SARMy i Peptydy - swietne srodki

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 1099 / 22 / 0

Zakladam ten temat zeby opisac jak swietnymi srodkami sa SARM'y (i MK-677, ktore nie jest SARMem i dziala bardziej jak peptyd jednoczesnie nim nie bedac).

Zaczne od poczatku: ponad miesiac temu zajebalem ponad 200mg ketrelu, czyli kwetiapiny, po czym po pol godziny zrobilem sie na maxa senny i poszedlem spac w okolicy 21. W nocy okolo 3 obudzilem sie praktycznie caly zdretwialy, ze ledwo doszedlem do kibla sie odlac.
No huj, mysle nic takiego, spalem w dziwnej pozycji i to od tego po czym po powrocie z kibla poszedlem dalej spac jak gdyby nigdy nic.
Ale rano sie budze i prawa reka dalej zretwiala i po pol godziny od razu zczailem ze cos jest nie teges, bo to zdretwienie nie odpuszczalo. Bylo tak zle ze nie moglem podniesc szklanki, bo jak podnosilem to od razu reka w nadgarstku opadala w dol. Rozporka ani suwaka w kurtce tez nie moglem zapiac, albo udawalo mi sie z wielkiem trudem.
W ten sam dzien pojechalem do szpitala na izbe przyjec i lekarz stwierdzil uszkodzenie nerwu promieniowego (od spania w zlej pozycji ze krew nie dochodzila) odpowiedzialnego za poruszanie nadgarstkiem w gore i w dol. Przepisal jakis lek OTC z witamina B.
Mija dwa,3 dni, tydzien i zero poprawy. Nawet konia zwalic nie moglem, no to mysle kurwa bede kaleka a to prawa reka wiec nie zarty.
Cigle probowalem jakos rehabilitowac to reke, poruszajac nia i cwiczyc. Mija 3 tygodnie i dalej zero poprawy.

Ale wiedzialem ze istnieja takie srodki jak sarmy i peptydy.

Zamowilem ostaryne, lgd-4033 i MK-677.

Zaczalem to brac w dawkach
Ostaryna 25mg,
LGD-4033 5mg
MK-677 25-30mgmg

I efekt przerosl moje najsmielsze oczekiwania, bo od 2 dnia poczulem poprawe. Mija juz chyba ponad tydzien jak to biore i sprawnosc uszkodzonej prawej reki powrocila do okolo 60% (moge juz zjechac na recznym hehe).

Ogolnie tez poprawila sie tak jakby moja sylwetka, czuje sie taki troche napuchniety i zwiekszyla sie widocznosc zyl (a nie cwicze).
Czuje sie tez ze mam wiecej energi zyciowej, wzrosla pewnosc siebie, chodze sprezyscie, wyprostowany (a mam tendencje do garbienia sie) i ogolnie czuje ze mam wieksza sile zyciowego przebicia. Jest znacznie wieksza chec i motywacja do wysilku fizycznego (i jest to energiaktora czuc "od kosci", czyli jest znakomitej jakosci) Jest tez efekt antydepresyjny.

Czuje ze jakbym cwiczyl i zastosowal diete to szybko bym przybral na masie i ogolnie przypakowal.

Jak ktos ma cos do zregenerowania to polecam, bo efekt jest bardzo szybko zauwazalny.

To dziala od pierwszej dawki i przez 1-wsze dni byly nawet problemy ze snem, bo jak sie kladlem to czulem sie naenergetyzowany i mialem chec cos porobic.

A oprocz sarmow (dzialanie przypominaja testosteron) i mk-677 sa jeszcze peptydy, ktore dzialaniem przypominaja hormon wzrostu (np ghrp-2 i ghrp-6) i w polaczeniu z sarmami i nootropikami to musi byc petarda.

Swietne srodki tyle celem podsumowania.
  • 50 / 1 / 0

Ładowałem po zwichnięciu barku peptyd bpc157 i coś tam poprawiło ale rownocześnie ostrzykiwałem solcoserylem więc ciężko jednoznacznie ocenić w moim wypadku działanie samego peptydu.Na dodatek po msc naderwałem rotatory w tym samym barku co teoretycznie nie powinno sie zdążyć po "cudownym" peptydzie ;)

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Medyczna marihuana musi dać się lubić

Wielu ciężko chorych pacjentów może od niedawna liczyć na nowatorskie podejście do ich terapii. Jest jednak jeden istotny problem. Niewielu lekarzy zdaje się być przeszkolonych z zakresu stosowania suszu konopnego jako leku.
  • 91 / 3 / 0

Nieźle. Tylko SARMy i PH(prohormony) nie są na długo na rynku i ich efekty uboczne nie są poznane do końca.

Nie to co np. metanabol, który został stworzony jako lek i jego efekty można przewidzieć od razu.
  • 39 / 3 / 0

Kup sobie odrazu HCG i tamoksyfen/klomid ponieważ te środki zablokują produkcje testosteronu. Sam kiedyś bojąc się wejść na cykl zdecydowałem się brać lgd (dodatkowo miałem na uwadze, że może naprawić stawy/ścięgna a miałem problemy z barkami i zauważyłem znaczącą poprawe jak dodałem do tego ćwiczenia) i fajne przyrosty po tym były więc możesz potrenować, niezaszkodzi.
  • 1 / / 0

To SARMow jednak nie wycofali?
  • 1 / / 0

Sarmow nie wycofali jeszcze, chociaz w USA kombinuja zeby zbanowac jak wszystko co dziala hahhaha

Firmy suplementacyjne placa wiele zeby Sarmy byly zakazane . Wtedy moga sprzedawac dalej HMB i boostery tescia i mowic o niesamowitych przyrostach

Ja chcialbym napisac o moim doswiadczeniu z Sarmami. Mam 29 lat , bralem duzo orginalnej oxy , 1cykl tesc + wino - wtedy trener zalecil Mk 677 30mg . Na czas odbloku zajebista rzecz, 0 spadkow mialem , sila tez nie spadala wrecz przeciwnie, cera mi sie polepszyla co z moimi problemami z tradzikiem jest dosc wazne no i spanie po 6h i jestem mega wyspany. Efekt podobny dla mnie jak stary dobry metanabol 25 mg tyle ze bez skutkow ubocznych

Nie chcialem przez jakis czas kluc dupska, bo tego poporstu nie lubie , czesto mialem bol i stan zapalny. Postanowilem wziasc Ostaryne z Andaryna S4 z jedynej firmy ktora nie sprzedaje podrobek na 100 % bo przedemna sprawdzilo to Pare osob ktore znam i polecaja , Gym Warriors sie ten lab nazywa

20/30 ostaryny + 50-75 mg S4 na 6 tyg i petarda , 5 kg w dol , dociolem sylwetke , pompa byla , ludzie na silowni mysleli ze na bombie jestem , a i zadnego widzenia na zolto nie bylo .

Robilem badania 2 tyg po cyklu i moge je pokazac , wszytko w normie , tesc , watroba , - az sie zdzwilem milo .Hdl minimalnie podwyzszony ale to z racji diety . Ale bez odbloku sie obylo bo byla profilaktyka

Teraz ruszam z MK 677, LGD i i troche testa w tle . Dam znac

Reasumujac fajna zabawka jak sie ma z dobrej firmy jak Gym Warriors ( nie bolecam Browna i Wxn ale to chyba wiadomo - tam jest loteria ) i jak sie wie jak uzywac i czego sie spodziewac , bo jak waliles metke z omka i spodziewasz sie tego samego to sobie odpusc lepiej i wskocz na Trenbolon ;-)
  • 2961 / 74 / 0

Biorę Mk-677 i mogę polecić. Zajebiście się po tym wysypia i regeneruje. Dobre gunwo.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata