TH-PVP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1774 / 139 / 0

A więc gunwo tak jak myślałem, dziękuję państwu i proszę o zamknięcie wątku %-D
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

No może jesxze nei skreślajmy tak tego bo na rynku pojaiwlo sie TH-PVP w postaci kryształu, ja pisalem o tym sorice w bialy pudrze, chcoiaz nie sonmdze zeby cokolwiek inna postac tu zmienila, zresztą sam /cut/ pisal ze mial 3 różne krystaliczne sorty TH-PVP i wyszstkie nie spelnily oczekaiuwan , co kolwiek miał na myśli %-D

/Nie dyskutujemy o sprzedawcach w nieodpowiednim dziale/JS-C
Ostatnio zmieniony 19 października 2015 przez BedeSoba-Obiecuje, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: znowu sklepy

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Naukowcy chcą zakazać filtrów papierosowych

Papierosowe filtry to najbardziej rozpowszechniony plastikowy odpad na Ziemi. Każdego roku ludzie wypalają około 5,6 biliona (5 600 000 000 000) papierosów, a 2/3 niedopałków jest wyrzucanych przez palaczy byle gdzie.
  • 59 / 1 / 0

mam nadzieje że właśnie niedługo będę miał okazje testować th-pvp w krysztale (pudru nie testowałem)
i jestem pełen nadziei i optymizmu
ale czas pokaże
(sort od /cut/ )

• 39 / 4 / 0

Gówno jak wszystkie alfy teraz, nawet pvt wyprzedza to coś. Sniffowac mozna nawet 200 mg i oprocz migreny i skurwiałego spływu to raczej placebo.
  • 1662 / 176 / 0

Dno. Nie ma gorszego RC.
  • 61 / 3 / 0

Modyfikowany Bigos pisze:
No może jesxze nei skreślajmy tak tego bo na rynku pojaiwlo sie TH-PVP w postaci kryształu, ja pisalem o tym sorice w bialy pudrze, chcoiaz nie sonmdze zeby cokolwiek inna postac tu zmienila, zresztą sam /cut/ pisal ze mial 3 różne krystaliczne sorty TH-PVP i wyszstkie nie spelnily oczekaiuwan , co kolwiek miał na myśli %-D

Eeee krysztal to jest od juz od dluzszego czasu chociaz nie wiem czy to bardziej nie byly lepione grudy. Tak czy owak kolejny slepy zaulek w drzewie RC
  • 59 / 1 / 0

ja będę testował różowawy kryształ żadne grudy
  • 3 / / 0

Dno dno dno sniff 100 mg na początek zero efektu oral 300 mg lekki nieogar i ochydny posmak działannie znikome ale ciśnie żeby dorzucic cholera wie co to
Użytkownik nieaktywny
  • 574 / 27 / 0

Badałem ten syf parę razy, wszystkie ROA poza iv - zawsze wychodziło z tego nic, kompletne dno. Dzisiaj poszło sprawdzenie iv i to samo, zupełna porażka, 30 sekundowy rush i koniec. Substancja całkowicie nienadająca się do użytku.
  • 1774 / 139 / 0

Kolejny post potwierdzający fakt iź jeno ino sensat w maniakalnym stanie psychicznym oraz ze znacznym ubytkiem kognicji może, na mocy imperatywu "muszę coś zajebać", faktycznie to zażyć. Konsolidując różne aspekta stosowania tutajże wyżej wymienionej TH-PVP, wnoszę iż żaden szanujący się bulbiorz-iluminata, pirolidynowy gurmeciarz nie powinien się tym interesować, nawet w zimę w Ojmiakonie.
Powinno się założyć wątek "Klama pełna gunwa" gdzie pisałoby się tam takie posty ku przestrzodze, ranking czy tam ankieta na największe chujostwa też by się przydała.

Scalono - tur3k

Aczkolwiek konstatuję iż sampla bym nie odmówił %-D Może po połówce by coś smyrło? Bez kitu, powinni zbanować wszystkie słabo klepiące ketony, po delegalu tyle ścierwa na rynku, szok. Niedługo będziemy topić w garnkach bryły i pić by otrzymać choćby najlichszy, ale zawsze jakiś rush :)
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata