć koniecznie "chaluny" to polecam grzybobranie. Na aptece świat się nie kończy.
Do grzybów ja mam zachamowanie, po pierwsze grzybobranie zaczyna się we wrześniu,
po drugie trzeba mieć jako taką zdolność odróżnienia halucynogennych grzybów od tych silnie toksycznych...
a w polu jak to w polu.. wszystko możemy znaleźć..

 

Rejestracja: 2008
  • 203 / 1 / 0

Gdy brałem 16mg/kg bez tolerki to wszystkie przedmioty do mnie mówiły w jakimś dziwnym kosmicznym języku ,który rozumiałem tylko na fazie
Posty: 62 Strona 1 z 7
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: sem, TymekDymek i 2 gości