Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 98 • Strona 1 z 10
  • 369 / 11 / 0
To, że reakcja histaminowa jest, to wiadomo. <_< Ale zauważyłem u siebie, że z każdym następnym strzałem coraz bardziej mnie swędzi. Nie wiem, czy ja akurat jestem jakoś na to szczególnie wyczulony, bo część moich znajomych specjalnie nie narzeka na swędzenie, część narzeka, ale nie przeszkadza im to aż tak. A ja co bym nie wziął, to mnie swędzi. Kodeina przoduje, ale po majce jest to samo. Dzisiaj na stopach pojawiły mi się nawet bąble (nie dawałem sobie w stopy), posmarowałem Polcortolonem i trochę przeszło. No i łyknąłem Allertec.

Też tak macie, że coraz więcej histaminy, im dłużej bierzecie?
  • 867 / 11 / 0
Nieprzeczytany post autor: Lotnik »
Tak. :)
Ale bardzo prostym zabiegiem majacym dwa plusy sa leki typu: Antyhistaminy I generacji.
o pierwsze poteguja depresyjne i euforyczne dzialanie opiatow, a przynajmniej kodeiny ;)
a po drugie nie swedzi. :D
ChÓj!
  • 884 / 21 / 0
Ja przed każdą kodeiną zarzucam chociażby cetryzynę (jak nie mam dimenhydrinatu ;)). Zanim odkryłem antyhistaminy długo zarzucałem kodeinę bez nich i wszystko było ok, nie zauważyłem tego o czym Ty mówisz.

Co do morfiny się nie wypowiem, nie biorę.
Uwaga! Użytkownik Night Garden nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 459 / 8 / 0
Nieprzeczytany post autor: supravires »
Oj swedzi po opiatach swedzi, ale cos za cos nieprawda...?

mnie po majce iv w ogolesie niswedzi, a po kodzie triche, a troche mniej jak wezme diphergan [antyhistamina I generacji] ; jest na recke ale lekarze wypisuja bez slowa no bo to lek na alergie co nie ;P
fizyka narkotyki i muzyka
wujek supra
  • 369 / 11 / 0
Nieprzeczytany post autor: timeless »
Nie wiem, może jestem pod tym względem zbyt wrażliwy. Po kodzie swędzi okropnie, na pewno bardziej niż po morfinie, od 600 i.m. bez antyhistaminy już bym nie wziął. Ale z majką może za wysoko poszedłem. Chociaż pamiętam, jak Nof skarżył się na to samo i po 40mg i.v., więc niedziwota. :rolleyes: Zresztą znowu przerwa i chyba pójdę się gdzieś leczyć, bo bez redukcji dawki z setki to będę pewnie zdychał jak jeszcze nigdy. A potem to można robić przerwy w nieskończoność i jak nie minie miesiąc, to tolerancja spada tak, że raz stara dawka wyrzuci w kosmos, a na drugi dzień znów jest słabo. <_<
  • 324 / 6 / 0
Ja brałem przeciwhistaminy do opiatów zeby zlikwidować odruch wymiotny który jest skutkiem działania histaminy. Pisze że brałem kiedys bo teraz to przeciez dxm działa lepiej niz wszystkie przeciwhistaminy razem wzięte. Wziąść dzień wcześniej porządna dawke dexa to najlepszy sposób na wylew histaminy po opiatach.
Uwaga! Użytkownik papawer somniferum nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 107 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: konserwa »
Mnie jedynie po kodeinie brało swędzenie, ale to już pod koniec jej brania (obecnie też wszystko mnie po niej swędzi, choć używam jej sporadycznie) - wcześniej nigdy nie musiałam brać antyhistamin, zupełnie nie miałam tego problemu.
Uwaga! Użytkownik konserwa nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 137 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: Filippo »
Mnie po wszystkich opiatach wszystko swędzi. Jaja, twarz, brzuch, nogi, plecy, twarz. Wszystko, ale ja jestem alergikiem potwornym i bez opiatów mam delikatne swędzenie ;D a z opiatami, to fhuj. Nic nie pomaga. Dziwki IV też nie. Allerteki, zyrteki, loratadyny i inne chuje muje tym bardziej. Ale jak jestem dobrze zgrzany, to mnie to jebie w sumie ;D.
krumwa kisikisi. pcyk pcyk. mami
  • 24 / 1 / 0
mnie przez pierwsze 3-4 razy swędziało cholernie.Pamiętam jak za 2 razem wziąłem 450mg kody to myślałem że wydrapę sobie mózg przez czaszkę, swędziało mnie wszystko najbardziej głowa.Od jakichś 2 misięcy jestem szczęśliwym użytkownikiem antyhistamin i nie mam tego problemu (mówię o kodzie).Nawet przy 30mg majki i.v. wogóle nie odczułem swędzenia, chociaż nie brałem przez zastrzykiem żadnych antyhistamin.Na swędzenie po kodzie pomaga jakikolwiek lek na alergię.Of course najlepiej pomagają I generacji :cool: pozdro ludziki
Uwaga! Użytkownik MonicaBellucciLover nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 475 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: Fiesta »
To jest znany objaw, że przy opiatach uwalnia się histanina, dlatego często występuje swędzenie, np nosa... Z doświadczenia wiem, że chyba największe swędzenie jest po kode, może dlatego, że przy kode najszybciej rośnie tolerancja, która jest tak naprawdę astronomiczna, bo przy kode tolerancja rozwija się nawet z godziny na godzinę i osiąga w szybkim czasie olbrzymie ilości, które kilkadziesiąt razy przewyższają dawki lecznicze. Jednak objaw swędzenia nie jest aż tak dokuczliwy, aby szukać ratunku w lekach
Uwaga! Użytkownik Fiesta jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 98 • Strona 1 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.