Sytuacje kryzysowe: Sprawy nieco mniej pilne

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 28 / 1 / 0

Inhalowalem sie dzisiaj berodualem i praktycznie juz nie swiszczy mi w plucach do tego zazywam pektodrill i acc juz praktycznie sucho. Czy moge zarzucić kode?
  • 1 / / 0

Witam, mój 1 post tutaj i nie wiem czy dobry dział? Otóż od tygodnia po każdym jednym sniffie fety niemieckiej drętwieje mi prawa strona głowy i ucho, da się jakoś na to zaradzić? Bo jest to bardzo niekomfortowe.

Scalono z wątkiem ogólnym, nie potrzeba nowego. taurinnn

Kartel narkotykowy pod nasłuchem. FBI naciska na instalacje tylnych drzwi w telefonach BlackBerry

FBI chciało umieszczać tzw. tylne drzwi w szyfrowanych telefonach marki BlackBerry, które według serwisu Motherboard wykorzystywała siatka przestępcza Sinaola. Działalność tej grupy łączy się m.in. z wyciekami wrażliwych danych organów ścigania z Kanady.
  • 1129 / 323 / 0

Przestać brać fetę i udać się do lekarza jeżeli nie przejdzie w ciągu 3 dni od ostatniej dawki. Poza tym jak walisz to chociaż acetonem oczyść, bo samą fetę można wbrew pozorom całkiem długo walić (pomijając osoby z chorobami które nie idą w parze ze stimowaniem), ale problemem są te wszystkie syfy które doyspują pseudodilerzy.
  • 28 / 1 / 0

Dosyc mocno zaczela mnie dzisiaj bolec watroba po malej dwace thio. W jaki sposob moge jej pomoc poza odstawieniem tego swinstwa ?
  • 1129 / 323 / 0

Wykonać podstawowe badania wątroby, iść z nimi do lekarza, do tego czasu łykać jakieś suplementy i leki na regenerację wątroby (NAC, cholina, witaminy z grupy B, Hepatil, Essentiale forte). Cudów nie zdziałają, ale to zawsze coś. Lekarz pewnie da całkiem skuteczny Heparegen. Poza tym unikać spożywania alkoholu i innych narkotyków, tłuste żarcie też ograniczyć. Poza tym coś innego jeszcze bierzesz? Miałeś już takie problemy w przeszłości? Jesteś pewien na 100% że to wątroba?
  • 28 / 1 / 0

Jestem pewien. Kiedys mialem chora watrobe po przebytej chorobie. Innych narkotykow nie biore w tym rowniez alkoholu. Prowadze od niedawna dosc zdrowa diete.

-----------------

Regularnie spozywam kurkume i lacze ja z lekami antydepresyjnymi. Moze to jest przyczyna, czytalem na internecie ze kurkuma w polaczeniu z duza iloscia lekow koze powodowac zapalenie watroby typu C. Po odstawieniu kurkumy podobno wszystko wraca do normy.

Scalono. taurinnn
  • 2032 / 376 / 154

27 września 2019Menzo pisze:
ze kurkuma w polaczeniu z duza iloscia lekow koze powodowac zapalenie watroby typu C.
To jest ewidentnie nieprawda, bo zapalenie wątroby typu C jest chorobą wyłącznie wirusową. Więc z pewnością nie chodzi o typ C.
Użytkownik zbanowany
  • 62 / 14 / 0

Można łączyxć 15 mg mortazapiny (jem ją od 2.5 roku) z tramadolem?
  • 194 / 29 / 0

27 września 2019Menzo pisze:
Jestem pewien. Kiedys mialem chora watrobe po przebytej chorobie. Innych narkotykow nie biore w tym rowniez alkoholu. Prowadze od niedawna dosc zdrowa diete.

-----------------

Regularnie spozywam kurkume i lacze ja z lekami antydepresyjnymi. Moze to jest przyczyna, czytalem na internecie ze kurkuma w polaczeniu z duza iloscia lekow koze powodowac zapalenie watroby typu C. Po odstawieniu kurkumy podobno wszystko wraca do normy.

Scalono. taurinnn
Tos kurwa wyczytal😀 zoltaczki typu C nie powoduje się, a jedynie nią zaraza. A jak już się zarazi, to jest sama w sobie nieuleczalna.
  • 1129 / 323 / 0

@WhiteMaskTBK - w mautkich dawkach może być bezpiecznie, testowałem. Mimo to bez benzo bym nie podchodził i zostawił trama na okres po leczeniu mirtą. Oba z tego co pamiętam obniżają próg drgawkowy więc traktuj tę radę poważnie.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata