Teraz ciekawi mnie jak wypadnie greenoucik ale niby sativka, bo jedyne co mnie denerwowało to to że połowe tripa spędzałem w łóżku, a szkoda bo kreatywność podkręcona o 300%, można by było jakieś fajne treści na tym wypluć.
Fuzja - D5
07 lutego 2024boller pisze: Już nie raz słyszę że te shoty działają ale jak to przechodzi od tak? Nawet do mass media w reklamach. Myślę że nie powinno być problemem odmierzenie minimalnej aktywnej dawki ale jak mam to przeliczyć, wyliczyć procentową ilość w całym shocie z 0.2-0.3% THC?
edit: sorki za post pod postem, zabiegany dzisiaj jestem, prosiłbym o scalenie
Fajne te szoty są do słuchania muzy ale jest duże ryzyko nadużywania . A takie 10 ml to nie w pizde nie w oko
Wolę nie kupować niż robić butle 90 ml w 3 dni i leżeć na kanapie .
Nic mi nie daje ta substancja oprócz poprawy humoru . Pogłębia tylko moja anhedonie i lenistwo .
A jak zejdzie to człowiek wymemlany gorzej niż po chlaniu.
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
ogolnie te szoty sa mega spoko, taka buteleczka starczy na ok tydzien, dozuje zwykla pompka z apteki, w smaku nawet smaczne, finansowo nienajgorzej.
"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
Każdy stosuje jak mu pasuje .
Po całej butelce to się idzie do kuchni i nie wiadomo po co .
Niezborność ruchów i upośledzenie pamięci krótkotrwałej .
Jak stosuje to terapeutycznie to jak najbardziej mniejsze dawki są wskazane .
10 ml starczy by np podkręcić odczuwanie zmysłów smaku i antydepresyjnie .
Tolerancja na te szoty szybko rośnie .
Cała butelka to najlepiej do łóżka się położyć z muzyką .
Ja nawet cevow doświadczyłem po przerwie z mj około 4 lat.
Ale jak mówię . Raz się zdarzyło i tolerancja mnie zaraz dopadła i magii nie było .aż takiej jak za tydzień skonsumowalem.
Teraz robię przerwę od ostatniego wpisu tutaj i jeszcze zrobię aż sobie trochę życie poukładam .
Bo to jak wiadomo psychodelik i brudy też wyłażą (ale bez paranoi ostrej np fiksacji na jednym problemie i wałkowaniu go w myślach ( co często się zdarzało przy paleniu).
Ogólnie polecam te szoty , ale lepiej zacząć od mniejszej dawki niz się przejechać .
A jak dużą walić, to tylko jak już ma się wolne od widzenia z ludźmi , większy komfort , bo na oczy mocno siada .
Jak dopadną jakieś myśli to pozytywna muza skieruje je na właściwe tory.
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Wykryto: CBD (0.17%, zdekarboksylowane)
CBC (0.05%, zdekarboksylowane)
Wynik poniżej 0.01% (nie wykryte): CBDA, Delta-9-THC, THCA, Delta-8-THC, CBG/CBGA, CBN/CBNA, CBCA, CBDV/CBDVA, CBL/CBLA, THCV/THCVA, 9R-HHC, 9S-HHC, HHCP, H4-CBD
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/a/af1e3d31-94b2-4130-aa0e-a6b1c7baeb8b/bk.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250429%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250429T112202Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=9c1d143575467acd727b5a9f940241e2e8beae619022167b6fafea00143d3b9d)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaheart.jpg)
Marihuana zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mandarynki.jpg)
To nie zgniłe mandarynki. 24-latek niósł w torbie tak zapakowane narkotyki. Wpadł, bo spanikował
"Dzięki czujności, doświadczeniu i doskonałemu rozpoznaniu terenu, policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie kolejny raz skutecznie uderzyli w przestępczość narkotykową."
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/chimpanzees-sharing-fruit.jpg)
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol
Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/wybory.jpg)
Kandydaci na prezydenta powinni zostać zbadani na obecność narkotyków?
Prezydenckie debaty rozgrzały jeszcze bardziej emocje związane z prezydenckim wyścigiem. W czasie trwającej walki o wyborcze poparcie coraz donośniejsze stają się głosy domagające się testów na alkohol i narkotyki od osób ubiegających się o prezydencką elekcję. Telewizja wPolsce24 postanowiła zwrócić się do wszystkich ubiegających się o urząd o poddanie się testowi na obecność narkotyków w organizmie.