Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 2 z 3
  • 1951 / 14 / 0
Ech, wszystkie te reguły można o kant dupy roztłuc. Dziś mnie zrobił mak jasnoszary o dużych ziarnach. To chyba jest na prawdę loteria.
Uwaga! Użytkownik 69plateau jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 154 / 2 / 0
Jak z zapachem nasion i kolorem przepłuczki? Mnie nigdy nie porobił nieśmierdzący mak ani taki z którego przepłuczka nie wyszła pod kolor ciemnego moczu/brązu/ciemniejsza.
  • 510 / 6 / 0
Mnie robiły i jasne przepłuczki. Co do zapachu, to zawsze przy czymś mocniejszym czuć było ten charakterystyczny, intensywny makowy zapach.
Uwaga! Użytkownik qarhodron nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 734 / 6 / 0
jesli chodzi o czerwone nasionka w psty chuj aprawda jak kupilem na bazarze to w metodzie garnkowej nagle na powierzchnie od zajebania czerwonych bordowych mocny brazowy kolor i chuj z tego jak bardziej poczulbym bobofgrut
Uwaga! Użytkownik Scierwiaz jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 9 / / 0
Próbował ktoś pić przepłuczkę z przeterminowanego maku? Zdawało mi się, że 3 miesiące po terminie to jak na mak niedużo. Herbatka ma kolor ciemno granatowy, jak atrament. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem, co z tym zrobić?
  • 3449 / 122 / 8
Zanieść do Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
  • 618 / 110 / 0
Adracet zrobiłeś przepłuczkę i co, leży tak sobie? %-D Z carrefoura rok temu wychodziła ciemna przepłuczka, a klepała. No i napisz kolego co to za mak i czy kopnął.
  • 320 / 20 / 0
Wydaje mi się, że najlepszym kryterium oceny klepliwości maku przed spożyciem PST jest smak nasion - gorzki (sprawdzony na minimum dwóch próbkach po kilkanaście ziarenek) oraz oczywiście smak i zapach samego PST (wiadomo - podczas picia już się wie, czy i jak pokopie). Wszystkie inne kryteria (takie jak kolor nasion, ich zapach, kolor PST) są złudne i po kilkuletniej praktyce produkcji tego wyśmienitego trunku z zasady odrzucane. Pokazuje to chociażby najnowszy hit z popłuczynowej listy przebojów - Bakalland 1501: nasiona bardzo jasne, PST białomleczne (ze śladowym beżem). Co do zapachu, to zauważyłem, że nieklepiące czasem pachną tak samo mocno i specyficznie, co klepiące.
TO BOWIEM, CO NIEWIDZIALNE, TO ZNACZY JEGO WIECZNA MOC I BÓSTWO, SĄ WIDZIALNE
OD STWORZENIA ŚWIATA PRZEZ TO, CO STWORZONE, PO TO, ABY ONI BYLI BEZ WYMÓWKI.
Rz 1:20
  • 3901 / 561 / 0
Dokładnie, smak jest najlepszym wyznacznikiem. Obawiam się, że kolor nasion ani nawet kolor przepłuczki kompletnie o niczym nie świadczy.

Kerfur brązowy 36235 (czy jakos tak) nasiona raczej jasne, kolor przepłuczki taki jak na zdjęciu
https://cdn1.anonfiles.com/1424480683260.jpg
i dla mnie działanie ledwo wyczuwalne. maku probowalem trzy razy, jedynie raz jakieś smyrnięcie poczulem. Ale skręta i owszem, spokojnie zbijał.

Bakalland 01.2016
jasne nasiona (chociaz trochę ciemniejszych i czerwonych tez bylo), kolor przepluczki wyszedł żółtawy (z tym ze drugie plukanie dalo bardziej mleczny kolor właśnie) - działanie bdb

eco+ dość ciemne nasiona, na pewno ciemniejsze niż oba poprzednie, kolor przepłuczki bezbarwny. Działania 0.
  • 618 / 110 / 0
chopie.. prawie 10 lat na forum jesteś, a nie potrafisz napisać serii z datą, o jaki Ci mak chodzi. Nie, żebym kolejny raz Cię o to prosił czy coś... :-P

Co do rozpoznania działającego maku - ostatnio znowu się zawiodłem na 'systemie'. Orzeszek 15.10.2015 (tylko data na nim jest, bez serii) - ciemne nasiona, zapach wyraźny, przepłuczka brązowo - ruda. W smaku leciutko gorzki, działania BRAK.
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 2 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Duda: prezydent nie może mieć nałogów, które wpływają na jego świadomość

Zwierzchnik sił zbrojnych nie może mieć nałogów, które powodują, że nie w pełni świadomie będzie podejmował decyzje w najważniejszych sprawach - powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda. Dodał, że całkiem byłoby rozsądne, gdyby rzeczywiście taka kwestia była sprawdzana.

[img]
Wpływ świadomości lekarzy na doświadczenia pacjentów z terapią medyczną marihuaną

W ostatnich latach temat medycznej marihuany zyskał na ważności zarówno w kręgach medycznych, jak i wśród pacjentów. W miarę legalizacji oraz wzrastającej dostępności preparatów konopnych dla pacjentów, pojawia się potrzeba przeanalizowania, jak zrozumienie i wsparcie lekarzy wpływa na skuteczność terapii. W badaniach przedstawianych przez Clobesa i współpracowników z California State University, zbadano, jak współpraca z lekarzami i informowanie o stosowaniu medycznej marihuany przez pacjentów wpływa na wyniki terapii.

[img]
Ksiądz podejrzany o posiadanie mefedronu. Prokuratura prowadzi dochodzenie

Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim nadzoruje postępowanie wobec księdza z Archidiecezji Warszawskiej. Duchowny usłyszał zarzuty posiadania mefedronu i jego nieodpłatnego udzielenia innej osobie.