Odstawienie GBL a krew w kale

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 15 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 576 / 6 / 0

Nie pij też za dużo wody, ale nie za mało, tamte ziółka mają spowodować diurezę, no i zawsze lepiej iść do lekarza, choćby rodzinnego (chyba nie musisz mówić, że odstawiałeś GBL %-D). I dodajcie do tego jeszcze sylimarol i hepatil.
Rejestracja: 2011
  • 126 / 1 / 0

Pillmann :

Myślałam o Twoim przypadku dziś w drodze na uczelnie. Na przerwie rozmawiałam z jednym profesorkiem z toksykologii o ewentualnym oddziaływaniu GBL'a w aspekcie twoich objawów. On zjadł zęby na takich przypadkach i powiedział, że bardziej wygląda to na uszkodzenie nerek i ich niewydolność. γ-Butyrolakton nie jest w klasyfikacji toksyn wyżej niż w alkoholu. Nie ma więc raczej obaw o wątrobę jakoś szczególnie chyba, że masz coś więcej na sumieniu albo co mogło ją orać.

Ja wyznaje zasadę, że jak coś nie jest nowotworem, urwaną głową, albo ostrą niewydolnością to goi się samo, ale mój rozmówca wyraźnie powiedział, że takie przypadki to natychmiastowa hospitalizacja. Musisz zrozumieć, że to jest poważny przypadek i raczej nie przejdzie samo... Komfort życia jest raczej zerowy w takim przypadku, nie wiem jak wygląda twoja codzienność, ale skoro możesz sobie pozwolić na takie odtrutki to może byś poszedł do szpitala. Lekarz pierwszego kontaktu nie wie co to GBL, zrobi ci scenę o ćpaniu i o odwyku a tego nie chcesz na pewno.

Bez względu na to czy masz zniszczone nerki czy marskość wątroby jak założył kolega howlman to i tak sytuacja jest bardzo, bardzo nieciekawa bo prędzej czy później, bez specjalistycznej pomocy doprowadzi to do zatrucia krwii toksynami zewsząd.

Przez weekend myślałam, że może rzeczywiście masz jakieś śmieszne, indywidualne objawy odstawienne i oby taka była wersja realna! Martwi mnie ta sytuacja bo może się zagoi samo i wrócisz do zdrowia, a jak nie? Jak poczujesz pierwsze pogorszenie to może być nie tyle za późno by ratować organ i wtedy dopiero może być problem życia... I pies drapał wątrobę bo ona się lubi regenerować, ale popsute nerki (nawet troszeczkę) to rzecz absolutnie najupierdliwsza.

Jeżeli jesteś z pomorskiego albo okolic to zapraszam na PM.

P.S. - Jeżeli masz lekarza znajomego albo kogoś kto na lewo wypisze Ci receptę to załatw sobie Furosemid i bierz jak najszybciej.
Ostatnio zmieniony 03 kwietnia 2012 przez Dai_the_flu, łącznie zmieniany 2 razy.

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

Naukowcy: alkohol w małych dawkach poprawia pracę mózgu na starość

Przybywa dowodów na związek między regularnym, acz umiarkowanym piciem alkoholu a lepszymi funkcjami kognitywnymi osób w średnim wieku i starszych.
Rejestracja: 2008
  • 38 / / 0

GBL robi niezły rozpierdol z układem pokarmowym, jak dla mnie to zwykłe skutki używania po takim czasie (oczywiście nie u wszystkich, jedni są bardziej podani, drudzy mniej, ja swego czasu przez regularne używanie GBL w ponad miesięcznych ciągach nabawiłem się kwasicy jakiejśtam (zapomniałem nazwy). Wzdęcia, zgaga, srakra i rózne konsystencje i kolory własnego gówna to u mnie była normalka na końcu ciągu i tuż pod ostawieniu. Wszystko przechodziło po +, - tygodniu od ostawienia. Duże znaczenie u mnie miało też czy częstwo waliłem G na pusty żoładek (było gorzej) czy pełny. Jak dla mnie to nie masz co panikować, ciąg niedługi i dawki w miarę normalne ( jak na ciąg). Z tego co czytalem w temacie wypowiada się większośći ludzi, którzy z długim użytkowaniem gwłacioch y(albo raczej nawet jakimkolwiek) nie mają nic wpołnego. Poczekaj połtra, maks 2 tyg i jak dalej będzie się coś złego działo to idź do lekarza. Ale IMO wszystko do tego czasu powinno wrocić do normy.

EDIT: U mnie na zakwaszenie organizmu pomogło spożywanie dziennie kilku łyżeczek rozpuszczonej sody oczyszczonej, możesz wypróbować.
Rejestracja: 2010
  • 984 / 3 / 0

a nie da się po prostu "schodzić z dawki"? nie możesz się powstrzymac jakjuz masz?
Rejestracja: 2009
  • 628 / 4 / 0

Ja odstawiłem nagle, od razu. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
Posty: 15 Strona 2 z 2
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 1324 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość