Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
  • 69 / / 0
witam
mam takie pytanie do was dzisiaj dostalem jakis aerozol na alergie ktory rozszeza pluca i tu mam takie pytanie teoretycznie jesli zaaplikuje to sobie przed joincikiem powinnem wchlonac wiecej thc i miec wiekrza banie czy mam racje czy jestem w bledzie? stosowal ktos juz to?
chodzi oto ze jesli to rozszeza pluca to wchlanianie powinno byc leprze prawda?
  • 124 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: syntax_error »
Oskrzela rozszerza, nie płuca. Płuca to rozszerza rozedma płucna i od tego się umiera :P
Nie sprzedaję, nie kupuję, nie posiadam, nie załatwiam. Lubię poczytać i tylko tyle.
  • 69 / / 0
Nieprzeczytany post autor: vold000 »
kurcze czyli lipa i nic z tego niebedzie?
  • 463 / 10 / 0
Nieprzeczytany post autor: supravires »
vold000 pisze:
kurcze czyli lipa i nic z tego niebedzie?
stupid question.. of course not!!!!!!!!!!
fizyka narkotyki i muzyka
wujek supra
  • 40 / / 0
Co to za pytanie ??? he he

Ja mam astmę wcześniej przed paleniem mogę sobie inhalator zapodać i rozszerzają mi się po tym oskrzela , co nie ma nic do rzeczy ..........

Zresztą mj. sama rozszerza oskrzela .........więc się nie łudz ze jak zażyjesz sobie te twoje leki że będziesz bardziej zjarany czy coś....

Pozdr.!
"There are things known and there are things unknown, and in between are the doors. "
  • 762 / 6 / 0
no a ten, jak ktoś ma alergię na kwiatki, kurz to czy po paleniu topów może mieć nieprzyjemne reakcje alergiczne?
"Prawda jest daleko bardziej potężna niż jakakolwiek broń masowej zagłady" Mahatma Gandhi
  • 803 / 7 / 0
Jestem uczulony na plyki wszelaki i siersciuchy. Na wiosne wcinam tylko zyrtec i thc. Nie obserwuje u siebie jakis zlych zmian alergicznych, pogarszajacego sie stanu po thc. Nie wiem czy to moze tak sobie wbilem, ale po upaleniu i nawet na drugi dzien lepiej sie czuje w czasie pylenia, brak takiego kataru, oczy nie bola itp...
  • 472 / 10 / 0
Nieprzeczytany post autor: P-paranoi »
yam'teoretyk -----> Sugerujesz, ze gandzia to dobry lek na alergie? :)
Uwaga! Użytkownik P-paranoi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 803 / 7 / 0
Na wlasnej osobie moge cos takiego zaobserwowac. Nie wiem czy to prawda ale utarlo sie mi w swiadomosci, ze jak nasila sie pylenie i leki biore to wole jeszcze sobie zajarac, bo sie lepiej poczuje. Nie wiem dlaczego jest, moze dlatego ze gdzies wyczytalem ze ziele lagodzi objawy astmy i tak sie utarlo w mojej praktyce :-)
  • 12 / / 0
Co do rzekomego działania mj jako "leku na alergie" to z tego co wiem mj rozszerza oskrzela więc mogła by ułatwiać oddychanie osobom uczulonym. Ale to taki luźny pomysł.
"Ludzie będą zawsze dla ciebie źli, jeżeli konieczność nie zmusi ich do tego, by byli dobrzy."
Niccolò Machiavelli
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
HyperTuba dodaj film
Artykuły
Newsy
[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.