zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozmnażaniem konopi. Chcesz utrzymać moc swojej odmiany? A może planujesz stworzyć nową? W takim razie ten dział jest dla Ciebie!
Zablokowany
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 9 / / 0
Napewno nie jeden wprawiony hodowca słyszał o tym ze mozna znakomicie zamaskowac MJ w chmielu.Mianowice drzewko wygladajace jak chmiel posiada...THC :diabolic: wypowiadać sie jak to zrobic itd.SZCZEGÓLOWO mysle ze ten temat pomoze wielu ludziom rozwiazac problemy.
  • 907 / 7 / 0
Jestem od Ciebie większym magikiem i wruże Ci, że ktoś Cie zjebie za zaśmiecanie, a ktoś inny sie wnerwi, że jest to dziesiąty raz wałkowany i pewnie każe Ci używać opcji "Szukaj". Opowiem sie za nimi.
I kórwa chuj Cie obchodzi, że robie błędy ortograficzne!

Legalizować? Tak, ale pod pewnymi obostrzeniami. marihuana nie powinna być dostępna jak bułki i mleko, raczej tak jak alkohol – w specjalnie do tego przeznaczonych miejscach, sklepikach. Dlaczego? Przede wszystkim po to, żeby zlikwidować czarny rynek i utrudnić dostęp nieletnim. Poza tym zarobi na tym budżet państwa. No i jest to szlachetna roślina, z której można robić papier, materiały, nawet ocieplać nią domy. Przecież to absurdalne, żeby zabraniać rosnąć roślinie.
  • 164 / / 0
Napewno nie jeden wprawiony hodowca słyszał o tym ze mozna znakomicie zamaskowac MJ w chmielu.Mianowice drzewko wygladajace jak chmiel posiada...THC wypowiadać sie jak to zrobic itd.SZCZEGÓLOWO mysle ze ten temat pomoze wielu ludziom rozwiazac problemy
hehe , poprawiłeś mi humor tym postem.

A więc ja tak bym to widział:

Kupujemy kilka paczek super glue , odcinamy topy od krzaków i przyklejamy na chmiel i już mamy świetnie zamaskowany chmiel thc.


ps. Prosba do ldv, albo innego moda- wyjebcie ten temat, rozumiem wolność słowa ale bez przesady
A gdy już byłem duży postanowiłem mury burzyć
Zmienić prawo aby móc sobie zakurzyć
Do walki z wiatrakami ruszyć- tak możesz mówić
Ale miałem granat w ręku i odwagę by go rzucić...
  • 9 / / 0
Żal.Wujku Dobra Rada szkoda ze jestes jeszcze smarkatym 11 letnim "palaczem".Przynajmniej na takiego sie zachowujesz jakbyś troche poczytał,troche i jeszcze troche uzył bys mozgu to bys wiedział ze takie cos jest mozliwe ok ok rozumiem twój mały rozumek tego nie pojmuje.Widze ze jestes jeszcze na poziomie kleju skoro tak piszesz....Dorosni...bez powazania.zal
  • 1734 / 16 / 0
wypowiadać sie jak to zrobic itd.SZCZEGÓLOWO mysle ze ten temat pomoze wielu ludziom rozwiazac problemy.
Tu masz opisane:
http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=72

za krzaczki odpowiada administracja prosze swoje zazalenie zlozyc do dzialu uwagi ewentualnie w ramach czynu społecznego poprawić i ja to tam wkleje.
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
Zablokowany
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.