Najmocniejsze neuroleptyki

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 357 / / 0

Halluciluna pisze:
sklepać.

Czego ty oczekujesz?
Ostatnio zmieniony 15 marca 2015 przez grap32, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 180 / 7 / 0

grap32 pisze:
grap32 pisze:
Halluciluna pisze:
sklepać.

Czego ty oczekujesz?
Tzn. żeby mi urwało świadomość na parę ładnych godzin, żebym się porządnie wyspała, nie musiała przez ten czas myśleć. Taki dzień wyrwany z życia. Czasem bardzo się przydawał.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Zatrzymany do policji: Tata dosypuje mi narkotyków do jedzenia

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju tymczasowo aresztował 36-latka, podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków...
  • 231 / 5 / 0

Schlaj się porządnie.

:kotz:

• 713 / 2 / 0

klozapol 20mg
  • 144 / / 0

Brałam 150 mg klozapolu. Klozapina to ślina, zombie i wegetacja.
  • 3 / / 0

pierwsze 30 minut (tylko) po clopixolu jest bardzo przyjemne, zwlaszcza podanym w formie zastrzyku, maksymalne rozluznienie, potem jest gorzej

nie wiem jak Was, ale mnie dosyc mocno scina zolafren
  • 5 / / 0

Nikt nie wspomniał o clopixolu (Zuclopenthixol) to prawdziwy SKURWYSYN!. Najsilniejszy neuroleptyk.
  • 231 / 5 / 0

Biorę go dziennie dwa razy po 25mg i jest to najsilniejszy lek jaki brałem. Ale nie zwarzywia mnie taka dawka może to przez abilify, kiedyś jak go brałem z perazyną to była masakra zamul straszny ale taki w chuuuuj ciężko było coś robić a znajomi mi gadali, że jestem jak zombie zmulony. Silny skurwysyn, najsilniejszy chyba ze wszystkich jak pisał przedmówca, ale działa.
  • 40 / / 0

Tisercin albo clopixol, masakra
  • 143 / 3 / 0

Dokładnie, tisercin na początku powala każdego.
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 54 uczestników Wejdź na czata