Skóry i wywar z kaktusa- krok po kroku

Wszystko o kaktusach - metody przyrządzania, uprawa, odmiany, opisy działania

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 195 / 13 / 0


Mam 30 cm kaktusa San Pedro. Chciałbym uzyskać z niego skóry oraz przygotować wywar. Jak się zabrać? Skrobaczką do ziemniaków- i niczym jak ziemniaka- obrać i wysuszyć pod ręcznikiem papierowym? Jak tak to ile suszyć?

Wywar- do wody dać skórę i trzymać się proporcji 10 g skór- 100 mg meskaliny (ja chcę dać 45 g skóry), 1/3 łyżeczki kwasku cytrynowego i gotować 2h?
Rejestracja: 2017
  • 44 / 7 / 0


Ja tak zrobiłem lata temu, gdy zaufałem jakiemuś dobrodziejowi (są jeszcze tacy ludzie?). Wysłałem kaskę, dostałem skórkę. Robiłem jak pisałeś, nie wiem jak z proporcjami dokładnie. Pamiętam smak - długo mi się odbijało. Było pięknie.

Rada: miej coś zielonego do zapalenia. Jakby po kilku godzinach pojawiła się myśl że jest słabo, to gwarantuję, że jeden, max 2 machy i lecisz daleko. Znam ludzi, którzy nie palili do tego i mówili, że słabo mieli (te same dawki). Szałwia też robi swoje! :)

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

CBŚP na czele międzynarodowej operacji przeciwko narkotykom syntetycznym

Wartość "zabezpieczonych" narkotyków to blisko 365 mln zł.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Kaktusy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości