uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0
mam pytanie, czy można młode roślinki Indoor w fazie wegetatywnej wyciągać na powietrze, na słońce czy raczej nie wskazane ?
Uwaga! Użytkownik renifer nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 13 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Szpinak »
Moim zdaniem odmianom indoorowym lepiej w każdej fazie żyje się pod lampą.
...hahahaha... (psychodeliczny śmiech)
  • 55 / / 0
Nieprzeczytany post autor: CASIO »
Jestem odmiennego zdania, na słońcu jest o wiele większe nasilenie strumienia świetlnego (ok 650W/m^2), jeśli pod lampą masz większe to dawaj pod lampe haha,
Uwaga! Użytkownik CASIO nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1734 / 16 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mr.LaTacha »
na słońcu jest o wiele większe nasilenie strumienia świetlnego (ok 650W/m^2)
zapomnialeś dodać, że gdy niebo jest bezchmurne, latem i w godziny "szczytu".


IMO: Jeśli ktoś dobrze zabiera się do indoora to najlepiej trzymać od początku do końca pod lampami (pomijam kiełkowanie i ewentualne liścienie). Jeśli ktoś oszczędza na oświetleniu i robi coś hujowo to niech kombinuje i nie ma do innych pretensji że mu hujowo rośnie i niech nie zakłada wątków pt: "moja konopka zaczeła chorowac" bo odpowiedz jest wtedy prosta - MA ZLE WARUNKI.

Oczywiście w ramach eksperymentu można wystawić na słońce itp. Ale w ramach eksperymentu! Najpierw trzeba opanować uprawe pod lampami a później można robić na jej temat różne wariacje i porównywać...
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 19 / / 0
Nieprzeczytany post autor: vod »
Jak jest ładna pogoda to wystawiaj na słońce. Masz największą możliwą lampę za darmo. To że roślinka jest indoor nie znaczy, że świeże powietrze jej szkodzi.
Tylko uważaj żeby ci ślimaki nie zjadły twojego planta. Burze mogą też być niebezpieczne. No i uważaj żeby ci się do boxa potem zmieściła :)

Szpinak zapomniał dodać, że lepiej im się żyje jeśli pod tą lampą mają zapewnione idealne warunki.
Uwaga! Użytkownik vod nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.