mam pytanie do bardziej doświadczonych... osób koleżeńskich z forum! Generalnie konsumuję w dawce 120-150mg mixu MDMA z mefedronem (2:1) i gdy wchodzi peak to załącza się CHUĆ ABSOLUTNA na jakieś 15-30 minut. Czuję się jak zwierzę, które mogłoby z każdym wszystko, ale nie chodzi tylko o brak granic, ale to że to sam popęd jest podniesiony to X potęgi.
Czytając posty innych widzę, że:
1. MDMA jest dobre na seks, ale z bliską osobą i często występują problemy z erekcją
2. mefedron jest dobry na zwierzęcy seks z przypadkową osobą, ale chyba nie widzę jakiejś reguły względem erekcji
3. GBL pomijam w rozważaniach, bo nie kojarzę substancji i nie sądzę, abym po to sięgał
Ale wracając de meritum. Kojarzycie to specyficzne uczucie CHUCI ABSOLUTNEJ? Czym najlepiej je wywołać? Jakieś mieszanki? Co zrobić, aby ta konkretna forma podniecenia TOTALNEGO (nie sam brak barier, a stricte podniecenie) trwało jak najdłużej?
PS mefedron to 4MMC? Ja laik, a te pojęcia się tak naprzemiennie pojawiają.
Chyba nie bardzo ten dział. W mce jednak to tak nie działa. Swoją drogą z moją partnerką ja czasem (rzadko) mam większy popęd ale wydaje mi sie to "mechaniczne" a tu trzeba uszanować też tą drugą osobę.
Mam i szukam. Dla siebie. Tak jak napisałem powyżej.
Jeśli obie strony się entuzjastycznie zgadzają, chcą wspólnie doświadczać siebie w ten sposób, eksplorować, to chyba dzieje się to z pełnym szacunkiem dla drugiej strony.
Ale wracając de meritum. Kojarzycie to specyficzne uczucie CHUCI ABSOLUTNEJ? Czym najlepiej je wywołać? Jakieś mieszanki? Co zrobić, aby ta konkretna forma podniecenia TOTALNEGO (nie sam brak barier, a stricte podniecenie) trwało jak najdłużej?
PS mefedron to 4MMC? Ja laik, a te pojęcia się tak naprzemiennie pojawiają.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
13 czerwca 2024Meliver pisze: mam pytanie do bardziej doświadczonych... osób koleżeńskich z forum! Generalnie konsumuję w dawce 120-150mg mixu MDMA z mefedronem (2:1) i gdy wchodzi peak to
"Objawy mogą wahać się od ledwo zauważalnych do śmiertelnych" - https://psychonautwiki.org/wiki/Serotonin_syndrome
nie mozesz mieszac, musisz wybrac jedno.
01 października 2024Wujazzzz777 pisze: U mnie po emce wszystko gra. Wzmożoną mam chęć na przytulasy i bliskość. Sam seks jest sinusoidą od braku hamulców po namiętny.
Jak już tak przeczytałam kilkanaście wątków dotyczących bliskości, sposób na erekcję dla faceta...czy macie jakiś sposób na podtrzymanie tego pobudzenia u kobiet?
Emka działa cuda, ale są takie momenty, że bardziej interesuje mnie moje własne ciało niż partner, a fajnie byłoby utrzymać temat w trakcie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mmnaswiecie.png)
Mówili: "Narkotyków to ja nie chcę". Dopóki ból stawał się nie do zniesienia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/zk_strzelin.jpg)
Papier nasączony syntetyczną marihuaną
W strzelińskim zakładzie karnym wykryto próbę przemytu substancji ABP, którą nasączone były kartki listu. Działanie syntetycznego narkotyku można porównać do silnego działania marihuany.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/nabrzeskiej.jpg)
Magazyn z narkotykami na dachu budynku
Stołeczni policjanci wkroczyli w czwartek na warszawską Pragę, gdzie na ulicy Brzeskiej zlikwidowali magazyn z narkotykami. Zatrzymali do sprawy 39-latka, do którego mogły należeć znalezione substancje: heroina, amfetamina, mefedron, kokaina i marihuana.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/nawrocki-snus_0.jpg)
Po debacie prezydenckiej wzrosło zainteresowanie woreczkami nikotynowymi
Debata prezydencka 23 maja br. pokazała, że Polacy nie wiedzą, czym są saszetki nikotynowe oraz snusy, a także czym się różnią. Sztab wyborczy Karola Nawrockiego podał, że kandydat na prezydenta podczas debaty przyjął snus. Sam Karol Nawrocki sprostował, że była to saszetka nikotynowa. Tymczasem różnica między oboma produktami jest ogromna. Snus zawiera tytoń, którego nie ma w saszetce, a jego sprzedaż w UE – z wyjątkiem Szwecji – jest zabroniona.