Amfetaminy + Leki psychotropowe

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 118 Strona 1 z 12
Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
 • 119 / 2 / 0

lucyper2 pisze:
Blokując wychwyt zwrotny serotoniny blokujesz działanie MDMA. To ma swój sens i mam to zagadnienie w jednej książce dokładnie rozpisane. Ale cóż, jest 4:30 am i nie będę teraz tego szukał i opisywał.
Wszystko zależy od kolejności. Jeśli najpierw weźmie się prozac(lub prowadzi nim terepie) to MDMA nie zadziała, bo kanały będą zablokowane. Jeżeli natomiast wpierw weźmiemy MDMA, a za jakiś czas SSRI faza znacząco się przedłuży, bo serotonina dłużej zostanie w przestrzeni międzysynaptycznej.

 

Rejestracja: 2006
 • 177 / 4 / 0

O to może być rzeczwiście ciekawe. Brzmi całkiem sensownie. Masz jakieś doświadczenia?

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

„Przerzut” przechwycony – narkotyki nie trafią do Zakładu Karnego w Zabrzu

,,Przerzut” przechwycony. Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Zabrzu po raz kolejny wykazali się czujnością i udaremnili przedostanie się na teren jednostki narkotyków i innych niedozwolonych przedmiotów.
Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
 • 622 / 5 / 0

Ja robię podobną kombinację. Stosuję metkatynon i cały czas leczę się SSRI. Codziennie rano po śniadanku zarzucam 2 słodziutkie, małe, białe, jajowate, tableteczki, ze starannie wyrytym napisem "E237" zawierające w swym składzie po 50mg sertraliny każda (sum-a-sum-a-rum przyjmuję dawkę 100mg/d). Po pewnym czasie zarzucam metkatynon (podobne do fety) i czuje sie pobudzony jak nigdy, ekstra euforia, a faza ma moim zdaniem lekko psychodeliczny charakter (przesłyszenia, podejżenia itp.).

Jak jestem na zejściu i wtedy wezmę sertralinę to wtedy faza metkatynonowa wraca, ale staje sie bardzo nerwowy - obgryzam wtedy "skórki" z paluchów do krwi. Wyciskam też każdego, nawet najmnieszego syfa (takiego białego).

Jutro coś dopisze bo dobranoc.

 

Rejestracja: 2005
 • 157 / 8 / 0

A mnie tam słabo łoi z SNRI ale może dlatego, że nie odstawiałem Chlorprothixenu, który działa antagonistycznie do fety. Bo innyych porobiło... Ale i tak fetę to ja biorę tylko parę razy w roku, pierdolę to.

 

Rejestracja: 2007
 • 1444 / 4 / 0

a ten metkatynon to w sumie skąd masz, bo chyba nie od lekarza %-)

do czego byś tą banie porównał? może do koki? chyba nie

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
 • 622 / 5 / 0

browar444 pisze:
do czego byś tą banie porównał? może do koki? chyba nie
Zobacz tu: http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=15954

Ja koksu nie brałem, ale na zagranicznych stronach pisze (zobacz chociaż do wikipedii US/UK), że działaniem ma bliżej do właśnie koksu niż fety (silniej uwalnia dopaminę niż feta, i słabiej noradrenalinę niż feta).

 

Rejestracja: 2007
 • 1444 / 4 / 0

Rozumiem, że jedyne źródło metkatynonu to jest produkcja samemu?

Wiesz może czemu działanie amfetaminy z ssri jest takie inne niż samej amfetaminy skoro przecież amfetamina zwiększa poziom serotoniny, więc gdzie tkwi róznica?

I czemu przy ssri jest większe prawdopodobieństwo psychoz?

 

Sol

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
 • 53 / 2 / 0

ja przy ssri zauwazylam podobna rekacje jak u Iwana przy snri- o wiele slabiej mnie bierze, tj o wiele mniejsza euforia (uwaga odnosi sie zarowno do fety jak i koksu).

 

Rejestracja: 2007
 • 261 / 14 / 0

Spid + fluoksetyna- działanie urocze, znacznie bardziej euforyzujące i rozgadane, ale zejście okropniejsze, slabo słabo. Taki rozpierdol i spustoszenie w emocjach. Może na raz ok, ale ciągow nie polecam.

I owszem, dzialanie SSRI jakby na chwile znika, oslabia się, ale wraca i jest dobsz.

 

Rejestracja: 2007
 • 867 / 5 / 0

a Feta + Sertralina?
Posty: 118 Strona 1 z 12
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1355 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Juowska, pandimen i 0 gości