DXM - Kalkulator

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

Witam,

Napisany przeze mnie program DXM_calc, który potrafi:
- obliczyc plateau i wartosc mg/kg na podstawie zjedzonych tabletek lub wypitego syropu (dostepne: Acodin, Tussidex, Acodin 150, Acodin 300)
- obliczyc plateau i wartosc mg/kg na podstawie zjedzonego Hbr DXM (w mg)
- obliczyc ilosc tabletek / syropu potrzebnych do zjedzenia / wypicia na podstawie podanej wartosci mg/kg
- obliczyc ilosc Hbr DXM, ilosc tabletek / syropu potrzebnych do zjedzenia / wypicia na podstawie podanego plateau (podaje przedzialy)

Do ściągnięcia stąd - http://amber.hopto.org/dziq/download/dxm_calc.zip. Zgłoszenie ewentualnych błędów mile widziane (ale nie wydaje mi się, żeby coś się uchowało ;).

Peace,
DziQ

Użytkownik nieaktywny
  • 533 / 5 / 0

Haha, nazywa się dokładnie tak jak mój. Z tym, że ja swój napisałem w Visual Basic Script i mój zajmuje tylko 1kb ;)

http://www.codeine.webpages.pl/Download/dxm_calc.zip

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

W Puławach dostawca pizzy dorabiał sobie handlując marihuaną. Przywoził klientom jedno i drugie

Policjanci zatrzymali 22-letniego dostawcę pizzy. Jak się okazało, poza pizzą dostarczał klientom także marihuanę. W jego samochodzie policjanci ujawnili kilkanaście torebek z suszem konopi.

Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

Zbieznosc nazw przypadkowa :)

• 185 / 1 / 0

niesamowite <_<

Użytkownik nieaktywny
  • 424 / 3 / 0

http://www.myjavaserver.com/~gambit/calc.html
Stary, dobry kalkulatorek online ;-)
Nie wiem, kto go zrobił. Znaleziony na blogu Iwana.

Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Ja jestem autorem tego kalkulatorka. Nie wiedziałem że ktoś go w ogóle używa :] Jeśli macie jakieś propozycję rozszerzenia jego funkcjonalności, to piszcie śmiało :P

Pozdro,
Gambit

Użytkownik nieaktywny
  • 523 / / 0

Ja tam przeważnie nie przeliczam mg na plateau, kiedyś tak robiłem jak nie byłem pewny ile wziąć (głównie z obaw żeby czasem nie przesadzić). Teraz najpierw biorę a później określam jakie uzyskałem plateau, po bani a nie po ilości bo nie zawsze kopie tak samo mocno a poza tym ta tolerancja...

Użytkownik nieaktywny
  • 23 / / 0

Hehe - na fali nudy (też) napisałem kalkulator dx'a, w PHP.
No i teraz z niego nie korzystam, bo niby po co..? ^_^

pxd

• 20 / / 0

matematyka w służbie ćpunom...hehe :-D
początkującym może i taki kalkulator się przydaje, zwłaszcza jeśli naczytają się co się dzieje na którym plateau z człowiekiem xD
dla ostrożności,czy raczej głębszego oswojenia się z planowaniem dawek, a liczcie sobie. Porównujcie.
Wyrośniecie z tego :-p

+++
elementarny szacun dla autorów tych kalkulatorów, ja tak nie umiem :wall: :rolleyes: :-D
Ostatnio zmieniony 09 grudnia 2007 przez pxd, łącznie zmieniany 1 raz.

• 127 / 1 / 0

mam 1 plateau od 4 tabletek. %-D
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata