Salvia divinorum - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.

FEX

• 83 / / 0

Z czym palicie/paliliście SD ?. Osobiście zrobiłem kilka skrętów mj+SD całkiem przyjemnie. Paliłem też SD z mj i Laurem Szlachetnym (Laurus nobilis) - Powiem że efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania ! Stan dość silnego odrealnienia z poczuciem głębi muzyki ,bardzo fajnie.

• 97 / / 0

FEX pisze :
Z czym palicie/paliliście SD ?. Osobiście zrobiłem kilka skrętów MJ+SD całkiem przyjemnie. Paliłem też SD z MJ i Laurem Szlachetnym (Laurus nobilis) - Powiem że efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania ! Stan dość silnego odrealnienia z poczuciem głębi muzyki ,bardzo fajnie.

mix? mj + Salvia + damiana bite w lufe... odrealnienie dość znaczne (nawet u kumpla, który ani razu Salvii nie palil) faza marihuanowa ale jednak dużo bardziej mistyczna, dłuższa i w ogóle lepsiejsza %-D przez całe 10 luf byliśmy ujebani :) czyli przez pare ładnych godzin :D (dodam, że były tam około 3-4 lufki MJ, około 2-3 Salvii i podobnie damiany... %-D )

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Hiszpania: Rozbito międzynarodową mafię narkotykową

Międzynarodową grupę mafijną przemycającą kokainę z Ameryki Południowej do Europy rozbiła hiszpańska policja we współpracy z organami ścigania Argentyny i Włoch. Do sobotniego popołudnia zatrzymano 48 osób.

• 5301 / 54 / 0

Mix Salvia & Alkohol - alkohol osłabia działanie szałwii. Po tym miksie czuje się za bardzo w naszym normalnym świecie :)

Mix Salvia & THC - pierwszo baka, łączą się idealnie. Najlepiej dużo baki a później ekstrakt

Mix DXM & Salvia - ogień w szopie, zwłaszcza w plenerze %-D

Mix DXM MDMA Salvia - to był pierwszy i ostatni raz ;]

Najlepiej jest samemu kombinować.

• 449 / 7 / 0

LSD + SD
(mysle ze kiedys, jak bede pewny ze jestem zrownowazny psychicznie, skusze sie )
SD + THC ale to wiecie ;]

Użytkownik nieaktywny
  • 424 / 1 / 0

Może zejdę trochę na bok, ale znalazłem na erowidzie parę interesujących miksów, świadczących o tym że wariaci są wśród nas:
http://www.erowid.org/experiences/exp.php?ID=25373 - salvia, grzyby, MJ
http://www.erowid.org/experiences/exp.php?ID=43664 - LSD, salvia, N2O, MJ
http://www.erowid.org/experiences/exp.php?ID=4482 - salvia, MDMA

• 2312 / 9 / 0

Salvia ( susz ) plus Spice Gold . Zbiłem wieksza lufke z której wyszły 3 chmury . Proporcje to pół na pół . Po 3 buchu poczułem najpierw " salviowe cos " , chwile późńiej wjechała faza z przyprawy . JEst mocno , trzymam głowe w dół i boje sie zeby mi mózg nie wypadł , hehe . Niema euforii , ale jest przyjemne uczucie ujebania plus cos od Salvii . A najlepszy mix to salvia plus dxm . Toż to jest niewyobrażalne doświadczenie .

Użytkownik nieaktywny
  • 472 / 3 / 0

Wie ktoś na pewno jak to w końcu jest z alkoholem? Osłabia działanie Szałwii czy na odwrót, bo już różne wersje słyszałem...

• 5301 / 54 / 0

Jeśli ktoś jest ostro wyczulony na salvinorin, to alkohol go nie uratuje a będzie wręcz przeciwnie ;] Na takich jak ja alkohol wpływa osłabiając działanie Salvii.

• 33 / / 0

Grzyby + salvia tak samo jak LSD i salvia ponoć dają radę. Jak spróbuje to opowiem bo jeszcze nie miałem niestety okazji. Salvie spożywałem czystą.

• 5301 / 54 / 0

LSD & SD to imho nieco inna sprawa, ponieważ kfas jest produkcji laboratoryjnej a grzyby to natura i ponoć SD i Grzyby to przyjaciele
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata