Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 26 • Strona 1 z 3
  • 195 / 2 / 0
Od ponad miesiąca codziennie biorę bufedron/ alfa-PVP i czasem zdarzy się etylofenidat i 2-DPMP. Zawsze byłem chudy i mam naprawdę duże problemy z przytyciem i wydaje mi się, że trata każdego kilograma jest u mnie dość mocno widoczna. Przez stymulanty jem spore 2 posiłki dziennie- rano i późnym wieczorem, w ciągu dnia staram się w siebie cokolwiek wmusić, ale siadając do nauki, czy pisania projektów zapominam, że powinienem się wybić z tego rytmu i zrobić sobie przerwę na jakiś posiłek. Nawet jeżeli się oderwę to jem jakieś żałosne porcje i męczę je kilkanaście minut. Zbliża się sesja więc jeszcze więcej pracy i pewnie jak zawsze po tych 2 tygodniach będę wyglądał jak po chemioterapii :-/ .
Myślałem o tym, żeby kupić sobie jakieś odżywki typu białko i węglowodany i uzupełniać tym braki po tych powiedzmy 2 posiłkach. Ma to sens?
Może ma ktoś pomysł na jakieś niewielkie objętościowo, a powiedzmy ,,pożywne" produkty spożywcze?
Dodam jeszcze, że makro i mikroelementy uzupełniam w płynach, ogółem spożycie wody wzrosło u mnie ponad dwukrotnie przy stymulantach. Rozpuszczam w niej Mg, K, NaCl, cukier itp.
  • 4821 / 256 / 0
Nic z tym nie zrobisz, jak będziesz robił takie ciągi schudniesz, a raczej nie tyle schudniesz co rozwalisz organizm. Od minerałów nie da się przytyć. Suple trochę ochronią może przed skutkami odwodnienia i zaburzenia metabolizmu, ale nie przed jadłowstrętem. Bo chyba nie masz apetytu po bufie i alfie co?
Ja otchłań tęcz, a płakałbym nad sobą
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach
jam błysk wulkanów, a w błotnych nizinach
idę jak pogrzeb z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, kłębi się rajów pożoga
i słońce, mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga.
  • 195 / 2 / 0
Wiem, że od minerałów nie przytyje, chciałem zaznaczyć po prostu, że interesują mnie porady odnośnie jedzenia, a nie zestawy witamin ;). Używam alfy i bufa, bo po nich ten jadłowstręt jest u mnie najmniejszy, 1,5h po snifie jestem w stanie coś zjeść, tylko robię z tego zawody na czas. W ciągu 5 minut od rozpoczęcia jedzenia nawet pomarańczy czuję się obżarty jak świnia i dalej z jedzeniem jest już ciężko. Zrezygnowałem z EPH ze względu na to, że potrafiłem trzymać się cały dzień bez jedzenia i nawet 3 godziny po ostatniej dawce, na zjeździe nadal miałem straszny jadłowstręt. Gdzieś usłyszałem, że chipsy bananowe (suszone plastry banana z cukrem) są dość kaloryczne i jeżeli nie były smażone w głębokim oleju to mają dodatkowo sporo składników odżywczych. Próbowałem tej opcji pół roku temu, ale takie podjadanie podczas pracy mi nie wychodzi. Wezmę kilka i zapominam o misce na parę godzin.
Dlatego właśnie myślałem, żeby pomiędzy tymi skrajnymi posiłkami wrzucić coś co zdołam przeżuć w te 5 minut i co będzie na tyle kaloryczne, że dobije chociaż do 2000kcal, zakładając powiedzmy 4-5 porcji w trakcie działania stymulantów. Nie jestem wybredny, jedzenie traktuje bardziej jako paliwo do pracy, a nie rozkosz dla zmysłów. Pracowałem w chińskiej knajpie w UK więc uodporniłem się na widok obrzydliwych rzecz :P Przyjmę każdą sensowną poradę.
  • 4821 / 256 / 0
Musisz jeść na siłę, to uczucie przejedzenia po owocu odnieś do stanu jaki wywołuje ten posiłek na trzeźwo.

W tym miejscu widzę problem, jadłowstręt. Nie do zwalczenia, wiem coś o tym. Tylko w ciągach traciłem na wadze. Mój rekord to 15 kilo wyobrażasz sobie? Teraz ważę pod 90kg a potrafiłem poniżej 73. Nie jestem ani trochę otyły, tłuszcz nigdy się mnie nie trzyma. To daje do myślenia gdzie mogą być straty.
Ja otchłań tęcz, a płakałbym nad sobą
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach
jam błysk wulkanów, a w błotnych nizinach
idę jak pogrzeb z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, kłębi się rajów pożoga
i słońce, mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga.
  • 5302 / 100 / 0
Ciągi na stymulantach niszczą cały organizm, OUN dostaje ostro w dupę, mózg też. Stymulanty to obroty na 120% całego organizmu. Żadne suplementacje, odżywki i inne cuda nie spowodują, że organizm będzie pracował normalnie. Gdyby życia na 120% było normą to całe ciało by bylo zbudowane inaczej, a że nie jest, świadczy to tylko, że nie powinno się regularnie wyciągać za dużo przy użyciu środków z zewnątrz - bo o to chodzi w tym poście. Nie powinno się regularnie wprowadzać substancji powodującej nad aktywność bo jest to po prostu kurewsko niezdrowe i niczym tego nie przeskoczysz
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 1863 / 64 / 80
@2up
Straty w masie mięśniowej i oczywistym głębokim odwodnieniu, chuderlactwo.

Nie znam żadnych wysokokalorycznych trików ale od siebie radze jeść dużo sałatek warzywnych, owoców i ryb. W dowolnej postaci te rzeczy ale jak najczęściej, najlepiej codziennie chociaż te sałatki, ja sam słabo sie na tym znam ale codzienna sałatka z pomidorów(potas) + zestaw mikroelementów działa naprawde zauważalnie.

Wysoko energetyczne jedzenie kojarzy mi sie tylko z batonami ale nie wyobrażam sobie ich memłać na jadłowstręcie - za dużo razy sie za to zabierałem i wiem jak to nie wchodzi.
  • 5302 / 100 / 0
Dieta dietą, tutaj należy jasno i krótko powiedzieć: zwolnić kategorycznie ze stymulantami. Warto przekurwić młodość dla prochów? No bez jaj, warto to ograniczyć a nie pozwolić żeby zabrało zdrowie
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 507 / 10 / 0
pilleater pisze:
Warto przekurwić młodość dla prochów? No bez jaj, warto to ograniczyć a nie pozwolić żeby zabrało zdrowie
Rzekł pilleater dociągając kreskę.

Idź się prześpij bo nie będzie komu rano NełroGrołwa redagować
p@
NOWY DWOREK NOWE ŻYCIE
  • 934 / 9 / 0
Ja mam rozwiązanie ale na dobre raczej nie wyjdzie, trzeba pić GBL do tych stymulantów. Zabawiam się tak już parę lat i raczej zwiększyłem wagę niż schudłem Po roku prawie codziennego walenia alfy + GBL w ciągu nie straciłem żadnego kilograma, waga sie waha +-2kg. Obecnie nie pije GBL ale waga też nie spada, jem normalne śniadanie, później coś w pracy, obiad w domu jak wrócę i to wszystko.
  • 1863 / 64 / 80
Dzięki temu masz też dwa średnio mocne uzależnienia zamiast jednego, współczuje wychodzić z czegoś takiego.
ODPOWIEDZ
Posty: 26 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.