Stabilizatory nastroju

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 94 Strona 8 z 10
Rejestracja: 2017
  • 8 / / 0


Ziom jak Cię to pocieszy to nie jesteś sam. Objawy mam podobne do twoich ale łagodniejsze, dostalem to samo co ty + propranolol. Powinienes moim zdaniem iść raz jeszcze i powiedzieć że nie działa i że chcesz coś lepszego. Jak powiesz na dzień dobry "benzodiazepina" to nie potraktuje Cię poważnie natomiast zaproponuj choćby pregabaline. Ogl te leki dupy nie wyrywają, powinienes się upewnić że lekarz ma plany wobec cb a nie szprycuje Cię do końca tym syfem. Jezeli nie ma zamiaru dać Ci czegoś porządnego na twoją poważną chorobe to znajdź kogoś kto się z Tobą liczy bracie a nie przeciąga twoje zdrowie.
Jak coś to pisz pw.
:-O
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0


Też dostałem na początku walproniany pod postacią Depakine Chrono 500. Brałem po jednej rano i wieczorem. Przez ponad rok. Efekt to utyłem jak maciora z 58 kg do 92 !! Po za tym pyta w ogóle mi nie stała. I włosy wypadały. Być możne to był synergiczny wpływ setraliny ze mi nie stał. Ale ogólnie huj..ia. Powiedziałem psychiatrze to mi zmieniła na tegretol. No i jest OK. Zeszyłem z wagi do 76, dobrze się czuje. Poruchać znowu twardym też idzie zacnie;]

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

„Porąbana” skrytka z marihuaną

Z wypełnionymi po brzegi workami zabezpieczonych konopi, wrócili z wyprawy do powiatu limanowskiego, świętokrzyscy kryminalni.
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Czy nexpram (escitalopram) może być stosowany jako stabilizator nastroju, a nie na depresję?
Rejestracja: 2018
  • 2591 / 913 / 1


Może, tylko po co? Są skuteczniejsze leki na takie problemy. Sam chcesz brać esci? Czy lekarz zalecił?
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 724 / 0


08 maja 20182q7_pOCoMhdodoHvDUBl pisze:
Czy nexpram (escitalopram) może być stosowany jako stabilizator nastroju, a nie na depresję?
To antydepresant.Nie moze byc stosowany jako stabilizator nastroju.To dwie inne grupy substancji.
Rejestracja: 2006
  • 1450 / 32 / 0


Czy okskamanazepina albo kamanazepina wywołują jakiś syndrom odstawienia bo o niczym takim nie słyszałem, i czy działają na w jakimś stopniu na gaba może być nawet pośrednio bo ja sobie obniżyłem ten lek ze względu na to, że się narkotycznie po nim czułem i ogłupiał i to nie może być spowodowane odstawieniem benzodiazepin bo dzisiaj wziąłem taką samą dawkę jak wczoraj jutro planuje zmniejszyć a wieczorami dużo tej okskamanazepiny brałem to było dawki 300 mg co 1H jest nawet w ulotce wspomniane, że może wywoływać euforie.
Rejestracja: 2018
  • 1194 / 95 / 0


Nie wywołują syndromu odstawienia, aczkolwiek jak lek na ciebie dobrze działa i w zamian dostaniesz coś nie działającego w dodatku sidowego to napewno odniesiesz takie wrażenie.
Rejestracja: 2018
  • 983 / 140 / 0


Mam pytanie. Czy kwas walproinowy i walproinian sodu w leku DEPAKINE chrono, zadziała jak benzodiazepina? Mam legalnie na receptę to wypisane jako stabilizator. Czy przy kilkukrotnie większej dawce (biorę tylko jedną rano i jedną wieczorem), tzn kilka sztuk, na pewno nie więcej niż 10, zrelaksuje mi to nerwy. Nie chodzi mi o zapodanie kilkadziesiąt tablet i popicie alkoholem do techniawki. Ja mam moim zdaniem taki dar że z każdej fazy sobie coś przypomnę, i mam na celu przyjemną terapię a nie kilkumiesięczne ciągi dla zajebki. Z prawdziwymi benzodiazepinami będę pertraktował z lekarzem bo ten wypisał mi jedno opakowanie relanium na próbę ale nadmienił że mogę się uzależnić, bo w wywiadzie 10 lat temu ćpałem narkotyki. Kurwa jak mam się tak czuć jak po benzo to mogę brać do końca życia. No ale tymczasowo pytam o tą większą dawkę DEPAKINE.
---------------------------------------------------------------------------------------
Nie chciało mi się czekać i wziąłem 5 sztuk Depakine chrono 500, bez rewelacji, rozluznienie mięśni bez obniżenia ciśnienia, i malusieńki relaks. Chyba na tym eksperymentowanie się skończy.
-------------------------------------------------------------------------------------
Poczułem dziwną depresję jakby obniżenie ciśnienia, a póżniej jakbym chwilę leciał do góry i po kilku sekundach już nic nie czułem z działania tych 5 tabletek.
-------------------------------------------------------------------------------------A najdziwnolepsze jest to że książkę zachciało mi się poczytać.
Rejestracja: 2018
  • 1194 / 95 / 0


Kwas waloprominowy nie zadziała jak benzodwuazepina w jakiejkolwiek dawce.
Rejestracja: 2018
  • 1182 / 50 / 0


Do tego mocno obciąża wątrobę.
Posty: 94 Strona 8 z 10
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości