Skóry i wywar z kaktusa- krok po kroku

Wszystko o kaktusach - metody przyrządzania, uprawa, odmiany, opisy działania

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 91 / 3 / 0

Mam 30 cm kaktusa San Pedro. Chciałbym uzyskać z niego skóry oraz przygotować wywar. Jak się zabrać? Skrobaczką do ziemniaków- i niczym jak ziemniaka- obrać i wysuszyć pod ręcznikiem papierowym? Jak tak to ile suszyć?

Wywar- do wody dać skórę i trzymać się proporcji 10 g skór- 100 mg meskaliny (ja chcę dać 45 g skóry), 1/3 łyżeczki kwasku cytrynowego i gotować 2h?
  • 31 / 4 / 0

Ja tak zrobiłem lata temu, gdy zaufałem jakiemuś dobrodziejowi (są jeszcze tacy ludzie?). Wysłałem kaskę, dostałem skórkę. Robiłem jak pisałeś, nie wiem jak z proporcjami dokładnie. Pamiętam smak - długo mi się odbijało. Było pięknie.

Rada: miej coś zielonego do zapalenia. Jakby po kilku godzinach pojawiła się myśl że jest słabo, to gwarantuję, że jeden, max 2 machy i lecisz daleko. Znam ludzi, którzy nie palili do tego i mówili, że słabo mieli (te same dawki). Szałwia też robi swoje! :)

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Ekspert: są nieuzależnieni mężczyźni pijący 30, 35 lat

"Płeć piękna może rozwinąć uzależnienie w znacznie krótszym czasie niż mężczyźni. Znam historie kobiet, które nadużywały trunków przez 2-3 lata i rozwijały pełne kliniczne szkody związane z uzależnieniem."
Wróć do „Kaktusy”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata