TH-PVP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Miał ktoś, coś, do czynienia z TH-PVP? Nowa substancja u pewnego vendora.

"Formula Name: 2-(pyrrolidin-1-yl)-1-(5,6,7,8-tetrahydronaphthalen-2-yl)pentan-1-one
CAS: (unknown)
Formula: C19H27NO
Exact Mass: 285.42

Esentially, 2-(pyrrolidin-1-yl)-1-(5,6,7,8-tetrahydronaphthalen-2-yl)pentan-1-one is the cicloesano analogue of α-Pyrrolidinopentiophenone."

Dodałem podstawowe informacje. Lajt.

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Patrząc na wzór strukturalny to to jakaś pomyłka i nie będzie aktywne jak fenetylaminy.
EDIT - patrząc na nazwę chemiczną to wzór strukturalny jest błędny. Nie ma tam nigdzie naftalenu.

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Policjanci zachęcają do uczestnictwa w konkursie. Zgłoś się i Ty!

Wydział Prewencji i Patrolowy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu wspólnie ze Starostwem Powiatowym we Wrocławiu oraz Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia organizuje konkurs na najlepszą prezentację multimedialną pn. „Narkotyki i Dopalacze – NIE we Wrocławiu”.
  • 29 / / 0

Ciężko mi opisać tą substancję. Donosowo praktycznie nic nie poczułem (tolerka?), na folii bardzo słabo się topi i najnormalniej się pali (żywym ogniem!). Przy paleniu poczułem leciutkie działanie. Substancja raczej słaba i u mnie się nie przyjmie.
  • 1830 / 190 / 1

ile byś radził donosowo zacząć? dostałem tego ćwiarę. Może bombke?
Jakie był efekty z wapo? Cos więcej?
  • 246 / 4 / 3

jak to sie ma w porownaniu do a-pvp ktos cos?
Użytkownik nieaktywny
  • 7 / / 0

Parę razy brałem szczyptę tej substancji, aż w końcu jeśli wierzyć wadze zrobiłem sniffa 40mg. Co poczułem? Głównie szczypanie w nosie. Jak byłem trochę śpiący to dalej jestem tak samo. Wydało mi się, ze obraz ciut się zmienił, ale to mogło być od tego kręcenia w nosie. W sumie może i coś na ciele poczułem, ale raczej nic specjalnego. W sumie to boję się próbować z większymi dawkami i nie wydaje mi się, żeby ta substancja miała jakiś potencjał.
  • 1830 / 190 / 1

Wgle sie nie ma do apvp.
Postać wilgotnego tynku, puder. Nie nadaje sie do snifa. Wapo- nie doszedłem.
Nic tylko spuścic w kiblu.
Użytkownik nieaktywny
  • 7 / / 0

Ponowna próba tym razem oral. Za 1 razem jakieś 50-60mg i niby czułem jakieś ciarki na głowie i jakieś ciut zajebane spojrzenie, ale możliwe, ze to placebo. Za 2 razem do wody dodałem 40-50mg z tym, ze końcówkę wylałem, bo stwierdziłem, że zdrowie niszczę. Ogólnie jakieś słabe uczucie, które ciężko odróżnić od placebo i tyle.
Użytkownik zbanowany
  • 848 / 155 / 0

Kiblowy odczynnik. Raz sprobowalem i nie powtorze tego bledu.
Dzisiaj z braku innych stimow wrzucilem joszke hcl 5mg (mikro dawke). Jak johy nienawidze i kazdemu odradzam jej zakup, to musze przyznac ze wiekszym gownem jest to thpvp. Myslalem ze krolowa jest tylko jedna %-D
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

Probowalem hot railsa jakies setki, chujow8o to sie vapuje bo z tej setki od chuja normalnego prochu dostalo mi sie do nosa razem z dymem...
Poza skurwiałym dyskomfortem w nosie i katarem kompletnie nic nie poczułem... szkoda wpierdalac to w siebie... no chyba zeeby dopisać do CV %-D
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata