Jak poszerzyć źrenice

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 5 / / 0

No wlasnie, wiadomo, bo brownie zrenice jak szpileczki, nienaturalnie to wyglada, a co bardziej uswiadomione oko sie skapnie. Ucze sie i pracuje i tak wlasnie kombinuje, probowalam z atropina ale troche za bardzo z kolei potrafi rozszerzyc, ze mam zaburzenia widzenia. Wiecie moze cos na ten temat, probowaliscie czegos?
Podzielcie sie zatem prosze ta wiedza.

• 43 / 1 / 0

MDMA :-D po tym są wilkie źrenice może się jakoś zrównoważy :o)

Narkotykowa Narnia. Szafa prowadziła na plantację marihuany

41-letnia Anna T. i jej 23-letni syn Adrian zostali oskarżeni przez toruńską prokuraturę o prowadzenie plantacji konopi indyjskich w dawnej stadninie koni. Do dwóch pomieszczeń, w których produkowano marihuanę, wchodziło się przez szafy. Zdaniem śledczych matka z synem wyhodowali w sumie ponad 1,4 tys. roślin.

• 3490 / 34 / 0

Aspiryna kaliber .45

• 5302 / 69 / 0

Potwierdzam: mdma :) Nie wiem tylko jak będzie się komponować z helem. Ostatecznie amfetamina. Hmmm, może grzyby %-D ? To musiałoby być ciekawe połączenie swoją drogą :cheesy:

• 3490 / 34 / 0

Moralniak.

Użytkownik zbanowany
  • 672 / 109 / 0

speedballe wal.

• 1424 / 101 / 0

o,5% Tropicamid,krócej działa, nie zaburza tak akomodacji, ale jest na rp, niestety ;-)

Użytkownik zbanowany
  • 1213 / 6 / 0

[quote="pilleater"]
Potwierdzam]

morfina z MDMA się ładnie komponowała, nawet bardzo ładnie.
Ale nie wiem jak wyglądały moje źrenice bo było mi tak dobrze, że nie chciało mi się sprawdzać ;-)

• 442 / 3 / 0

fenylefryna w kroplach

• 99 / 1 / 0

Atropina aplikowana końcówką wsuwki do włosów - by nie przedobrzyć. Ale trudności z pisaniem i tak wystąpią. Znam z autopsji. Po paru godzinach takiego wysiłku - że po atropinie próbujesz pisać czy czytać - cholernie bolą oczy...
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1111 uczestników Wejdź na czata