Mefedron + Metylon + MDA

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 318 / / 0

witam czy wg was to dobry miks ?? empatogena energia

• 461 / 1 / 0

A samo mda Ci nie wystarcza? W jakich ilościach je jesz? Lepiej chyba by było z mdma połączyć, tylko podejrzewam że to teoretyczna gadania :P

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Chciałam znaleźć odpowiedź na pytanie: czy marihuana leczy? (wywiad)

W trakcie pracy nad książką zrozumiałam, że nie ma jeszcze pewnej odpowiedzi – mówi Aleksandra Pezda, autorka książki „Zdrowaś mario. Reportaże o medycznej marihuanie”.

Użytkownik nieaktywny
  • 1234 / 2 / 0

Jak już to lepiej połączyć mefedron z metylonem tak żeby sumarycznie dawały ok. 150-200 mg. Dodanie do tego MDA może być trochę niebezpieczne.

• 318 / / 0

myślałem o czymś w stylu mefedron + metylon = 100 mg + MDA 100 mg

Re:

• 48 / / 0

murtibing pisze :
Jak już to lepiej połączyć mefedron z metylonem tak żeby sumarycznie dawały ok. 150-200 mg. Dodanie do tego MDA może być trochę niebezpieczne.

Pytanie:
Jakie będą najlepsze proporcje M1 i mef? 1:1 czy inaczej?
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata