Proszę o rady przy pierwszej uprawie

Moderator: Konopia

• 18 / / 0

i tak zrobie... ;)
Pytanko: czy odmiana Passion #1 to dobra odmiana na boxa? na cannabis.fr.pl piszą że to odmiana do outdoor, moze lepiej orange bud lub mazar?

• 910 / 2 / 0

poprawcie mnie jeśli się myle, lampy w indoorze nie są tylko po to aby w boksie było jasno, ale i po to aby było wytważane ciepło przez żarówke. dobrze rozumiem??

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Sąd zobowiązuje do odwyku, a nie przymusza do leczenia

Po zmianie przepisów, nie można już nikogo zmusić do leczenia odwykowego, ale sąd może "zobowiązać" do podjęcia leczenia. Eksperci podkreślają, że to zmiana pozorna, bo nadal jest to leczenie alkoholików wbrew ich woli.

• 463 / / 0

Erpis ja miałem passiona pod lampą zobacz moja fotorelacje http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=20854

Prezes no nie wiem, a jak bedziesz miał boxa w ciepłym pomieszczeniu (np. 27st.) to raczej bedzie problemem temperatura emitowana przez lampe ;)

• 18 / / 0

no no, zajebista wyszła Ci roslinka, ja ruszam od poniedziałku, jutro bede miał nasionka, gdybym widział wczesniej te Twoje plony passiona to bym je zostawił, a tak wziełem Orange Bud i Euforie. to z jednego rośliny wyszło Ci ponad 90g? dawałeś jakieś tabletki C02 ? wogóle jaki nawóz preferujesz? oczywiście najlepiej jakby on był do zdobycia w normalnym ogrodniczym. :) Pozdro

• 463 / / 0

• 466 / 2 / 0

Jestem troszke zielony nie z ziola ale w temacie :-p . mam roslinke rosnie wolno bo na parapecie zauwazylem ze w koronie pojawilo sie kilka bialych wloskow co to jest ?? :cheesy:

• 463 / / 0

fanatyk daj fote nie bede zgadywał ;-)

• 466 / 2 / 0

Ostatnio zmieniony 09 maja 2009 przez Codeine Fanatyk, łącznie zmieniany 1 raz.

• 463 / / 0

mam roslinke rosnie wolno bo na parapecie zauwazylem ze w koronie pojawilo sie kilka bialych wloskow co to jest ??
no kwiatki he he masz panne :diabolic:

• 466 / 2 / 0

milo slyszec :diabolic: :diabolic: :diabolic: kiedy zakwitnie :cheesy: ma juz ok 4-6 tygodni i jak ja podlewac bo niektore liscie te starsze sie zawijaja i usychaja robia sie zolte.
Dziekuje za wszystkie rady. ^_^
Wróć do „Uprawa w Glebie”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata