Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
  • 325 / 1 / 0
Pewnie wszyscy pamiętacie ten film. chodzi mi o pierwszą część. Gdy kolega Pana Andersona przyszedł do niego, Anderson zadał mu pytanie coś w stylu :
*" czy czujesz się czasem kontrolowany, i każdy twój ruch jest zaplanowany z góry?"
- "tak, zwłaszcza po meskalinie"

Pytanie brzmi po co,dlaczego, maszyny stworzyły meskaline skoro w 'matrixowym świecie' sprawia ona, że myślisz inaczej i zaczynasz zadawać pytania które nie spodobałyby się maszynom ? ?
' Miłość nie chce żebyście się martwili '
  • 59 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: yuppy »
lechu91 pisze:
strunaman pisze:
" czy czujesz się czasem kontrolowany, i każdy twój ruch jest zaplanowany z góry?"
Ja zawsze się tak czuje. Tzn, nie że kontrolowany, ale że to co za chwile się stanie i tak jest ustalone, i nie mogę tego zmienić.
Tez mam psychoze amfetaminowa : %-D
To nie moje są słowa...
<><><>><<><><><><>
Mogłem być kałem albo kosmosem...
>>>>>>>>>>>>>>
mr. don igrkupe we własnej osobie !!!
  • 883 / 10 / 0
Nieprzeczytany post autor: Elwis »
Lol... Na mojej kasecie VHS z tym filmem było to ZUPEŁNIE inaczej przetłumaczone ^^

A co do pytania. Albo niedopatrzyli, albo bardzo lubili sobie zeżreć kaktusa( bracia W ^^), albo też wyszły z założenia że narkotyki niszczą ludzi i i tak długo taki na tej meskalinie nie wyżyje %-D. Ostatecznie można też przyjąć, że maszyny skopiowały stary świat CAŁY, więc i kochane kaktusy ^^ Z drugiej strony Smith też wspominał, że Matrix miał być rajem dla ludzi. Może nasze kochane narkotyki w Martiksie to pozostałość po tamtym raju :)
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2008 przez Elwis, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdecydowanie odradzam Ci ćpanie.
x = x
  • 909 / 19 / 0
Nieprzeczytany post autor: gynoid »
[quote="Elwis"]
Z drugiej strony Smith też wspominał, że Matrix miał być rajem dla ludzi. Może nasze kochane narkotyki w Martiksie to pozostałość po tamtym raju ]

A jak weźmiemy więcej, niż powinniśmy, to wychodzimy z Matrixa. To się nazywa Przebudzenie? <_<
"czasem lepiej odejść od zmysłów, by nie zwariować"
  • 61 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Buuum »
Może maszyny jej nie wymyśliły, tylko ludzie z tego "prawdziwego" świata wstawili swój program. :D
Uwaga! Użytkownik Buuum nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 325 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: strunaman »
[quote="Buuum"]
Może maszyny jej nie wymyśliły, tylko ludzie z tego "prawdziwego" świata wstawili swój program. ]

odpada. ten gość który przyszedł był wjebany w matrixa po uszy, meskalina go wyprowadzałą na 'dobrą drogę'. to coś innego :-)
' Miłość nie chce żebyście się martwili '
  • 21 / 2 / 0
w mojej wersji bylo to przetlumaczone dokladnie tak:
**czy masz czasem wrazenie ze sie nie obudziles do konca?
* caly czas, to sie nazywa meskalina
;)
"Jestem tym co chce spać a nie węszyć za szczęściem
dlatego nic mi się nie chce, szczęście wchłaniam z powietrzem
takiego świata ja nie chce, więc go sobie ulepsze"

legalnie? - ale fajnie!
  • 107 / 1 / 0
Z innej beczki Infected Mushroom-Arabian Nights on Mescaline zaczyna sie wlasnie tymi slowami, no i kawalek jest na prawde zajebisty, polecam.
Oficjalne pożegnanie z forum, widzę koniec...
  • 916 / 171 / 0
Nie wiem czy ktoś z tego wątku jeszcze żyje... ale nie wszystkie maszyny były złe. Przecież koniecznością istnienia matrixa był Syjon. Mówił o tym ten przywódca maszyn w ostatniej części.
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
Exception when calling VideoApi->videos_get: (500) Reason: Internal Server Error HTTP response headers: HTTPHeaderDict({'Access-Control-Allow-Credentials': 'true', 'Access-Control-Allow-Origin': '*', 'Access-Control-Expose-Headers': 'Retry-After', 'Alt-Svc': 'h3=":443"; ma=2592000', 'Content-Length': '291', 'Content-Type': 'application/problem+json; charset=utf-8', 'Date': 'Thu, 26 Jun 2025 21:26:09 GMT', 'Etag': 'W/"123-TljUAQ8boCPNg67GD97qdEr8r9I"', 'Server': 'nginx', 'Tk': 'N', 'X-Frame-Options': 'DENY', 'X-Powered-By': 'PeerTube', 'X-Ratelimit-Limit': '50', 'X-Ratelimit-Remaining': '49', 'X-Ratelimit-Reset': '1750973120'}) HTTP response body: {"type":"https://docs.joinpeertube.org/api-rest-reference.html#section/Errors/SequelizeConnectionAcquireTimeoutError","detail":"Operation timeout","status":500,"docs":"https://docs.joinpeertube.org/api-rest-reference.html#operation/getVideos","code":"SequelizeConnectionAcquireTimeoutError"}
Artykuły
Newsy
[img]
Marynarka wojenna Salwadoru skonfiskowała ponad 6 ton kokainy

Prezydent Salwadoru, Nayib Bukele, ogłosił w piątek przejęcie 6,3 tony kokainy i aresztowanie 17 podejrzanych handlarzy narkotyków podczas czterech „bezprecedensowych” operacji marynarki wojennej kraju na Oceanie Spokojnym.

[img]
policjanci zabezpieczyli ponad 100 kg kokainy ukrytej w naczepie ciężarówki

Policjanci z Wałcza przejęli ponad 100 kilogramów narkotyków. Nielegalny towar przemycany był w ładunku, w którym były części samochodowe. W związku ze sprawą zatrzymane zostały dwie osoby. Są już po zarzutach i może grozić im nawet 20 lat pozbawienia wolności.

[img]
Cudowne "koktajle" i narkotyki. Nieznane oblicze złotej ery Hollywood

Narkotyki, używki i magiczne koktajle, które miały utrzymać największe gwiazdy ekranu w dobrej kondycji, zdolne pracować na planie przez trzy doby bez przerwy, były w Hollywood na porządku dziennym...