uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 41 / / 0
Siemanko mam problem a mianowicie w moim miescie ciagle leje i jest szaro za oknem a w boxie czeka na wysadzenie okolo 10 samiczek czy warto je wysadza w taka ppogode czy najlepiej poczekac aż zacznie elegancko słońce świecic?
Uwaga! Użytkownik DonJuan nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 14 / / 0
w taką pogodę roślinkom bedzie o wiele lepiej sie zadomowić ( jest ciągle wilgotno i nie dostaną od razu strzała od słońca- mój wujek jest badylarzem i mi nawinął zeby własnie w deszczu lub zaraz po sadzic ) a to juz czerwiec ;)
jerozolima
  • / / 0
Nieprzeczytany post autor: jerozolima »
..
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2008 przez jerozolima, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 110 / / 0
Nieprzeczytany post autor: LIKEGROW »
ej no wciaz te same watki!!!!!!!!!!! wystarczy troszke sie rozejrzec po forum!!!! i masz odpowiedz ! pozdro
LIKEGROW
  • 17 / / 0
Nieprzeczytany post autor: L&M »
sugeruje najpierw je troche zaaklimatyzowa w tych "czerwcowych" warunkach ;-) , mośle że rośliny wyjęte z cieplarnianych warunków przytulnego growboxa mogą dostac szoku jak je wystawisz na taką temperaturę, możliwe że zahamują wzrost na jakiś tydzień może dwa, ja tak zrobiłem z moimi early misty , po 3 tygodniowym vegu w boxie wystawiłem je na tydzień na balkon (pierwsze 3 noce wnosiłem do pokoju aby nie doświadczyły 7 stopni w nocy) no i dopiero wysadziłem na spota :-D jak narazie nie wybieram sie na spota bo pogoda skutecznie to uniemożliwia ale jak zrobi się fajna pogoda to siewybiore i wstawie pare fotek, powodzenia :-)
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.