Najmocniejsze neuroleptyki

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 47 Strona 5 z 5
Rejestracja: 2018
  • 125 / 2 / 0

Widzę, że te leki wymienione przez Ciebie @mispill są do wstrzykiwań. Takie u mnie odpadają.
Edit. Oki zuklopentyksol jest w formie tabletki.
Rejestracja: 2016
  • 119 / 4 / 0

Najsilniejsza to klozapina, potem olanzapina ( max dawka 20 mg, ale czasem daja nawet 40), kwetiapiny mozna dac z 800mg

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Policjanci odkryli linię produkcyjną substancji psychotropowej 4CMC. Jedna osoba została zatrzymana

Linię służącą do produkcji substancji psychotropowej 4CMC odkryli policjanci wydziału do walki z przestępczością narkotykową KSP na jednej z posesji położonej na terenie powiatu żyrardowskiego.
Rejestracja: 2020
  • 7 / 1 / 0

Klozapol i haloperidol-zdecydowanie "mocarze"wśród psychotropów...jak wiadomo na nie nie ma mocnych,każdego położą i zamienią egzystencję w wegetację.
Rejestracja: 2018
  • 2832 / 1141 / 1

@detektyw Albo wegetację w egzystencję. Leki które wymieniłeś u osób je potrzebujących często bywają jedynymi sposobami na unormowanie funkcjonowania. Wielokrotnie widziałem działanie tego leku na pacjentach go na prawdę potrzebujących i oni ami twierdzą, że są to leki ratujące ich życie rodzinne, zawodowe. Sami wręcz domagają się ich zastosowania, gdy czują np atak.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ich "zła renoma" na forum wynika z tego, że są detoksy gdzie lekarze dają je w pierwszych dniach odstawienia na zmniejszenie nadmiernego pobudzenia. Ale ich stosowanie w terapii odstawiennej jest promilem. Dziesiątki tysięcy ludzi stosuje je na codzień by normalnie żyć i funkcjonować.
Rejestracja: 2019
  • 853 / 60 / 0

24 stycznia 2020WillBeP pisze:
Najsilniejsza to klozapina, potem olanzapina ( max dawka 20 mg, ale czasem daja nawet 40), kwetiapiny mozna dac z 800mg
Olanzapina max dawka 20mg ? Bylem na dawce wlasnie 20mg i nawet spiacy sie nie zrobilem .. wiec moze na Ciebie jest to silny lek co nie oznacza ze na kazdego ..
Rejestracja: 2017
  • 993 / 81 / 0

Kilka dni bralem olanzapine w sprytnie zrobionej formie tabletrk rozpuszczajacych się w ustach %-D tak kurwa terror mialem i bylem zmuszony brać mimo mojego sprzeciwu dlatego był haloperidol depot ito ok a jedyne co zauważyłem to mega apetyt i ocxywiscie impotencja jedyny efekt "leczenia " powinienem do sądu kurwa panią doktor podać za znęcanie się nademna %-D
Rejestracja: 2018
  • 670 / 84 / 0

Tisercin - też niezły mocarz wśród neuroleptyków
Posty: 47 Strona 5 z 5
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: custom i 1 gość