Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
Tak się złożyło, że mam dostęp do Sevredolu 20mg - różowe powlekane tabletki - no i w sumie czemu by nie spróbować?
Nie miałem wcześniej żadnego kontaktu z opiatami (szczerze mówiąc to nawet nie do końca rozumiem pojęcie "tolerki", więc nie wiem czy nie mając kontaktu z opiatami mam ją maksymalną czy zerową) więc łyknąłem 3 tabletki bo tyle akurat udało mi się skitrać na dany moment.
Było to jakieś 2 godziny temu (teraz jest 23:10). Co ciekawe jakieś 10-15 po zażyciu poczułem bardzo przyjemne, acz delikatne, fale czegoś co trudno opisać na różnych częściach ciała - tak jakby ktoś mnie bardzo delikatnie pogłaskał po udach, karku i przedramionach. Pomyślałem sobie "oho, coś się dzieje" ale już minutę później, opisane wyżej uczucie ustało.
Około godziny 22:00 zacząłem odczuwać bardzo delikatną błogość, przyjemnie mi się dotyka samego siebie (ale absolutnie nie tak jak w przypadku MDMA), bardzo przyjemnie też mi się piszę na klawiaturze, czuję się lekko senny, potliwość nieznacznie się zwiększyła ale bez przesady i tak trwam w takim stanie.
Jest to przyjemne ale bez szału.
I teraz moje pytania:
1) czy to na mnie zadziałało, czy sobie to wmówiłem?
2) o co cho z tymi falami, jakby mnie ktoś głaskał, które chwilę później ustały?
3) czy jak dorzucę np. jeszcze 3 to będzie to dobry pomysł?
PS. wiem jaki macie stosunek do jedzenie Sevredolu, że strata materiału, więc proszę o niekomentowanie metody zażycia.
Hej, jeśli nie miałeś wcześniej kontaktu z opioidami jakimikolwiek (wliczając w to opiaty - opioidy występujące w maku lekarskim jak np. morfina, kodeina) to masz zerową tolerancję. Wraz z długością czasu używania opioidów tolerancja rośnie, czyli potrzebujesz więcej narkotyku dla uzyskania tego samego stanu co wcześniej przy mniejszych dawkach.
Moim zdaniem 60 mg wzięte doustnie jak najbardziej miało prawo na Ciebie zadziałać. Uczucie "głaskania" jakie opisujesz i fal to objaw początku działania substancji. Coś podobnego występuje przy braniu kodeiny, kiedy zażyta dawka przechodzi do krwiobiegu i zaczyna oddziaływać na układ nerwowy i całe ciało.
Stan jaki opisujesz później jak najbardziej odpowiada doustnemu zażyciu morfiny.
Dorzucanie morfiny zwiększy Ci sedację, czyli generalnie zrobisz się bardziej ospały oraz spowolni i spłyci Ci się oddech jeszcze mocniej. Nie poczujesz raczej większego błogostanu, taki wystąpić może kiedy od razu zażyjesz większą dawkę. Dla przykładu zastrzyk z morfiny ma "wejście" bardzo mocne i czuć wtedy pełnię sił tego opiatu, lecz dorzucenie kolejnego zastrzyku przed upływem 12-24 h (zależne od organizmu) skutkuje brakiem wejścia a tylko zwiększoną sedacją.
Mam nadzieję, że odpowiedziałem na większość Twoich rozterek, w razie czego pisz śmiało i pytaj.
PS jedna tabletka Sevredolu przyjęta dożylnie w Twoim przypadku powinna dać Ci o wiele mocniejszy efekt plus wejście niż te 3 tabletki przyjęte doustnie, gdzie dopiero zahaczyłeś o profil działania morfiny.
Pozdrawiam
1) Jak się ma dawkowanie w porównaniu do MST 200 przy przygotowaniu roztworu na podgrzewanej łyżce? Czy ktoś faktycznie dostrzega różnicę w dawkowaniu na korzyść Sevredolu przy w.w. metodzie uzyskania roztworu?
2) Jakiej ilości wody używacie? Tak pi razy drzwi oczywiście.
Dzięki z góry za odp, po weekendzie zdam relacje co udało mi się zaobserwować u gryzoni
12 czerwca 2021Wildkid pisze: Mam dwa pytanka co do przerabiania Sevredolu 20mg do podania iv.
1) Jak się ma dawkowanie w porównaniu do MST 200 przy przygotowaniu roztworu na podgrzewanej łyżce? Czy ktoś faktycznie dostrzega różnicę w dawkowaniu na korzyść Sevredolu przy w.w. metodzie uzyskania roztworu?
2) Jakiej ilości wody używacie? Tak pi razy drzwi oczywiście.
Dzięki z góry za odp, po weekendzie zdam relacje co udało mi się zaobserwować u gryzoni![]()
Rozpuścić w ciepłej wodzie.. jakieś 15-20 ml. Po całkowitym rozpuszczeniu, szykujemy strzykawkę i dupsko. Po włożeniu najlepiej całej strzykawki w dupsko, w moim przypadku 2 ml strzykawka więc kilka razy musiałem sobie włożyć i bardzo powoli wstrzykujemy. Tolerancja moja prawie zerowa. Efekt 60 mg bardzo pozytywnie mnie zaskoczył ponieważ doustnie 100 mg swego czasu nic nie poczułem.
Muza gra, życie się toczy, ja odpływam, pozdrooo...
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zelkonopie.jpg)
Konopie w żelkach. Wszczęto dochodzenie
W Holandii w żelkach Haribo o smaku coli stwierdzono obecność konopi indyjskich. Kilka osób, w tym dzieci, zgłosiło dolegliwości po ich spożyciu. Sprawę bada holenderski Urząd do Spraw Bezpieczeństwa Żywności i Produktów Konsumenckich (NVWA).
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mikrodawkowanko.jpg)
Pierwsze takie badania obaliły popularny mit
Mikrodawki LSD zyskały popularność jako potencjalna metoda leczenia ADHD, ale najnowsze badanie kliniczne wykazało, że ich skuteczność nie przewyższa placebo. Choć wiele osób wierzyło w poprawę koncentracji i samopoczucia, naukowcy nie znaleźli na to dowodów.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/latajacy-holender-1.jpg)
1 na 50 przewoźników był karany za narkotyki – nietypowe badanie z Holandii
Holenderski urząd statystyczny CBS (Centraal Bureau voor de Statistiek) opublikował wyniki nietypowego badania, mogącego wskazywać na powiązania między branża narkotykową a innymi, legalnymi sektorami gospodarki. Skupiono się przy tym na właścicielach firm oraz prezesach, a na szczycie rankingu pojawili się między innymi przewoźnicy.