Izotetrynoina, a alkohol i THC

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

Witam! :)

Chciałbym dowiedzieć się jak reagują ze sobą połączenia izotetrynoina (antybiotyk) - THC i izotetrynoina - alkohol. Czy aby uniknąć ewentualnych skutków ubocznych takich miksów wystarczy po prostu nie przyjąć dawki izotetrynoiny w dniu, w którym zażywa się alkohol / THC?

P.S. Dzienna dawka izotetrynoiny wynosi 20mg.

Z góry dziękuję.

• 48 / 1 / 0

Kocham Cię!

a tak bardziej Bardziej Serio
to bym zrezygnował z alko jednak tego dnia

ale i tak Cie kocham
nie kasujcie tego tematu

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

31-latka, której dziecko zmarło po nakarmieniu go piersią, uniknie więzienia

Matka z Pensylwanii, której 11-tygodniowy syn zmarł po tym, jak podała mu z piersi mleko przesycone śmiertelnym koktajlem narkotyków, uniknęła więzienia.

Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

A czemu to znowu? ;p

Chyba właśnie tak zrobię. :)

• 25 / / 0

[quote="Lux Aeterna"]
A czemu to znowu? ;p

Chyba właśnie tak zrobię. ]

to po chuj sie pytasz jak i tak bedziesz pił?

ja tam nigdy przy antybiotykach nie miałem żadnych nieprzyjemnosci w laczeniu z alko a tym bardziej z THC.

• 48 / 1 / 0

nie bedzie pił
a tylko palił

i nie krzycz na mojego oblubienica

ja w sumie tez piłem wodke do amoksycyliny
i jadłem tramca
i diazepam
i nie żyje
i co

kic

• 17 / 1 / 0

to nie jest antybiotyk i ja bym tego nie robił

• 14 / / 0

ja sie smarowałem izotretynoiną swoimi czasy (zewnętrznie) po alku zero zmian a po thc i tytoniu wyskakiwały mi takie krwiste syfy szpetne-chociaż działa to nieco inaczej i słabiej naskórnie niż doustnie polecałbym sprawdzić na samym sobie.Wiem że topic stary ale może się komuś przydać :)
Pozdro
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata