Jak poszerzyć źrenice

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 5 / / 0

No wlasnie, wiadomo, bo brownie zrenice jak szpileczki, nienaturalnie to wyglada, a co bardziej uswiadomione oko sie skapnie. Ucze sie i pracuje i tak wlasnie kombinuje, probowalam z atropina ale troche za bardzo z kolei potrafi rozszerzyc, ze mam zaburzenia widzenia. Wiecie moze cos na ten temat, probowaliscie czegos?
Podzielcie sie zatem prosze ta wiedza.

• 43 / 1 / 0

MDMA :-D po tym są wilkie źrenice może się jakoś zrównoważy :o)

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Fałszowanie leków bardziej opłacalne niż wytwarzanie narkotyków

Internetowi oszuści parający się sprzedażą fałszywych leków mają się świetnie w dobie kryzysu lekowego. Jak twierdzą eksperci podrabiane są zarówno leki specjalistyczne, jak i powszechne typu Aspiryna. Stało się to bardziej opłacalne niż produkcja narkotyków.

• 3491 / 27 / 0

Aspiryna kaliber .45

• 5304 / 58 / 0

Potwierdzam: mdma :) Nie wiem tylko jak będzie się komponować z helem. Ostatecznie amfetamina. Hmmm, może grzyby %-D ? To musiałoby być ciekawe połączenie swoją drogą :cheesy:

• 3491 / 27 / 0

Moralniak.

• 673 / 98 / 0

speedballe wal.

• 1424 / 91 / 0

o,5% Tropicamid,krócej działa, nie zaburza tak akomodacji, ale jest na rp, niestety ;-)

Użytkownik zbanowany
  • 1215 / 6 / 0

[quote="pilleater"]
Potwierdzam]

morfina z MDMA się ładnie komponowała, nawet bardzo ładnie.
Ale nie wiem jak wyglądały moje źrenice bo było mi tak dobrze, że nie chciało mi się sprawdzać ;-)

• 442 / 2 / 0

fenylefryna w kroplach

• 99 / / 0

Atropina aplikowana końcówką wsuwki do włosów - by nie przedobrzyć. Ale trudności z pisaniem i tak wystąpią. Znam z autopsji. Po paru godzinach takiego wysiłku - że po atropinie próbujesz pisać czy czytać - cholernie bolą oczy...
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata