Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.
ODPOWIEDZ
Posty: 498 • Strona 49 z 50
  • 1164 / 289 / 12
Ja tam na sen nie narzekam, pomimo iż nie jest on przeze mnie bardo porządany to i tak wystarcza mi w zupełności nieopleciony poszwą materac (chociaż to i tak wydaje się opcja luksusowa w kontrze do spania na dechach albo salonowej sofie).
Uwaga! Użytkownik neurotoXXXsick jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 45 / 1 / 0
Prosił bym o wskazanie różnicy w opiniach przeczytanych na forum, mianowicie jednych usypiają antagoniści receptorów dopaminowych a drugich usypiają agoniści D2 / D3. Od czego to zależy co na kogo działa? Pomijam oczywiście ADHD.
  • 190 / 19 / 0
28 czerwca 2024neurotoXXXsick pisze:
Ja tam na sen nie narzekam, pomimo iż nie jest on przeze mnie bardo porządany to i tak wystarcza mi w zupełności nieopleciony poszwą materac (chociaż to i tak wydaje się opcja luksusowa w kontrze do spania na dechach albo salonowej sofie).

no óda niszczy strasznie. w ogole alko nisczy w chuj. cos o tym wiem :P najgorsza uzywka na swiecie
Najlepiej mj i nic więcej :P
  • 828 / 251 / 0
Ej ktoś może mi powiedzieć co mi jest? Około raz w tygodniu łapie taki sen, że kładąc się koło 22, śpię twardo i budzę się dopiero około 17-20 następnego dnia ledwo żywy. Potem ciężko uregulować sen z powrotem.

Nie ustawiam zwykle budzika bo normalnie budzę się automatycznie o stałych porach 5-7 rano.

Iść z tym do lekarza?
  • 75 / 8 / 0
Jak najlepiej przestawić organizm na odpowiednią strefę czasową tzn. w US mieliśmy inną strefe czasową i teraz funkcjonuje dawnym trybem
  • 1291 / 252 / 0
05 lipca 2024warszawa24 pisze:
Prosił bym o wskazanie różnicy w opiniach przeczytanych na forum, mianowicie jednych usypiają antagoniści receptorów dopaminowych a drugich usypiają agoniści D2 / D3. Od czego to zależy co na kogo działa? Pomijam oczywiście ADHD.
nie wiem, ale antagoniści to po prostu 👉 słabi agoniści
to i to zatyka receptor
i działa,
ale antagoniści o wiele słabiej? (zajmując miejsce innym agonistom)
przez co wytwarza się różny, jakiś inny efekt

leki propsujące albo blokujące dopaminę
działają często na receptory histaminy
np. neuroleptyki (raczej usypiają, antagoniści histaminy),
albo Modafinil (utrudnia zasypianie, grzebie także w histaminie, czujność)

zbyt silny agonizm (za duża dawka🤔) może często wywołać efekt odwrotny do zamierzonego 👉 organizm, zamiast latać, zacznie się bronić
i będzie chciał się położyć się do wyra, aby na spokojnie to wszystko przemielić
(ale to 👉 ogólnie i zależy jaka substancja)

trudne pytanie, trudne odpowiedzi, trudne wydarzenia, trudne fakty %-D
  • 3327 / 537 / 1
06 lipca 2024hruser pisze:
Jak najlepiej przestawić organizm na odpowiednią strefę czasową tzn. w US mieliśmy inną strefe czasową i teraz funkcjonuje dawnym trybem
Jeśli na nic się nie leczysz, nie masz nałogów nie zażywasz narkotyków to możesz się zaopatrzyć w tabletki zolpidemu u lekarza rodzinnego. To dobry lek pod warunkiem że właściwie się go stosuje. Mniej niż tydzień i się przestawisz.
Lek jest do krótkiego stosowania więc pasuje do tej sytuacji idealnie
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 3 / / 0
Czy zażywanie melatoniny wpływa na zwiększenie jej tolerancji?
  • 75 / 8 / 0
@Retrowirus oj znam zolpidem nawet przy 50mg mnie mógł nie usypiać za to jakieś dziwne OEV miałem ale bardzo słabe.
Na znajomą podziałał tak że 10mg i ścieło z nóg.
Nie jem ani benzodiazepin ani z-drugs.
Myślę że hydroksyzyna będzie tutaj najlepszym pomysłem ale na razie spróbuje na czysto ustawić mój zegar biologiczny żebym w normalnych porach chodził spać. Spróbowałem zbić to piwem ale bez sens totalny z tego wyszedł bo tylko raz mi się udało.
  • 4043 / 657 / 2117
@Bsobek Oczywiście! Zażywanie melatoniny przez dłuższy czas może rzeczywiście prowadzić do zwiększenia tolerancji na ten suplement. Jest to zjawisko znane jako tolerancja farmakologiczna. Dlatego zaleca się stosowanie melatoniny okresowo lub w niższych dawkach, aby uniknąć tego efektu.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
ODPOWIEDZ
Posty: 498 • Strona 49 z 50
Artykuły
[img]
Czy lekarstwem na samotność, niepewność lub lęk mogą być psychodeliki?

Newsy
[img]
Pojawił się postulat wprowadzenia ceny minimalnej za alkohol. Rząd pracuje nad nowymi rozwiązaniami

Ostatnia afera z alkotubkami może mieć znacznie poważniejsze skutki niż wycofanie feralnego produktu ze sklepów. Okazuje się bowiem, że rząd rozważa wprowadzenie ceny minimalnej za alkohol. Taką informację przekazał na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia wiceminister zdrowia Wojciech Konieczny.

[img]
Przedawkowania leków i narkotyków. Szkocja „europejskim liderem” liczby zgonów

Szkoci mają spore powody do obaw. Ogłoszona trzy lata temu „krajowa misja” walki z nadużywaniem narkotyków i zmniejszenia wskaźnika śmiertelności z powodu przedawkowania nie przyniosła pożądanych rezultatów.

[img]
Palenie fajki wodnej wcale nie jest nieszkodliwe

Fajki wodne zyskują coraz większą popularność, szczególnie wśród młodych osób. Wiąże się to z powszechnym przekonaniem, że palenie sziszy jest nieszkodliwe dla zdrowia. Nic bardziej mylnego!