Salvia divinorum - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 108 Strona 1 z 11

FEX

Rejestracja: 2006
 • 83 / / 0


Z czym palicie/paliliście SD ?. Osobiście zrobiłem kilka skrętów mj+SD całkiem przyjemnie. Paliłem też SD z mj i Laurem Szlachetnym (Laurus nobilis) - Powiem że efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania ! Stan dość silnego odrealnienia z poczuciem głębi muzyki ,bardzo fajnie.

 

Rejestracja: 2007
 • 97 / / 0


FEX pisze:
Z czym palicie/paliliście SD ?. Osobiście zrobiłem kilka skrętów MJ+SD całkiem przyjemnie. Paliłem też SD z MJ i Laurem Szlachetnym (Laurus nobilis) - Powiem że efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania ! Stan dość silnego odrealnienia z poczuciem głębi muzyki ,bardzo fajnie.
mix? mj + Salvia + damiana bite w lufe... odrealnienie dość znaczne (nawet u kumpla, który ani razu Salvii nie palil) faza marihuanowa ale jednak dużo bardziej mistyczna, dłuższa i w ogóle lepsiejsza %-D przez całe 10 luf byliśmy ujebani :) czyli przez pare ładnych godzin :D (dodam, że były tam około 3-4 lufki MJ, około 2-3 Salvii i podobnie damiany... %-D )

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Raport GIS: Nowe narkotyki wciąż niebezpiecznie, szczególnie wśród 30-latków

Według najnowszego raportu Głównego Inspektoratu Sanitarnego „Nowe narkotyki w Polsce 2017 – 2018”, aż 162 osoby w 2018 r. zażyły substancję psychoaktywną, bądź środek zastępczy ze skutkiem śmiertelnym.

 

Rejestracja: 2007
 • 5304 / 57 / 0


Mix Salvia & Alkohol - alkohol osłabia działanie szałwii. Po tym miksie czuje się za bardzo w naszym normalnym świecie :)

Mix Salvia & THC - pierwszo baka, łączą się idealnie. Najlepiej dużo baki a później ekstrakt

Mix DXM & Salvia - ogień w szopie, zwłaszcza w plenerze %-D

Mix DXM MDMA Salvia - to był pierwszy i ostatni raz ;]

Najlepiej jest samemu kombinować.

 

Rejestracja: 2006
 • 449 / 7 / 0


LSD + SD
(mysle ze kiedys, jak bede pewny ze jestem zrownowazny psychicznie, skusze sie )
SD + THC ale to wiecie ;]

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
 • 424 / 2 / 0


Może zejdę trochę na bok, ale znalazłem na erowidzie parę interesujących miksów, świadczących o tym że wariaci są wśród nas:
http://www.erowid.org/experiences/exp.php?ID=25373 - salvia, grzyby, MJ
http://www.erowid.org/experiences/exp.php?ID=43664 - LSD, salvia, N2O, MJ
http://www.erowid.org/experiences/exp.php?ID=4482 - salvia, MDMA

 

Rejestracja: 2006
 • 2312 / 9 / 0


Salvia ( susz ) plus Spice Gold . Zbiłem wieksza lufke z której wyszły 3 chmury . Proporcje to pół na pół . Po 3 buchu poczułem najpierw " salviowe cos " , chwile późńiej wjechała faza z przyprawy . JEst mocno , trzymam głowe w dół i boje sie zeby mi mózg nie wypadł , hehe . Niema euforii , ale jest przyjemne uczucie ujebania plus cos od Salvii . A najlepszy mix to salvia plus dxm . Toż to jest niewyobrażalne doświadczenie .

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
 • 472 / 5 / 0


Wie ktoś na pewno jak to w końcu jest z alkoholem? Osłabia działanie Szałwii czy na odwrót, bo już różne wersje słyszałem...

 

Rejestracja: 2007
 • 5304 / 57 / 0


Jeśli ktoś jest ostro wyczulony na salvinorin, to alkohol go nie uratuje a będzie wręcz przeciwnie ;] Na takich jak ja alkohol wpływa osłabiając działanie Salvii.

 

Rejestracja: 2007
 • 33 / / 0


Grzyby + salvia tak samo jak LSD i salvia ponoć dają radę. Jak spróbuje to opowiem bo jeszcze nie miałem niestety okazji. Salvie spożywałem czystą.

 

Rejestracja: 2007
 • 5304 / 57 / 0


LSD & SD to imho nieco inna sprawa, ponieważ kfas jest produkcji laboratoryjnej a grzyby to natura i ponoć SD i Grzyby to przyjaciele
Posty: 108 Strona 1 z 11
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość