Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
  • 122 / 4 / 0
Czy ktoś z was wie, czy pseudoefedryna może wywoływać psychozy tak jak amfetamina itp.?
Ostatnio zmieniony 13 września 2009 przez Gleba, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 925 / 27 / 0
Nieprzeczytany post autor: tehacek »
nie wiem tego i wątpię żebyś znalazł kogoś kto mógłby odpowiedzieć z własnego doświadczenia, ale kierując się swoim ćpuńskim doświadczeniem, powiem że nie.

ps-ef ma b. małe działanie na psychikę. np. taki mefedron, który jakoś tam chemicznie jest z ps-ef powiązany, a który to wywiera olbrzymi wpływ na psychikę (w trakcie działania) powoduje dosyć małe zmiany po odstawieniu.
  • 1211 / 23 / 0
Nieprzeczytany post autor: jon »
metkat jest metabolizowany do pseudoefedryny i przy nadużywaniu to właśnie ona powoduje psychozy :-)
Uwaga! Użytkownik jon nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 122 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gleba »
Pytam, bo ogólnie dziś zarzuciłem, aby sie pouczyć, z nauki niewiele wyszło, jednakże diametralnie zmienił się mój punkt widzenia na pewną inną dręczącą mnie sprawę... Coś "olśniło mnie", przez to zrezygnowałem w jednej chwili z ważnej dla mnie znajomości... Dokładniej rzecz w tym, że wydało mi sie, iż wszelkie problemy o które obwiniałem siebie nie wynikały z mojej winy... Teraz tylko pytanie - czy narkotyk pokazał mi prawdę czy wykrzywił obraz rzeczywistości.
Ostatnio zmieniony 13 września 2009 przez Gleba, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 126 / 8 / 0
Nieprzeczytany post autor: psychedrine »
Gleba pomodle sie za ciebie w wolnej chwili %-D dostalbys do reki jagody zamiast efedryny i tez bys miał takie mysli. Taka masz psychike poprostu, przepraszam ze ci to powiedzialem %-D
no i proponuje znalezc prawdziwa definicje słowa psychoza bo ciutke sie rozminąłeś z prawda chyba.
  • 7 / / 0
Nieprzeczytany post autor: imbiss »
nic wiec dziwnego, gdy przy zjeździe kocim są koślawe mysli, schizy.. heh, ale czy sama pseudoefka powoduje psychozę, to raczej nie... Bralem samą i nie miałem żadnych JAZD :-p :listen:
Uwaga! Użytkownik imbiss nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 212 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gecko »
Gleba pisze:
Teraz tylko pytanie - czy narkotyk pokazał mi prawdę czy wykrzywił obraz rzeczywistości.
Substancje psychoaktywne zmieniają tok myślenia. Ja np. mogę się uczyć na pseudoefce, ale nie mam całkowicie ochoty na swoją ukochaną. Dlatego rozwiązywanie spraw na tego typu wspomagaczach, to głupota.
Uwaga! Użytkownik Gecko jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3523 / 51 / 0
Nieprzeczytany post autor: WildMonkey »
jon pisze:
metkat jest metabolizowany do pseudoefedryny i przy nadużywaniu to właśnie ona powoduje psychozy :-)
więc po co robić metkat skoro można wcinać bezpośrednio sudafed ?
GG 11510053
Piszcie kiedykolwiek

Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
  • 320 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: befree »
DO Jon
naprawde pseudoefka powoduje psychozy skad to wiesz? ja np sobie nie wyobrazam brania Pefki tydzieen dzien w dzien np 2 raz na dzien haha tortury :D



Gleba dnia 13.09.2009, 22:56:
Teraz tylko pytanie - czy narkotyk pokazał mi prawdę czy wykrzywił obraz rzeczywistości.
Gecko
Substancje psychoaktywne zmieniają tok myślenia. Ja np. mogę się uczyć na pseudoefce, ale nie mam całkowicie ochoty na swoją ukochaną. Dlatego rozwiązywanie spraw na tego typu wspomagaczach, to głupota.
100% true
ewidentnie kolega przesadza,to tak samo jak z alkoholem,robisz co innego nayebany a co innego na trzezwo etc. alko to dobre porównanie bo działa na dużo rzeczy w mózgu(GABA,Dopamina,serotonina,endorfina).Stymulanty nie sa tak różnrodne ale tez wykrzywiają spojrzenia na rzeczywistość.
Ostatnio zmieniony 19 września 2009 przez befree, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik befree jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 319 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Piroman »
Wbre pozorom pseudoefka może powodowac psychozy i paranoje.
1440 mg pseudoefki i kawa z 6 czubatych łyżeczek(waga - 95 kg). Takie lekko deliriantowe obawy, że coś się czai i patrzy + obawa przed przypałem (nieuzasadniona) + lęk. Timeless gdzieś piesał, że jak codziennie przed szkołą ładował 120 - 180 mg pseudoefki + kawa to też łapał jakieś psychozy.
timeless
Później rano ocucałem się 2-3 tabletkami z mocną kawą przed szkołą. Stawiało na nogi, ale przez pierwszą lekcję telepałem się jak cholera, a po 2 tygodniach na takiej miksturze dostawałem paranoi, jakbym wciągał non-stop białko
Uwaga! Użytkownik Piroman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
Artykuły
[img]
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru

Newsy
[img]
Ten napój to hit w USA. Sprzedaż rośnie jak szalona, alternatywa dla drinków

Rewolucja na rynku napojów trwa – Amerykanie coraz częściej sięgają po napoje z THC zamiast po alkohol. To już nie nisza, a branża warta setki milionów dolarów, która zmienia oblicze rynku spożywczego i wywołuje poruszenie wśród regulatorów.

[img]
Masowe ilości kokainy na masowcu. Kucharz w areszcie

Blisko pół tony kokainy o wysokiej czystości przejęły argentyńskie służby na masowcu Ceci w porcie rzecznym San Lorenzo. Do udziału w przemycie przyznał się okrętowy kucharz.

[img]
USA: największe w historii aresztowania członków mafii fentanylowej

Władze federalne poinformowały we wtorek o skonfiskowaniu ponad 400 kilogramów fentanylu w największej w historii operacji Agencji ds. Zwalczania Narkotyków (DEA). Aresztowano 16 osób oraz zabezpieczono rekordową sumę gotówki liczoną w milionach dolarów, broń palną i pojazdy.