Efedryna - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.

Autor tematu

jogurt

Kompetentny
Kompetentny
62
29

Zielone Karty pisze :
Widzę, że tutaj sami alchemicy i czarna magia.
I po co to mówisz?

Ja osobiscie testowalem efke 150mg, dxm 300mg i tramadol 300mg na dyskoteke (dziwne co) było w porządku ale malo pamietam (czyzby klony wtedy szły tez? moze... nie pamietam...)

Anty-Teza

Mam takie oto pytanie jakie występuje powyżej...
Jakie mogą być skutki zarzucenia gałki muszkatołowej i efedryny jednocześnie, bądź też stosunkowo w bardzo zbliżonym czasie? :rolleyes:

Planuję jutro spotkanie ze znajomymi, oni chcą obalać %, ja natomiast stwierdziłam, że na ten czas dam sobie spokój z alko...
Na początku chciałam skorzystać z samej efki, tak żeby nie mieć 'lenia towarzystkiego'... %-D
Ale stwierdziłam, że samo pobudzenie raczej nie będzie mi wystarczyło ;)...

Nie chcę mieć za mocnej jazdy, żeby mieć jako taki kontakt z otoczeniem...
Na początku myślałam o benzydaminie i efce, ale doczytałam się, że to wręcz niebezpieczna mieszanka...
Poza tym, wystarczy mi, że mam już zrypany czerep pod względem strachu :-/

Słyszałam też o mieszance, dexa i efki (ponoć niezła)...
Ale wydaje mi się, że dex daje zbyt mocne efekty psychodeli...Uwielbiam dexa, ale to głównie przez niego miałam problemy z rodziną (od której niestety jestem jeszcze zależna względem miejsca zamieszkania)... :wall:

Niesety do jutra zostało bardzo mało czasu, więc mam możliwość korzystania wyłącznie z apteczanych towarów, i to jeszcze tych bez recepty :huh:

W zasadzie rzadko sięgam po miksy, najczęściej jeśli już coś zarzucam to 'na czysto'...Jedyny miks na jaki się odważyłam to, dxm+alko=wystarczyły mi niewielkie ilości dexa na trip...

Byłabym wdzięczna, jeśli ktoś uświadomi mi jak może działać efka z gałką...lub też zapoda jakiś ciekawy miks z efką ;)

...a dokładniej: "Zmiany morfologiczne w mięśniu sercowym i naczyniach wieńcowych zaobserwowane po stosowaniu psylocyny w warunkach eksperymentalnych."
"Otworzył je i powiedział, żebym mu dał pieniądze na dragi, bo jest na głodzie. Powiedziałem, że nie dam. Wtedy wpadł w furię."

strength

czlowieku olej te specyfiki i obalaj z nimi procenty, na pewno nie bedziesz zalowac.

strength

wez ze 2g dobrego palenia, inni tez pewnie z tego skorzystaja.

Norman

1
2

zacznijmy od tego, ze jesli ju piszesz sie na galke to pamietaj, ze ona sie troche czasu laduje. z reszta, imho galka to naprawde nic ciekawego podobnie jak efedryna w zarzucana w celu uzyskania jakiejs 'fazy'. sory, ja po efce nigdy nie mialem zadnej fazy, nawet czegos takiego jak slowotok. jedyni pobudzenie organizmu, brak uczucia zmeczenia, sennosci etc i watpie czy to pomoze na 'towarzyskiego lenia'. jesli juz chcesz koniecznie te efke to proponuje zakupic Ci paczke tussidexu i paczke np. tussipectu. wrzucasz najpierw jakies 150mg a gdy juz sie zaladuje 8 tussi. reszte rozloz w czasie i dorzucaj po 50mg dxm i 3 tussi. nie musisz pochlonac calej paczki tussidexu/aco, tyle ile trzeba zeby miec odpowiednia faze.

Anty-Teza

Też racja, lepiej zarzucić stary dobry DeX... :rolleyes:
Bo jednak boję się troszkę efektów gałki, zostawię to sobie na później :diabolic: ...
Więc jutro lecę do przybytku farmacji po tussidex i tussipect... %-D
Show Must Go On... :-D

PS:Mam nadzieję, zdać ciekawe sprawozdanie :diabolic:

Elkaudylio

Użytkownik nieaktywny
1

Witam ;]

Tak się zastanawiam, czy efedryna nadaje się do miksowania z podtlenkiem azotu. Tzn. myślałem, aby będąc pod wpływem efedryny w odpowiedniej dawce zastosować podtlenek %-D
Dobry pomysł? ;]

Oraz, czy np. będąc pod wpływem nie więcej jak 15 - 30 mg efedryny użyć Salvię (raczej myślę o ekstrakcie, i raczej wolałbym to przeżuć - chyba że się nie da "smakowo" %-D )?

Może to kompletnie absurdalne pomysły, ale nie znam się na tyle ;] :D

Pozdrawiam :)

anonimowy_uzytkownik

Użytkownik nieaktywny
2

Nie wiem, czy zapomniales zer przy mg efedryny, ale w sumie to nie ma znaczenia - post jest rownie idiotyczny z zerami jak i bez nich.

xxxzzzxxx

Użytkownik zbanowany
4

O stary, aż 4 tabletki chcesz wziąć? Uważaj żebyś się nie przekręcił.

Elkaudylio

Użytkownik nieaktywny
1

No będę uważal, to skrajnie niebezpieczna ilość ;> ;]

Widzę że nikt nie miksował z podtlenkiem... Trudno, może się sprawdzi doświadczalnie %-D

Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 9 uczestników Wejdź na czata

AwatarZX  AwatarGanjaBot  AwatarSpOkOjNA  AwatarCzarli Hustle  Awatareasilybored  e8fc2b816ba2340a7cd07e1b37be3ef0astralvoyager  bc00ace87234b7d0df2ae5a6626ce610Kokorari  Awataritirritate  AwatarAlembik