11 stycznia 2019SampleTube pisze: (...)
Stosowałem tylko na noc dawkę kompletną o tej samej porze. Na początku 75 potem 150. Działanie odczuwalne było połowe dnia następnego. Rozważałem nawet opcje przejścia z CR na XR, ale wtedy żałowałbym mniejszego efektu nasennego.
[ external image ]
Było ogólnie zajebiście.
No ale każdy łeb to inny łeb. Musisz próbować z lekarzem. Mirta też dobra na sen, ale to już wysoki kaliber.
Jeśli Ci się trazodon podoba to spróbuj do nasennej komponenty dołączyć do tego mała dawkę chloroprotixenu.
Ja i tak przerwałem leki po ok. miesiącu jak się skończyła paka bo traktowałem to tylko jako chwilową reperacje głowy.
Odstawienie jednak bolało
12 stycznia 2019rooney pisze: Ten lek chyba nawet nadaje się do brania w mniejszych dawkach w ciągu dnia, na lepszy humor. Innych antydepów czy neuro ani myśle brać w ciągu dnia ani rano
Sam w sobie najlepiej stosować w dawce 75-100 jak się oczekuję konkretnych efektów. Zamulenie jest przez jakiś czas, a po ok 2 tygodni czuć odświeżenie i wyraźne zwiększenie poziomu serotoniny połączone z miłym spokojem. Jest to dość subtelne, ale bardzo miłe.
Byleby nie zwiekszać dawki przez zwykłą pyche bo mi przy 300mg robił się brainfogg, zwiększona potliwość i szlag trafił wszystkie efekty.
P.S jaki dzban i dlaczego zmienił główną nazwę tematu na tak mało profesjonalną?
"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
Mam takżę amitryptylinke VP 25 mg , czy ona ma jakieś zastosowanie dodatkowe do trazodonu i kwetiapiny ? bo coś czytałem żeby TLPD nie łączyć z SARI, a nie wiem jak z kwetą
a powierzchnia okazuje się dnem głębi."
Stanisław Ignacy Witkiewicz
Od wczoraj zero Trazodonu zobaczymy jak to będzie
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
Nie przerywaj przez byle co
"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
11 stycznia 2019SampleTube pisze: A Ty stosowałeś tylko na noc czy na dzień też?
Bo ja wrzucam tylko na noc, 2 dni udało mi się normalnie pospać, dzisiaj już miałem problemy z zaśnięciem, i to mega xD
O chuj dupę potłuc taką robotę. Postaram się dokończyć opakowanie, ale jak się nie zmieni to spierdalam do rodzinnego i mówię jak jest. Te wszystkie gówna typu hydroksyzyny, Propranolol, Melisa, nic nie działa. Jak myślicie, co wypisze następne?
Post wraz z resztą offtopu przeniesiony z wątku o trazodonie. taurinnn
Dawki 200-300 mg na dobe trazodonu biorę, ale muszę ograniczać bo dał mi narazie jedną paczke lekarz na testa i kazał brać po 1/3 tabletki przez tydzień, ale taka dawka to dla mrówki a nie dla mnie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/221176_r2_940.jpg)
Alkohol zabija 82 osoby dziennie. "W Radomiu jest więcej monopolowych niż w całej Szwecji"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psiloshrooms25.jpg)
Psychodeliki mogą wspomagać onkologiczną psychoterapię i leczenie alkoholizmu
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/lotnisko-w-pyrzowicach-.jpg)
Przemytnicy kokainy z Kolumbii skazani. Pachnące mentolem narkotyki przylatywały na Śląsk
Gliwicki sąd skazał sześciu członków grupy przestępczej, która drogą lotniczą przemyciła na Śląsk kilkadziesiąt kilogramów kokainy. Przewożona ją w paczkach z napisem "Rolls Royce".
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jelitko.jpg)
Częste używanie konopi ma związek ze zwiększoną śmiertelnością pacjentów z rakiem jelita grubego
Osoby z rakiem jelita grubego i udokumentowaną historią częstego używania konopi były ponad 20 razy bardziej narażone na śmierć w ciągu pięciu lat od diagnozy w porównaniu z osobami bez takiej historii - informuje pismo „Annals of Epidemiology”.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/3-448290.jpg)
CBŚP uderza w gang powiązany z pseudokibicami. Zabezpieczono ponad 100 kg narkotyków
Policjanci CBŚP z Rzeszowa po raz kolejny uderzyli w zorganizowaną grupę przestępczą wywodzącą się ze środowiska pseudokibiców. W trakcie akcji przeprowadzonej na terenie Rzeszowa zatrzymano dwóch 30-latków, powiązanych z jednym z lokalnych klubów piłkarskich.